Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek joj vzela sem pomirjevalo XANAX zdaj pa se mi vrti in sem kot pijana

joj vzela sem pomirjevalo XANAX zdaj pa se mi vrti in sem kot pijana

Ker se danes zelo slabo počutim in sem zelo živčna in nemirna me je prijateljica prepričala, da vzamme eno njeno pomirjvalo xanax 0,5 in zdaj mi je grozno in me jezlo strah, da se mi ne bo kaj zgodilo saj se mi vrti, me kar znaša in sem kot bi bila pijana. Šla bi na urgenco, da mi isorejejo tableto ven, ker me je zelo strah, da me bo infarkt ali kaj podobnega.

Ne skrbi, še če si tko glupa, da kar tkole jemleš tablete na recept (!!!) potem PA ŠE ENEGA TAKRATKEGA RUKN, pa bo minilo!!! Pa še veselo bo! Brez težav in skrbi!!! Povabi še to prijateljico pa se ga skupaj nasekajte!!!

prec kliči rešilca, to ni hec!!!

nova
Uredništvo priporoča

Prvo spij močno kavo nič te ne bo zadelo brez strahu .Ampak sedaj nikakor ne hodi v avto ali po stopnicah.Če ti je pa res tako slabo ,da misliš ,da te bo zmanjkalo pa takoj sedaj pokliči
na najbližjo urgenco in vprašaj za nasvet zdravnika in te bodo prišli iskat .Ne hodi nikamor v takem stanju .

Pa kaj vam je, ljudje!

Nobenih kemikalij, niti kave v svoje telo!

Le kdo vas bo ljubil take, če same ne boste ljubile svojega telesa (in dušo)?

Najbolje, da malo zadremaš, od tega Xanaxa ti ne bo hudega, če te skrbi je to samo zbak, da še ni prijel 🙂

[img]http://www.theluxuryspot.com/wp-content/uploads/2011/03/2225.jpg[/img]

–Avtorica naj se umiri in počaka, da vse skupaj mine..In tega naj ne ponovi!!

Možno je sicer, da so res stranski učinki od tablete (pomirjevala), samo da nisi ti še kaj drugega užila poleg teh tablet, pa se ne spomniš. Mogoče alkohol ali kakšne tablete proti bolečinam (npr. Caffetin, Tramal)?

Nič ti ne bo. Jaz te tablete NIKOLI ne vzamem cele, vedno polovičko (v bistvu sem jo vzela samo 2x)…. Že od polovičke sem zaspana… Ti se pa lepo uleži in zaspi… čez par ur vedela več ne boš, da si jo vzela 🙂

xanax parteh… jah mogoče te zanaša ker nisi vzela dveh, reklamirajo jih v paru tko kt orbite….

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Ne nasedajte ljudje ! To je stara tema, da ena napise, da se ji vrti in ji je slabo od xanaxa, kar ni mozno, ce bi sedela, bi se cutla sprosceno. Po xanaxu ni nikogar strah, pac pa xanax odvzame cisto vsak najmanjsi strah !
To je ena lazniva tema, ki propagira danasnjo nevarnost pomirjeval in namesto navadnega pomirjevala kot je xanax, lexaurin, apaurin, hvali “prava zdravila antidepresive” … Ja koga pa so ze resili iz muk ? Doslej niso nikogar ozdravili : zivljenje na njih je samo enolicno, clovek pa cudaski in v svojem svetu. Ker pa veliko vec stanejo kot pomirjevala, predstavljajo zelo visok odstotek zasluzka, saj je svetovna farmacevtska industrija v casu gospodarske krize zasluzila milijone in milijarde eur na racun ubogih ljudi, ki so bili normalno zivcni zaradi negotove prihodnosti. Pri njenem bogatenju ji pride prav tudi zmerjanje cez pomirjevala…

to je pač budnica pred pretiranim goltanjem tablet, sam mona ni ta prava mona če na dan ne zgolta pesti tablet a ne?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Da vam povem, da sem potem zaspala in sem se zbudila šele malo prej in zdaj sem čist pomirjena ampak ne morem zaspat nazaj. Ojoj a zdaj bom celo noč budna?

Ženska škoda te je čeprav te ne poznam .Ampak igranje z močnimi pomirjevali
niso heci če je to res ti morda drugič ne bo lepo zneslo in bo hudo .
Rajši se vzami v roke in misli in delaj pozitivno .Ker ne rabiš se uničevat
z nekimi kemikalijami .Škoda je vsakega človeka .Živi zdravo kolikor se da .

New Report

Close