Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moža zalotila v ženskem spodnjem perilu

Moža zalotila v ženskem spodnjem perilu

V službi imamo čas kosila,ponavadi jem kje zunaj,danes sem šla domov,ker sem pozabila denarnico.
Skoraj me je kap zadela,ko sem zagledala moža oblečenega v ženskem spodnjem perilu in čevljih z visoko peto,naličen kot prava manekenka.
V sanjah si nebi mislila,da bom po 11 letih zakona doživela kaj takega.Sploh ne vem kaj rečti,kako naprej.Dejstvo je da je mož nagnjen.Trenutno nisem sposobna pogovora z njim.Videt ga več ne morem.
In otrok,ali že ve,če še ne, o groza.

Kam je nagnjen? V levo, v desno, naprej ali nazaj?
A to se ti tko 1x letno zgodi vsako leto?

Ce je to vse, se jaz ne bi sekirala. Ce pa je kaj vec, je pa druga pesem.

nova
Uredništvo priporoča

Samo ,da ga ni kdo guzio od zadaj to bi bil pa res šok .
Ti se samo pogovori z njim kaj se mu dogaja v glavi .
Ne delaj panike pred otroci .Pogovori se in rešita zadevo
na normalen miren način .

Nikoli nisem poštekala, kako ali zakaj naj bi bili otroci sploh vpleteni v seksualno življenje odraslih.

eni pa imate res domišljijo. ugasni pc in raje preberi kakšno knjigo.

Aj mel tvoje gate?


w3q1
eni pa imate res domišljijo. ugasni pc in raje preberi kakšno knjigo.[/quote]

V opisu je zelo malo ali nič pravopisnih napak.Torej je pisano sistematično premišljeno.
Malo čudno za nekoga ki doživi šok,kajne? 🙂

Tale doživi šok vsako leto ob približno istem času, t.j. začetek študijskega leta.
Se mi zdi, da ima probleme s sinom, ne z možem…

a ima tvojo št čevljev in perila, če ne- kje je to robo skrival, pa da nisi opazila

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain


w3q1
eni pa imate res domišljijo. ugasni pc in raje preberi kakšno knjigo.[/quote]

V opisu je zelo malo ali nič pravopisnih napak.Torej je pisano sistematično premišljeno.
Malo čudno za nekoga ki doživi šok,kajne? :)[/quote]

Ah to pa res ni nobeno merilo. Jaz vedno tako pišem, ker vsakodnevno moram pisati pravilno in potem to počnem tudi drugje.

Zakaj se vam zdi tako grozno, če se oblači v ženske cunje? Saj s tem nikomur ne škodi, žene ni prevaral, otroci pa pri spolnosti nimajo tako kaj iskati zraven, ne? Ne razumem, zakaj takšno zgražanje. Mogoče ga to vzburja in kvečjemu bi se mu lahko žena pridružila ali pa saj pokazala spoštovanje!!!!

