Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hoferjevo čudovito mleto meso

Hoferjevo čudovito mleto meso

Saj se ne da bi z veseljem tole tipkal ampak ljudje dragi, a slučajno kaj sumničite nad kakovostjo Hoferjevega mletega mesa? Sem ga oni neki dan kupil in mene je malce prežigalo, otroka pa sta bila kot podivjana, kot da bi jima dal kakšne droge. A menite, da dajejo kaj notri, nekaj kar nam ne povedo? A je še kdo doživel tako izkušnjo? Ma res mi ni vseeno, no.

Jaaaa, isto opazila prejšnji teden z Lidlovim mesom. Po kosilu me je neka neznana sila vlekla nazaj v Lidl v želji, da kupim še in še in še … Pomoje nas drogirajo. Nič, bo treba k sosedu po resnično zdravo in kvalitetno nabavo….ane ?

Si pozabil poudarit, da gre za meso slovenskega porekla :p

http://www.hofer.si/si/html/product_range/2744_15418.htm

Čist konzta temu, kar si hotel, a ne :))))))))

draga yo ali nisi ti večkrat pravopis učila zdaj pa svojo preberi da boš videla kako hitro kaj narobe napišeš

Posebnih efektov nisem zaznala ne na sebi, ne na otrokih, mi pa ni bilo niti malo všeč po okusu.

Kaj ni bil ravno pred kratkim delam test kjer odsvetujejo vsako predpakirano mleto meso? Sicer ne verjamem, da bi res povzročalo vidne težave ampak da je zdravo pa tudi močno dvomim.
Mi sicer kupujemo domače meso, če pa že vzamem mleto meso potem mesarju pokažem kos mesa, ki naj mi ga odreže in potem zmelje. Predpakiranega pa nikoli ne vzamem, ker vsebuje nepotrebne dodatke pa še svežina mi je vprašljiva. Pa to velja za čisto vse trgovine.

Samo enkrat sem kupila pakirano mleto meso in je bilo ogabno. Ko si navajen svežega, vidiš razliko. In ja, v testu so dokazali, da je v tem mesu bolj malo mesa, cel kup pa nekih svinjarij. Nikoli ne veš, kaj ti nameljejo noter. Pa to ne velja samo za Hofer.

Večkrat kupim pakirano. V Mercatorju. Kakšne teste ste delali?

Zveza potrošnikov je testirala mleto meso.

Enako, vedno kupim kos mesa, ki mi ga mesar pred mano zmelje. Včasih ga kupim tudi malo več in ga prepakiram in dam v skrinjo, tako da ni treba samo po to v trgovino.

UVH objavi podatke zastonj, ZPS pa kasira dostop do podatkov!!!
http://www.uvhvvr.gov.si/fileadmin/uvhvvr.gov.si/pageuploads/MEDIJSKO_SREDISCE/Sporocila_za_medije/Porocilo_mesnice_2013.pdf

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

UVH objavi podatke zastonj, ZPS pa kasira dostop do podatkov!!!
http://www.uvhvvr.gov.si/fileadmin/uvhvvr.gov.si/pageuploads/MEDIJSKO_SREDISCE/Sporocila_za_medije/Porocilo_mesnice_2013.pdf%5B/quote%5D

zate je že dobro, pa dober tek.

UVH objavi podatke zastonj, ZPS pa kasira dostop do podatkov!!!
http://www.uvhvvr.gov.si/fileadmin/uvhvvr.gov.si/pageuploads/MEDIJSKO_SREDISCE/Sporocila_za_medije/Porocilo_mesnice_2013.pdf%5B/quote%5D

Tukaj ni nobenih konkretnih podatkov, kar se tiče blagovnih znamk oziroma kvalitete v trgovinah. Kaj ti pomagajo ocene, če ne veš, za katero meso gre. Na ZPS so navedene posamezne znamke in ocene.

Razlika je že v ceni in potem logično – v kvaliteti.

Če pogledate etiketo govejega mletega ali pa mletega mešanega mesa iz Hoferja:
– goveje je že na pogled lepše in tudi lepo mleto, dodatkov ni (napisanih)
– mešano je zbito, zelo svetlo (najbrž ne le zaradi svinjine) in napisanin ima kar nekaj dodatkov

Že po logiki ne more imeti čisto mleto meso roka trajanja prav dolgega, zato je dobro gledati tudi na datume (od pakiranja, do poteka s tem, da je meso že nekaj dni čakalo na pakiranje in ima nekaj dni varnostnega roka)…

Ponorijo pa otroci tudi po sladkarijaj in sladkorjih v belih testeninah…al kaj ste kombinirali k mletemu mesu?

Meni je že več ljudi reklo da meso v Lidlu in Hoferju ni ok, da so kupili mleto meso in meso za žar in da je bilo pusto in brez okusa, zato ga sam še nikoli nisem probal, ampak zgleda da imajo prav. Sicer sam ponavadi kupujem meso za žar pri enem prijatelju ki je mesar in vem da je ok, drugače kadar pa ni časa pa gremo v Tuš po meso in moram priznati, da tole meso za žar ni slabo. Predvsem te pleskavice in čevapi so vrhunski. tak ta prav okus tak kot mora bit 🙂

Pa kaj zdaj govorite o mletem mesu kot takem ali o že začinjenem?

New Report

Close