Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slaba vest pri orgazmu

Slaba vest pri orgazmu

včasih se mi zdi, da bi se rada pocrkljaal in potem se dražim, samozadovoljujem. nakar se zalotim, da imam slab občutek kot da bi hotela to skriti. kot slaba vset al kako naj rečem. da sem neka pohotnica.
a ima še katera ta občutek?

to imaš neko psihično zavoro, malo pobrskaj po svojih čustvih..svoj odnos med starši in tabo, ko si bila majhna…

orgazem je super 🙂 sploh z nekom kogar imaš res rada

lep dan ti želim

Eh, tudi ti imaš psihične zavore. =P Sex in ljubezen sta dve popolnoma različni zadevi.

Eh bejbe.
Biti pohotnica je vendar čuuuudooooviiiitooooo.
Moški nas ljubijo takšne.
In zakaj bi se imele na vajetih?
Ne vidim razloga za to….

še roke si preglej, če ti že rastejo kocine na notranji strani dlani

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Orgazem doživim samo sama, že eno leto partnerju ni uspelo. Res me je sploh minilo seksat z njim. (to je samo eden od mnogih razlogov)

Kakšna slaba vest neki?
Pa kaj je s tabo ženskica?
Vsako jutro si ga privoščim, orgazem…
Če bi čakala na njega…hm, bl tko, tko bi blo no…

Orgazem je ena super stvar. Sicer sama s seboj, ker partnerja nimam – ampak, ga čisto nič ne pogrešam, partnerja mislim. Eden za to življenje – dovolj!

a to je bilo vedno tako da si sama uživala?
saj uživam, samo me psiha zafrkava. ne vem če bilo kaj narbe, imela sem lepo otroštvo, normalne starše..

Zamenjaj partnerja, itak.
Če mu ne rata, da te pripelje do orgazma, se nima smisla martrat, halo…

Veš kaj Maynapink?
Ljubezen in sex gresta z roko v roki.
Vsaj po moje.
Al?

Ženskica, pridi ti lepo k meni. Bom jaz poskrbel za tvoje orgazme.
Z veseljem. rad imam ženske, ki ste pohotne.
Ki si upate.

O tem lahko razpravljava do jutri. Ampak, če zagovarjaš homoseksualce – češ, da je to naravno, ker to počno tudi živali, ti povem, da živali ne sexajo iz ljubezni. To osladnost smo ljudje pridobili skozi stoletja.

Ženskice in moški,
sem link do teme poslala Ireni Brglez – včasih kaj napiše za MON na temo odnosov in bo – upam – pokomentirala in dala nasvet iz svoje prakse.
Žgečkljivo, ampak življenjsko.

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

Slaba vest pri orgazmu izhaja najbolj verjetno iz vzgoje….nekje si pač dobila vzorec, da so “tisti deli
telesa” grdi, da se o njih ne govori, vse se skriva, vse je “umazano”…najpogosteje je to ljubka posledica
katoliške vzgoje, kjer je itak vsak užitek (vsaj za žensko) hudo grešen…seks je umazan, grešen, samo in
zgolj za reprodukcijo, če ti je všeč, je s tabo nekaj narobe…si slaba…pohotna.., prava ženska med seksom
zgolj “potrpi” in čaka, da je mimo…
Kaj šele samozadovoljevanje…ok že pri moških gre za sušenje rok in v hujših primerih za oslepitev….kaj
šele pri ženski…

Šele ko odkriješ, da je orgazem popolnoma naravna reakcija na določene dražljaje in da to počnejo vsi
(več ali manj) se lahko znebiš slabe vesti – ali v paru, ali v dvoje

Otrok božji, dobro veš, da se roke posušijo tistemu, ki počne taka nečedna dejanja!!!

Pokesaj se, dokler ne bo prepozno!

Tud jaz sem se danes zjutraj mal poigrala s seboj. Sem prav rabla eno sprostitev preden grem od doma. Men je to čist naravno v smislu, da to počnemo. Bi mi bilo pa zoprno, če bi me kdo zalotil, no razen moža, ker on itak uživa, ko me opazuje pri tem.

Drage Ženskice in Moški!

Hvala Andreja za povabilo.
Si me prav razveselilla. Nasmehnila sem se.
Kajti, vse se ponavadi začne in konča pri tem “decimetru”, koščku telesa, na katerem se polomi veliko kopij.

Seveda se na svetovanjih dotaknemo tudi “pogovora s telesi in dušicami”, ljubljenja, sexa, kakor ga kdo pač poimenuje.

Moram priznati, da je dogajanje v slovenskih spalnicah ali drugih prostorih, kakor komu ljubo, precej uborno. Veliko klasike. Veliko rutine. Poredko. Neujemanje v željah. Premalo komunikacije, inovativnosti…Kot da življenje v dvoje ubija inovativnost. Ubija željo.
Včasih me prav presenetijo, predvse mlajše osebe, ki so v zvezah…nimam želje, ne da se mi, brez veze je, ne vznemirim se, nisem dovolj vlažna, ne privlači me, iščem izgovore, kaj je že to orgazem?…

Kako se lotimo problema? Poiščemo vzroke. Jih počistimo. Nastavimo novo dnevno rutino, s katero ustvarimo harmonijo različnih področij življenja, kamor sodi tudi ljubljenje.
Ja, doživljanje orgazmom je ena najpogostejših domačih nalog, ki si jih zadamo. Še posebej pri ženskah.