Ja šok, popolnoma verjamem in razumem,da to človeku spodžaga noge,da ti vzame sposobnosti komunikacije in poruši svet, ki si ga gradiv s to osebo. Moje mnenje je, da se boš morala sprijaznit z dejstvom da je mož gej ali pa biseksualec. Sama veš kako poteka vajino spolno življenje, kdo daje pobudo za seks in kako stvari stojijo. Frančišek ima povsem prav glede števila gejev in drugače spolno usmerjenih,ne podpiram pa njegovega mnenja o teh ljudeh. Zame to niso psihiči ampak drugače misleči in drugače čuteči ljudje.Mogoče je,da je do takega spoznanja prišel pred kratkim,da je to zatiral v sebi in zaradi splošnega mnenja ljudi,da so to psihiči,umsko zaostali,umazani ljudje… si je to privoščil samo v samoti svojega doma. Dokler bo to ostajalo samo doma med štirimi stenami poskušaj vzeti zadevo, kot njegov sanjski svet v katerem pač žal ni prostora zate. Ženska ki ljubi svojega partnerja je sposobna marsikaj prenest in spregledat če je njegov odnos “normalen” in družina na prvem mestu. Tukaj so otroci, ki jih zkonski problemi ne smejo obremenjevati,saj otrok opazi veliko več kot si mislimo in kot pokažejo. Pogovor bi vsekakor priporočila,vendar bi ti svetovala, da se najprej umiriš,poskušaš zadevi najti svoj prostor v sebi,saj se moraš zavedati, da bo to odslej del tvojega življenja pa čeprav te ni v njem.Ne zavidam ti položaja v katerem si se našla,smiliš se mi, ker vem iz lastnih izkušenj,da so tvoje muke in tvoja občutja med ljubeznijo,sovraštvom in usmiljenjem tako pomešana,da jih ne znaš postaviti na svoje mesto. Ne trudi se, čas bo naredil svoje,nikakor pa ne išči napak pri sebi saj ti nisi nič kriva. Ljubiš človeka,ki je tajil samega sebe,poskušal živeti za okolico “normalno” življenje in funkcijonirat kot družinski človek. Verjemi, tudi njemu ni lahko zato si vzemi čas poslušaj kakšno je njegovo stališče, ko bo pripravljen o tem spregovoriti. Ne obsojajte drugače čutečih,mogoče je med njimi tudi vaša ljubljena oseba(prijatej,mož,otrok,brat ,sestra) in s takimi izjavami jih ne vede lahko močno prizadanete in prav gotovo povzročite prepad med vami.Opozorila bi pa še na nekaj,kar ljudje ob prevarah ponavadi pozabijo, saj so preveč prizadeti da bi pomislili na spolno prenosljive bolezni. To je vsekakor pereč problem, ki se ga zavemo mogoče prepozno.Ne sprašuj se zakaj ravno jaz ker takih kot si ti je še veliko, nekateri so to že dojeli ,nekateri še bodo,sreča pa za tiste,ki bodo nevedni odšli.

Obstaja en dober film posnet po resnični zgodbi, ko moški pri 50. letih družini prizna, da je transvestit. pa so se pošlihtali in živeli lepo naprej. Tudi žena se je navadila…


w3q1
eni pa imate res domišljijo. ugasni pc in raje preberi kakšno knjigo.[/quote]

V opisu je zelo malo ali nič pravopisnih napak.Torej je pisano sistematično premišljeno.
Malo čudno za nekoga ki doživi šok,kajne? :)[/quote]

No ja, o tem bi se pa dalo razpravljat 🙂

Predlagam, da ga vprašaš, če je za zamenjavo vlog … V spalnici in v gospodinjstvu nasploh.

Je imel tangice ali brazilke? Glede na to, da je nagnjen – s cim si ga podstavila, da se ne zvrne?

pošlihtano, kaj so geji, kaj so biseksualci, kaj so transvestiti, kaj so pa fetišisti, mar ne?

kaj pa če le trenira za pusta hrusta? 🙂

Zgleda da imaš prav.

Sicer pa… dober hec! In kakšne gate je imel? So bile seksi na njem?
Pa čevlji? Le kje se dobi moške številke čevljev z visoko peto?

Verjetno sta bila oba šokirana. Čudi pa me, da se nista takoj pogovorila. Verjetno pa nekega odnosa itak nimata če ne veš za njegove spolne fantazije.

Jaz ti verjamem.

Mone dvomljivke – pojdite za en teden delat na hot line, pa boste spoznale kakšne desci hodijo po svetu ali pa ga imate celo doma. Očitno nimate pojma kaj vse hodi po svetu, skrito pod masko vzornega moža in očeta, ki živi po družbenih normah.

ti si pa opasaj dildo in mu ga ftakni

Se strinjam:!Enega takega imam doma.jaz pravim tako,če komu tako paše ,naj počne kar če,ampak brez zavajanja drugega.Srečna sem da sem odkrila zdaj,dokler sem mlada in otroci majhni ,ne pa čez 20 let.Zame izhod samo ločitev.

New Report

Close