Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je še kdo opazil da je res dosti policajev z radarji-kaj nas hočejo olupit?

Je še kdo opazil da je res dosti policajev z radarji-kaj nas hočejo olupit?

Zadnjih 6 mesecev sem jih opazil več kot v zadnjih 10 letih. Se peljem od Dekanov proti Kopru, prvo je ko prideš iz tunelčka na hitri cesti nek skrit za kombijem in pred kombijem ima trikotnik (da misliš da je nesreča?), pol te dobi novi pri ptičjem rezervatu skrit za ograjo na nedokončanem priključku, pol greš nazaj po severni kopriski obvoznici in je še eden skrit med ograjo z nekim vgrajenim radarjem nad havbo.

Se pelješ s kolesmo ti dajo pihat, ti težijo kje je luč. Zadnje čase jih je preveč!!

Hja, za drugo leto imajo normo pobrati za 62 milijonov € kazni Drgač bo treba delat rebalans proračuna. Tok da letos sam trenirajo…

So le pogruntali, da lahko tudi oni doprinesejo k drzavnemu proracunu. Si se ze kdaj peljal skozi kraj, kjer so kamere na vsakem kriziscu? Ce se ne, te tudi to caka v bodocnosti.

in prav je tako

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Hahahaha, hoteli ste učinkovito javno upravo. Uresničuje se vam!

aja, pa najhujše so te babe policajke. So oštre, sploh se ne pogajajo. Moški te malo poheca in ti pogleda skozi prste, samo te ženske pa te pogledajo smrtno resno. Zakaj hočete babe bit policajke.

Zadnjih 6 mesecev sem jih opazil več kot v zadnjih 10 letih. Se peljem od Dekanov proti Kopru, prvo je ko prideš iz tunelčka na hitri cesti nek skrit za kombijem in pred kombijem ima trikotnik (da misliš da je nesreča?), pol te dobi novi pri ptičjem rezervatu skrit za ograjo na nedokončanem priključku, pol greš nazaj po severni kopriski obvoznici in je še eden skrit med ograjo z nekim vgrajenim radarjem nad havbo.

Se pelješ s kolesmo ti dajo pihat, ti težijo kje je luč. Zadnje čase jih je preveč!![/quote

vozi po predpisih pa bo……pišuka kaj mi greste tisti: če on lahko lahko tudi jaz, na živce….ni čudno da smo tam kjer smo

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Sedaj kasirajo še za nazaj. Bela stavka, pa to …..

______________________

[/quote]

Ti si samo domišljaš, da voziš po predpisih. Verjetno ne veš niti za vse omejitve hitrosti na cesti, ki jo vsak dan prevoziš.

[/quote]

Haha. Tam kjer so nevarni predeli jih ni nikoli. Pri priključevanji iz Sermina proti Ankaranu kjer je zelo tvegano jih ni in nikoli ne bodo, ker se nimajo kam skrit.

Oni se dajo tam kjer je pač nek krajši del z zmanjšano hitrostjo ker vejo da ljudje pač ne bodo zmanjšali z 130 na 80 unih 400 metrov. Triki pač. Pa dali se bodo tam kjer je grmiček in skriti kotiček.

Na naših koncih jih ni prav nič več, kot pa jih je bilo včasih … se mi zdi, da jih je celo kar nekaj manj.
Pa bi bilo marsikje kar prav, da bi stali…

Lejte, meni sploh ni jasno od kod vse to nerganje…….imamo CPP, ve se kaj lahko in kaj ne smemo……a vam je tako težko spoštovati CPP????????????

če vam ni, pejte na ulice pa sesujte državo…..ali pač vrnite izpite in pešakajte simpl as that

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

dol visi za te zadeve. Vozim po predpisih in nimam težav s tem. Če pa ima kdo preveč denarja pa tudi prav.

premalo radarjev, policistov, kazni-te so sploh premajhne. če bi za vsak drek plačala najmanj 500 eur verjem, da bi dobr pazila kolk ti noga skače po gasu in kje na nepravilnem boš parkirala. vsak dan vidim kolk pijancev se usede za volan, narkomanov, psihičev, ki se futra z hitro vožnjo, itd

zanimivo ww..
menda imamo v slo en kup zakonov..tud na finančnem področju..
pa jih tile naši “vrhovi” kaj upoštevajo..niente..
pa ne samo to..
na AC lahko kvečjemu za 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prebiješ plafon..
le-ti vrhovi so ga po 10 x.. štekaš 1000{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}..
..tak da ne ga srat..

Jaz jih pa ne opazim ravno pogosto.

Pri nas včasih stojijo pri gasilskem domu. Pred leti me je tam ustavil, ker sem narobe zavil, pa me je samo opozoril (res sem znak spregledal).

Pa prejšnji teden je bil spet tam. Jaz pa izjemoma neprivezan, a me niti ni opazil.

Vidim pa marsikaj dosti hujšega po cesti, pa nikjer nobenega.

Vsak dan se vozim na relaciji Lj-Domžale in okoli, pa policaja ob cesti, ne z radarjem ne kako drugače, nisem videla že vsaj nekaj mesecev.
Se trudim vozit čimbolj po predpisih, če vem, da grem za volan, ne pijem, s kolesom se tudi ne vozim pod gasom, imam opremljenega z lučmi… Če bi se večina vsaj približno tako držala reda, ne bi imeli policaji skor kaj delat, sploh pa ne kasirat.

Pri nas stojijo redarji pri gasilnem domu, pred znakom 40, vsake dva dni. Tudi ure smo že naštudiral.
MOL rabi denar. Število policistov se mi zdi, da je ostalo nespremnjeno.

________ Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo.

New Report

Close