Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek povedala sem ženi, da jo mož vara

povedala sem ženi, da jo mož vara

Povedala sem ženi da jo mož vara, klicala sem jo in ji vse povedala. Ženska je znorela in glede na zvoke v slušali je napadla moža. Čez uro me je klical bivši ljubimec in totalno znorel, da bom sedaj videla boga in da mi bo prekleto žal za vse. Celo noč so sledili klici iz meni neznane številke. Sedaj me je strah kaj bo naredil ker se je čutilo da je zelo jezen namen in da bo poskrbel da bom trpela. Živim v bloku kar je bolje kot hiša v takih primerih samo me lahko dobi ko grem ven recimo v službo. Vem da zna biti zelo nevaren samo nisem si mislila da se boobrnil proti meni. Tresem se in ne vem kaj naj, pomislila sem na pomoč policije samo oni ne ukrepajo dokler ni prepozno. Pred pol ure sem dobila tudi sms z neke druge številke z nenavadno vsebino. Piše da naj danes uživam ker ne veš kdaj se zadnjič zbudiš.

glih treba tuk goflat a ne ?

Pa še zdj goflaj če te kdo kliče….al ti je že sape zmankal?

Tole sranje si si nakopala čisto sama in po svoji krivdi, zato ga torej reši sama in ne jamraj.

Danes mi je zelo žal ampak ne morem popravit. Sms-i si sledijo, sedaj piše da naj kar ostanem raje doma ker bo prišlo do srečanja. Na pet minut si sledijo klici in neznane številke ko se javim je tišina in nek klik.

In kaj misliš, da si s tem naredila, ker si klicala ženo in jo prizadela??!!
Zakaj ga nisi sčevljala bivšega ljubimca, če ti je že tako bilo težko???

Ma naj te nekdo fajn okoli kepe tresne, da si malo pospraviš podstrešje, da boš za vse večne čase vedela, da se poročenih moških ne lastiš…..oz. ne skačeš v zelje ženam….

Si ena navadna avša in nič drugega…

Danes mi je zelo žal ampak ne morem popravit. Sms-i si sledijo, sedaj piše da naj kar ostanem raje doma ker bo prišlo do srečanja. Na pet minut si sledijo klici in neznane številke ko se javim je tišina in nek klik.[/quote]

Oglasi se….slej ko prej se treba zment kako in kaj….najslabše je če boš odlašala…

lahko da vse skupaj ne bo omembe vredno…

Sem klicala na policijo in vse povedala, po pričakovanju ne morejo nič. Po novem zakonu lahko osebo zaradi groženj samo civilno tožiš. Problem je tudi ta ker ne morem dokazat kdo to počne. Klici in smsi pa kar dežujejo. Čisto sem na koncu z živci, kaj naj stroim? Naj pokličem ženo in se opravičim in rečem, da sem lagala vse skupaj ker sem se zaljubila on me ni maral in me je zavrnil?

Sem prinesla kokice. Bo kdo? Zdaj ko je tako napeto…..

Mogoče ni vedela, da je vezan, ko je z zvezo začela? Veš kakšni lisjaki so taki moški, govorijo da se ločujejo oz da so že ločeni in tako dalje. Tudi mene je en tako osvajal…. po tem ko sva bila že nekaj časa par, zvem, da mora paziti, da ga žena ne dobi….. seveda sem ga odpikala takoj. Ampak njej nisem šla povedati – sicer sta bila par še kakšno leto, postem sta šla narazen.

Danes mi je zelo žal ampak ne morem popravit. Sms-i si sledijo, sedaj piše da naj kar ostanem raje doma ker bo prišlo do srečanja. Na pet minut si sledijo klici in neznane številke ko se javim je tišina in nek klik.[/quote]

Oglasi se….slej ko prej se treba zment kako in kaj….najslabše je če boš odlašala…

lahko da vse skupaj ne bo omembe vredno…[/quote]

Saj se oglasim samo na drugi strani ni odziva, samo nek klik se sliši pa se ne morem spomnit od kje mi je zvok znan. Gledam čez okno če me kdo čaka ker kolikor vem bo poslal kak avto s svojimi (izterjevalec je). Kako sem bila naivna

Kaj naj storim, lepo vas prosim samo vi tule ste mi ostali

Sem klicala na policijo in vse povedala, po pričakovanju ne morejo nič. Po novem zakonu lahko osebo zaradi groženj samo civilno tožiš. Problem je tudi ta ker ne morem dokazat kdo to počne. Klici in smsi pa kar dežujejo. Čisto sem na koncu z živci, kaj naj stroim? Naj pokličem ženo in se opravičim in rečem, da sem lagala vse skupaj ker sem se zaljubila on me ni maral in me je zavrnil?[/quote]

V čem je smisel teh laži? Kaj imaš od tega?
Včeraj zvečer si klicala, celo noč si imela klice? Res?

