Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Kako ženski povedat, da jo mož vara

Default avatar

Briket

Ne bo, pa pika, odsel ne, da bi pokasiral tudi sam, da bi ostal nekaznovan. Za seboj je pustil rusevine...dela se kot, da ni bilo nič, 10 let poskuša potisnit v koš za odpadke. Ja,gre za preprosto mascevanje! Lincajte me, se prej mi dajte pa idejo kako to spelat?!

Hvala, ni sicer tegoba pri peki pa vseeno prosim za nasvet
Default avatar

kaj te briga

O čem ti to? Komu bi se maščevala? Ženi?
Default avatar

ti pa si

Kokoš!
Default avatar

kernit

ČE bi znala svoje misli jasno zapisat, bi bilo veliko lažje.
Default avatar

ena maščevalna

če se kot zapuščena ljubica hočeš maščevat, moraš udarit tam, kjer bo njega bolelo. v desetih letih si ga menda že toliko spoznala, da veš kje je šibak. ponavadi je to status, avto,
Default avatar

malo več napiši

Si ti ljubica? Če je tako, zakaj bi kaznovala tudi ženo, saj ni nič kriva. Kaznovana je bila že s tem, da je 10 let dedec bil le na pol doma /fizično in psihično/. Če hočeš kaznovati njega, kaznuj samo njega. Pravzaprav bi mu kar privoščila;).
Default avatar

Tbb

Verjemi, da žena že ve in da tvoje maščevanje ne bo prineslo zadovoljstva. Škoda energije, pač si bivša in poraz moraš sprejeti.
Default avatar

o c'mon

Žena ti ne bo verjela, jo bo že prepričal, da si samo zmešana kokoš, zaljubljena v njega, ki bi jih rada spravila narazen. Tace stran, saj te menda ni prisilil s pištolo na glavi, da moraš bit 10 let njegova ljubica? (Jp, žal si si sama kriva, sama boš mogla požret to godljo)
Default avatar

za briket

ti je kaj obljubljal? Pazi, maščevanja so lahko zelo nevarna, premisli če je vredno.
Default avatar

Tudi ljubica

Tbb je napisal/a:
Verjemi, da žena že ve in da tvoje maščevanje ne bo prineslo zadovoljstva. Škoda energije, pač si bivša in poraz moraš sprejeti.
Se strinjam, žena zagotovo ve, tako da boš, če boš vpletala še njo, samo še bolj ponižana. Od mojega je baje zahtevala izpiske njegovega telefona (mesečno mi pošlje kakih 1000 smsov, pa precej se tud slišiva, no zdaj bo pač rabil še dodaten telefon), pa je še vedno z njim, zdaj skuša od nekje dobit vsebino sporočil, ha ha ha. Bi jo jaz poklicala, da ji povem, da sva govorila samo in izključno o vremenu :)))))
Default avatar

hja no

V 10 letih se vama je nabralo najbrž kaj skupnih fotk ? Torej ''zabluraj'' svojo glavo na fotkah, zraven pripiši datum, al pa vsaj mesec-leto, vse skupaj pošlji njegovi ženi al pa ji kar v roke daj koverto z besedami : ''glej, ženska ne gre zate, gre za to, da za.ebem njega. Pa ni sem edina. Sori.'' in to je to. Jaz bi tko nardila. Da bo mel tipo kaj počet naslednjih 10 let, ko ji bo moral dokazovat, da ljubi samo njo. itak, da jo.
Default avatar

neverjetne ste

najprej deset let mutite z vezano osebo, ko vezana oseba odide bi se pa maščevale. Sramota ste sramota. Prej ste vedele, da je oseba vezana, zakaj sedaj maščevanje? Upam da vas doleti dvojni povratni maščevalni ukrep.
Default avatar

