Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zaščitimo ljudi, KAJENJE UBIJA

zaščitimo ljudi, KAJENJE UBIJA

http://www.trueactivist.com/gab_gallery/still-smoking-watch-this/

lol a imate v polju spet dan interneta?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

[img]http://www.studentskiservis.si/image/medium/144.jpg[/img]

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

črna pljuča imate

nekadilci pa siva od avtomobilskih izpuhov…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Zakj pa ne bi spodpirali kajenja? kajenje povzroča raka, neplodnost (impotenco)…same fajn reči.

Torej zmanjšala se bo rast prebivalstva (tisti, ki ne živijo po predpisih bodo počasi izumrli), nastala bodo nova delovna mesta in država bo prišparala pri penzijah, ker jih ne bo treba izplačevat (to dvoje se nanaša na to, da čiki ubijajo)

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

kadilci imate katastrofalna pljuča , nekateri nehajo kaditi in so hvaležni, da ne bodo umrli prehitro

tudi nekadilci umirate prehitro, vas kaj zbije, vas zadane kap, lahko vas zjebe anevrizma ni da ni…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Tole se mi zdi res čudno.

Precej kadilcev doživi 75 let. Približno enako toliko, kot nekadilcev. Ali to pomeni, da bi tisti kadilci, če ne bi kadili živeli 122 let glede na to, kako škodljivo je kajenje?

Je čudno, da nekadilci potem ne živijo 144 let. Tu nekaj enostavno ne štima.

ubija rojstvo

vse ostalo samo dela prihranke penzijski in zdravstveni blagajni
in
osreči dediče, če kaj dodujejo

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Aha, kadilci so torej zelo koristni za Zavod za pokojninsko in dediče.
Nekadilci nismo koristni za nič.
Me je pošteno sram.
Pa še v zdravsveno blagajno nič ne prispevamo, bolani smo pa še bolj, kot kadilci, ki jih že dim zaščiti pred raznimi boleznimi.
Evo, jutri se preselim v blok in začnem kaditi. Ja kaj pa čem?
Edino tako lahko dočakam 75 let.
Včeraj je umrla moja soseda pri 45tih. Ne doma in ne v družini nihče ni nikoli kadil.

jep … cca 1/4 pokojnin se pokriva iz DDV, trošarin …
zdravstva še več

ko kadilec zboli za npr. rakom je v 3-5 mesecih po njem // nekadilci pa črpajo zdravstveno blagajno na leta za isto bolezen.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Study: Smoking shortens life span by at least 10 years[/url]

Study: Smoking shortens life span by at least 10 years[/url][/quote]

štima le to, da vsi, ki so umrli so se rodili

ostalo pa je plačevanje člankov/reportaž … za nakladanje v medijih

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Study: Smoking shortens life span by at least 10 years[/url][/quote]

štima le to, da vsi, ki so umrli so se rodili

ostalo pa je plačevanje člankov/reportaž … za nakladanje v medijih[/quote]

In kdo plačuje te članke? Komu je to v interesu?

P.S.: Koliko pa plačajo, bi to tudi jaz počel za denar 😉

štima le to, da vsi, ki so umrli so se rodili

ostalo pa je plačevanje člankov/reportaž … za nakladanje v medijih[/quote]

In kdo plačuje te članke? Komu je to v interesu?

P.S.: Koliko pa plačajo, bi to tudi jaz počel za denar ;-)[/quote]

založniki .. dobijo tudi sponzorje (glej reklame v medijih) nekaj pa tudi kupci revij, naročnih … potrošniki

stalni / zaposleni imajo cca 2.500€ neto /mesec
vabljeni, gostje … pa cca 0,10€/ znak (tudi presledek) v tekst

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

:)))))))))

Ampak a se jim ne bi veliko bolj splačalo pisat članke o tem, kako neškodljivi so čiki? Potem bi jih sponzorirale tobačne firme. Kdo pa jih zdaj lahko sponzorira? Saj članek je samo o tem, da kajenje skrajša življenje, ni o tem, da ga nekaj drugega (kar bi lahko bilo sponzoriranega) podaljša. Katere reklame v medijih naj pogledam?

Jaz ne kadim, toda, vem, da ljudje bi samo zaradi kajenja prav malo umirali in zboleli.
Zboli se od sovraštva, pohlepa, nevoščljivosti……
O TEM PIŠITE.

Evo, še ena, ki jo moti sosedov čik. Naj sosedek vleče kolikor mu je želja s svojo partnerko v svoji dnevni sobi (seveda to si ne upa, ker bi ga njegova mati, ki živi v spodnjem predelu hiše prej ali slej fentala). Nje očitno ne smrdi, ker itak pokasiramo vse mi. Vrstna hiša ni nič manj boleča kot blok. Na levi imam soseda, ki smodi ribe na žaru in ga niti ne opere, sonce potem vse skupaj še malo bolj zalepi na raženj, potem pa direkt na tisto svinjarijo peče čez kakšen teden ali dva še pleskavice. No in ko se to cmari in smrdi je v moji dnevni sobi megla, dobesedno megla. Včasih imamo celo srečo, da ulovimo njihov ritem in odnesem perilo iz balkona ter zapremo vrata in okna. No, to se še da preživet, ker to ne traja vsak dan. Ampak čik, ki ga partnerja smodita enega za drugim na balkonu, ker si želita poleti, ko se shladi ohladiti svoje riti ravno takrat kot jaz svojo, to me pa zelo moti. Človek ne more biti niti na balkonu, niti imeti odprto okno. Na balkonu imamo v senci ptiče in se mi prav smilita, ko sta lahko ure in ure v zaporednem dimu. Tudi sama sem kadila, včasih, ampak to kvalitetne čike, te so pa verjetno kakšna Drina al pa 57. Ogabno. Torej, ne moti me kajenje eden ali dva čika, moti me verižno kajenje. Pizdarija, tudi sama imam pravico da se usedem na balkon in vdihnem kakšen svež zrak. Kdo ima pravico posegat v moje zavese in z dimom smrdet po celem stanovanju. To ne ostane samo v dnevni sobi, po celem stanovanju smrdi. In še toliko bolj smrdi, če to pride v prostor kjer tudi stene niso navajene teh vonjav. Pa naj se spet najde en pametnjakovič, da imam preveč časa, da se ukvarjam s sosedi. Ravno tega nimam in še takrat, ko si želiš zadihat svež zrak na svojem balkonu s pogledom na vrt, da vsaj preveriš stanje trave, še takrat vohamo Drina. Gospo, ki se je pritožila glede kajenja popolnoma razumem. Ljudje gledajo samo na svoje riti. Naj se zapre v svojo hišo in jo lufta na vsake dve uri, da vsaj malo filtrira zadevo na svojih zavesah in stenah. ZAKAJ PA TEGA NE NAREDI? Verjetno zato, ker mu tudi ni o.k., če ima smrad v svoji dnevni sobi. Te pravice do svojega zdravja očitno pozna in egoistično mu dol visi za vse okoli sebe. Ne da samo smrdi meni kot najbližji sosedi, tudi ostalim sosedom v vrstnih hišah. Tega smradu nismo imeli, ne pomnim kdaj, z novim sosedom novi problemi.

“in še takrat, ko si želiš zadihat svež zrak na svojem balkonu s pogledom na vrt”

Prodat vrstno hišo in se preselit v samostojno, po možnosti z velikim dvoriščem in visoko živo ograjo. Ni denarja? Ups.
Najbrž ga soseda tudi nimata za bolj kvalitetne čike.

New Report

Close