Najdi forum

GLISTA

Živjo Boštjan!

Enkrat sva že govorila,sem Domen iz Domžal.Vem,verjetno ti ni prijetno ob gejih,jaz sem gej.In kolikor te berem,odkar si prišel na Mon,mi gre kar kurja polt pokonci.Občutim da si karizmatičen,hiperaktiven,komičen moški in mene takšni popolnoma razorožijo.Nekaj sem že skupaj sestavil delčke,da si temnolas,malo višji,mmm res to je meni meka.
In sem zbral pogum,vem da si poročen,želel bi si da bi mi samo namenil pol urce da te povabim na kavo,da rečeva par besed mano a mano kot moška,nič te ne bom sili.
Vendar čedalje več prihajam na SČ samo da tebe berem. Kar ti bom rekel,vzemi kot kompliment ampak samo ko te berem me rajcaš.

Pustil ti bom moj mail,ne pozabi,dobro je poznati različne ljudi,tudi če sem gej mi daj vsaj možnost da se spoznava.

objem

[email protected]

čak mal…da si zdele mal odšokiram….

upam da ima glista defibrilator , ker k bo tole prebral ga bo rabil .

nova
Uredništvo priporoča

Boštjan tale pa je sedaj bosa a ne daj mu ene par kmečkih povej o zdravem razumu moških .
ahahhahahahahahahahah ehhehehehehehehehehhehehehe.

Pa peesda GLISTA – daj mu šanso>!! Daj še ti probaj batino od 24 cm……

Hahahhaha! Glista ostal brez besed! Nekaj novega.

Enkrat sta torej že govorila, hmmmm……

Domen, točno veš, da so takile, ki ves čas opletajo proti gejem latentni geji, ne? Pameten dečko.

Pisno al po telefonu al v živo ?

dragi Boštjan,jaz te ne poznam,nikoli nisva govorila v “živo” niti po telefonu,sva se pa enkrat menila glede lesa nekaj tukaj na Monu,vmes sem seveda jaz guglal in brskal po wikipediji da sem se delal da sem tudi jaz tišlar,vse samo zate da sem lahko tipkal s teboj 2 minuti.
Strašno si mi všeč,odprl sem poseben mail,če se oglasiš,moj partner bi bil zelo ljubosumen ampak žal v tem primeru strasti ne morem kontrolirati.
V mislih sem imel,da bi ti prinesel darilo,če greva na kavo,nekaj iz lesa je. Takšen lep poklon.
Zaljubil sem se ,ampak bi bila kavica striktno profesionalna,morda bi bil vesel č me objameš.
To odločitev prepuščam tebi.

lp
Domen

:)))))))))))))))))))))))))

Superca! The best! Gimme more!

tkole..
eno fajn muzko mi prlimi tuki…da bom lepo premislil kako in kaj…

da vidm kaj zmoreš….

Glista alias 8888

pa saj ti je menda popolnoma jasno, da te ena dobro provocira:)))))))))))))))))))))))))))

Neli

p.s.
ne Vilid!

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

ojej … te fore pa še nisem uporabil … grem trenirat pisati kot lezba ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Neki je pa za priznat, tale Domen je zelo vljuden v svojih postih .

Evo…Že fovšija…..;.))))

Ne znam prilepiti,nevem kako se naredi.
Ti pa poklanjam besedilo in pesem

Frenky goes to holywood- Relax (don’t do it if ..

Mislim da bi v tej situaciji bil ravno zate ,no za naju. 🙂

prilimaj kukr veš in znaš…

ne me zdaj tle v sramoto spravljat pred drugimi da ne znaš…gva bodo pa aljde rekl?

Sej sem te imela na sumu 🙂

prilimaj kukr veš in znaš…

ne me zdaj tle v sramoto spravljat pred drugimi da ne znaš…gva bodo pa aljde rekl?[/quote]

Osmičk pedrček? hihihihihihiii…. Pa da ni osvajač še Srb po vrhu?? hihihihihiii…

bo kj?

če boš dolg mencal….lahk da me mine …

tukaj imaš, dragi Boštjan

Cel video mora bit nalimam

da sam piknem…. in že lavfa…brez vsakršnih povezav….

ahhahahahahaahahhahahahahahaahahahahahahhaahahahah

tisto prej nisem bil jaz,vendar sem se po svojih močeh znašel.
To pesem ti posvečam.

http://www.youtube.com/watch?v=lyl5DlrsU90

Sem slikal zadnjič en fest monovski par :3

[img]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRY4pOfDtzrDrkopmUi5YiQNxZNw1IlNEnS7jrbmebQacURxc_xSw[/img]

….sam piknem….. mmmm. dobra izbira besed.

I’m impressed.

New Report

Close