Pa še danes zjutraj, pred slabo uro si spraševala, kako to izvest in kako povedat:
http://med.over.net/forum5/read.php?151,9083167

V kolikor boš to res naredila, pa močno upam, da te nekdo res prebuta.

niso laži sem v šoku in se tresem

Sem klicala na policijo in vse povedala, po pričakovanju ne morejo nič. Po novem zakonu lahko osebo zaradi groženj samo civilno tožiš. Problem je tudi ta ker ne morem dokazat kdo to počne. Klici in smsi pa kar dežujejo. Čisto sem na koncu z živci, kaj naj stroim? Naj pokličem ženo in se opravičim in rečem, da sem lagala vse skupaj ker sem se zaljubila on me ni maral in me je zavrnil?[/quote]

A ti nisi v Sloveniji? 😉
Aja, samo malo si se pohecala…. drugič poskusi brez takih izmišljotin, ker te prehitro spregledamo.

Sem klicala na policijo in vse povedala, po pričakovanju ne morejo nič. Po novem zakonu lahko osebo zaradi groženj samo civilno tožiš. Problem je tudi ta ker ne morem dokazat kdo to počne. Klici in smsi pa kar dežujejo. Čisto sem na koncu z živci, kaj naj stroim? Naj pokličem ženo in se opravičim in rečem, da sem lagala vse skupaj ker sem se zaljubila on me ni maral in me je zavrnil?[/quote]

A ti nisi v Sloveniji? 😉
Aja, samo malo si se pohecala…. drugič poskusi brez takih izmišljotin, ker te prehitro spregledamo.[/quote]

Pokliči na policijo in vprašaj za psotopke v primeru, da ti nekdo po telefonu grozi s smrtjo. Ostane samo civilna tožba, to je nov zakon ki je v veljavi malo več kot leto dni. Preveri preden natolcuješ!

sama mam poročenega ljubimca ze 6 let, prav lepo mi
je uživam.Doma mu žena vse spedena, midva le uživava, daje mi denar in vso udobje. Tudi ce bo konec kdaj mu tega nebi naredila, bi si spet kakega našla, s poročenimi je manj dela pa se večji mir-

Briket, ne me učiti. 🙂

Ti prilepim 135. člen Kazenskega zakonika.

Grožnja

135. člen

(1) Kdor komu, zato da bi ga ustrahoval ali vznemiril, resno zagrozi, da bo napadel njegovo življenje ali telo ali prostost ali uničil njegovo premoženje velike vrednosti, ali da bo ta dejanja storil zoper njegovo bližnjo osebo, se kaznuje z denarno kaznijo ali zaporom do šestih mesecev.

(2) Kdor stori dejanje iz prejšnjega odstavka proti dvema ali več osebam ali z grdim ravnanjem ali z orožjem, nevarnim orodjem, drugim sredstvom ali na tak način, da se lahko telo hudo poškoduje ali zdravje hudo okvari, se kaznuje z denarno kaznijo ali zaporom do enega leta.

(3) Pregon za dejanje iz prvega odstavka tega člena se začne na zasebno tožbo.

(4) Pregon za dejanje iz drugega odstavka tega člena se začne na predlog.

OK, mogoče ne ločiš zasebne tožbe od civilne tožbe, to bi pa verjela, ja. 🙂

Ura je 8 in čas je da se zbudiš in se lotiš kakšnega dela in ne tveziš po monu.

Čigav pa je ta bivši ljubimec in kaj ima on tukaj zraven? A to je ljubimec od moža al kako?

Na policiji so rekli da na podlagi telefonske grožnje ne morejo ukrepati. Lahko ukrepajo šele ko bo oseba prišla do mene prej ne. Klik je torej od pištole, sedajle grem k sosedi tam me ne bo našel. Kaj bo potem pa ne vem, tako me še v življenju ni bilo strah

sem se zmotila ja zasebna tožba je opcija ja samo kaj imam od tega nič.

sem pogledala na prejšnjo stran in je nekdo zlorabil moj nick, jaz nisem zjutraj pisala v včerjašnji temi, nekdo se je poigral!!! Kakšni so ljudje

Pa kaj je blo narobe da si šla njegovi ženi to povedat? Te nej hotu več nabijat al kaj?

Kot prvo se pomiri. Itak mone najprej napadejo ljubice. Kriv je pa tisti, ki vara – saj ga menda nisi posiljevala 10 let. Torej, telefon izklopi. Še prej pa pofotkaj sumljive sms-e in jih spravi. Tipu mirno povej, da si javila na policijo in da se izsiljevat ne pustiš. Če imaš res slab občutek, na policiji zahtevaj, da se naredi zapisnik ali pa vloži ovadbo. Če ne gre drugače, pa zaglumi, da si domov ne upaš, pa naj te tam prenočijo, če se jim že ne da tipa mal pobarat kaj se gre. Verjemi, baba s koleričnim izpadom na policiji marsikaj doseže. Itak je pa dec ena navadna usrana šleva, vesela bodi, da si se ga znebila. Pa ne zapletaj se s poročenimi, to so najslabši od najslabših.

Rekel je da ima dovolj po desetih letih in šel, delal se je kot da ni nič. Mene je to zelo prizadelo in v tistem čustvenem stanju sem naredila to traparijo. Sama sem kriva da sem tako dolgo to dopuščala in sem tudi vedela da ne bo nikoli moj ko se je zaključilo me je zelo vrglo.

New Report

Close