previdnost

S takimi zadevami je treba ravnati previdno. V našem sorodstvu se je taka zadeva končala s samomorom žene. Sumila je, da ne rečem vedela, da jo mož vara. A ljubica je bila tako predrzna, da je ženo poklicala in ji rekla, da njen mož ljubi njo in ne nje (ženo) in da bo tisti praznični dan preživel z njo (ljubico). Po tem telefonskem pogovoru si je žena vzela življenje. Od takrat je minilo veliko let, pa še danes nihče noče tega omenjati.
Default avatar

smešno

Jaz se temu nasmejim. A vas ni škoda da deset let življenja zapravljate z enim debilom ki vam nikoli ne bo nudil tistega česar si zaslužite? škoda vas je prav vseh.
Default avatar

fajn je imet poročenega

Fajn je imet poročenega za seks frenda, ampak le dotlej, dokler ne najdeš nekoga primernega za resno vezo. Upat na resno zvezo s poročenim pa snovati maščevanja, ja to je pa bolano.
Če je ženska samska, ni slabo, če si najde kakega poročenega za seks, ampak res samo zato. Ne pa sanjat o čem več. Seks frendi , če so poročeni, ne čvekajo okrog.
Default avatar

megaboy

fajn je imet poročenega je napisal/a:
Fajn je imet poročenega za seks frenda, ampak le dotlej, dokler ne najdeš nekoga primernega za resno vezo.......

Vendar je treba vedet, da je takšna ******-veza s poročenim velika ovira pri iskanju primernega za resno zvezo.
Default avatar

fajn je imet poročenega

Zakaj je ovira? Ni nobena ovira. Ženska je recimo samska 10 let. Bo 10 let čisto brez seksa?
A ni bolje imeti seksprijatelja in se pač dobita parkrat na leto in uživata. Ampak res tako, da ona potem ne klicari njega. Pa, da ne hodita na skupne dopuste pa da on ne finacira nje. Samo pogovri in seks. Nič drugega. Nobenih skupnih potovanj, morja.
Bolje kot se it kake avanture.
Default avatar

Briket

Žal je tako da sem tudi sana poročena. Željna da zaključim z lažmi, skrivanji, blefiranjem, sem povedala svojemu, nisem vec zmogla, mene je ta zgodba zacela spreminjat, nisem bila vec prava jaz, prevec grdega za sladke skupne trenutke...

On pa ne zbere poguma, kar naenkrat ne ve ali se splača. Zivi kot da ni bilo nic.
Default avatar

če iščeš normalnega

Zakaj je ovira? Ni nobena ovira. Ženska je recimo samska 10 let. Bo 10 let čisto brez seksa?
A ni bolje imeti seksprijatelja in se pač dobita parkrat na leto in uživata. Ampak res tako, da ona potem ne klicari njega. Pa, da ne hodita na skupne dopuste pa da on ne finacira nje. Samo pogovri in seks. Nič drugega. Nobenih skupnih potovanj, morja.
Bolje kot se it kake avanture.

No če iščeš normalnega tipa je to velik problem. Ker pač nihče ki ima kaj soli v glavi in si želi resne zveze ne bo šel s tako. Ker če je skakala po nekom ki ni njen potem obstaja verjetnost da bo to počela vedno.
Default avatar

en nasvetek

Moški ki si želite normalne in dolgotrajne zveze nikoli se ne zapletajte z ljubicami. Bil sem naiven in naletel na dve taki. Resnično mi je žal prav vsakega trenutka v tistem obdobju. To so čustveno uničene ženske, ne vejo kaj bi rade, z njimi imaš več težav kot koristi. Tako da moški pazite se takih žensk. Tudi prevarani boste slej kot prej, ker one ne znajo biti zveste z nekom. Na koncu pa pravijo da to ni nič kaj takega. Če si želite normalne in lepe zveze z žensko potem nikoli ne imejte tiste ki je bila ljubica. Sej vem da tega niti ne veste, zato se prepričajte prej o tem. Pa ne se pustit manipulirat. Lep pozdrav
ROK