Ker z orgazmom sproščamo seksualno energijo, ki je najmočnejša na svetu.
Ki nam je na razpolago. Ki jo lahko ustvarjamo velikokrat. In prav je, da jo.
Ženske z orgazmi čudovito pridobivamo. Krasno se je naučiti “skladiščiti” to čudovito energijo v središču tri prste pod popkom.
In jo uporabljati skozi dan pri vseh obveznostih.

Slaba vest? Kje pa. Orgazem je nekaj naravnega. Doživeti ga, čudovitost. Privoščiti si ga sama? Seveda. Čim pogosteje. Tudi. Tako se spoznavamo. Svoje telo. Svoja občutja. In ko se poznamo, lahko osebi, s katero izmenjujemo te čarobne energije, jasno povemo, kaj si želimo. Kaj nam odgovarja. Kakšne so naše fantazije, sanjarjenja. Kje, kako se nas naj dotika.

Potem občutje in reakcija ob orgazmu ni več samo stvar nekaj sekund, minutk. Ampak orgazem lahko trajaaaaaaaaaaaa in trajaaaaaaaaaaaa. Potem ga lahko občutimo v nohtih na nogah, v konicah laseh…prav vsepovsod.

Seveda je potreben trening. Kot za vse drugo. Ampak je vredno. Idealno je, ko se kombinirata moška jang in ženska jin energija. Takrat so doživetja lahko popolna. Za večnost dobesedno.

Zato drage Ženskice. Privoščimo si vendar te velike O. Brez kančka slabe vesti ali obžalovanja. Same s seboj ali z ljubljenimi osebami. Pomlajujejo nas. Regenerirajo. Napolnjujejo. Zdravijo. Naj jih bo čim več.
In Moški? Hm, tukaj je potrebno omeniti, da ob ejakulaciji izgubljajo. Energijo. Idealno je orgazmirati brez ejakulacije. Ampak to je že stvar treninga. In ja, izogibati se ejakulaciji med 21 in 23 uro zvečer, ker se aktivira trojni grelec in je izguba življenjske energije in moči se večje. Torej moški, pred tem ali po tem…

Lepe jesenske dni…in noči nam želim!

Irena/Artemida Svetovalka celostnega načina življenja www.facebook.com/aartemidaa Skupaj poiščemo, najdemo in prebudimo najboljše v nas!

Za probleme ženskega “O” sta največ kriva Cerkev in Partija
obe inštituciji preganjata, da bi se ženska gonila s tistimi, ki bi jo zadovoljevali v spolnosti
in bila lahko mirno “doma” odlična “sopotnica” v familiji

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Lepo povedano.

A bi se jest tut lohk naučila te energija orgazma skladiščit al kaj Irena?
Je to težko?
Ful me je potegnilo.
Hočem več od sexa.

Seveda Vesna. Prav vsak se lahko nauči.
Če se želi in je pripravljen vložit čas vase.
Trening. Kot za vse ostalo v življenju.
Pokliči, pa se bova dogovorili, kako naprej…

Irena/Artemida Svetovalka celostnega načina življenja www.facebook.com/aartemidaa Skupaj poiščemo, najdemo in prebudimo najboljše v nas!

Imam vprašanje.
Moj fant želi, da seksava tudi v ritko.
Jaz še nisem, pa me je strah.
Kolegice pa mi dajejo mešane odgovore.
Kaj naj naredim Irena?
Naj poskusim?
Radovedna sem že, radovedna, samo me je strah, da boli.

Draga Prestrašena!
Veš, vsaka oseba se odziva na svoj način, doživlja drugače.
Kar so ti povedale tvoje kolegice, je lahko sila relativno.
In ni relevantno zate.

Ljubljenje oziroma sex v ritko sprašuješ.
Vse je v zaupanju. Spoštovanju. Komunikaciji.
On si torej želi.
Ti pa si radovedna…pa bi…pa ne bi…

Najprej pogovor definitivno.
Povej mu, česa se bojiš. Bolečine?
Saj veš, strah je votel, okrog pa ga nič ni.

Pomembna je priprava. Nežnost.
Nežni dotiki, da se telo pripravi.
Uporaba kakšne dobre kremice, zaščite.
Seveda popolna higiena za boljši občutek.

Ker namreč v anusu je mreža fascinantnih živčnih končičev, ki so povezani z vsemi notranjimi organi.
Prav vsak del anusa posebej.
Zato je lahko tudi tovrstno ljubljenje kot ena čudovita masaža.
Z norimi orgazmi.
Je lahko. Če se upošteva vse zgoraj napisano.

Zato draga moja, ti odločaš. Izključno ti si gospodar svojega telesa, uma. Duše.
Dovoli si poslušati sebe.
In delovati v skladu s tem.

Irena/Artemida Svetovalka celostnega načina življenja www.facebook.com/aartemidaa Skupaj poiščemo, najdemo in prebudimo najboljše v nas!

O cool. Kličem….Hvala res. Kok se veselim ej.

New Report

Close