Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

Romantika

Default avatar

poet

Večkrat me kdo označi kot večnega nepopravljivega romantika, včasih tudi v posmehljivem tonu. V glavnem to leti iz ust "pravih" dedcev, ki jim je kazanje čustev znak slabosti in copatarstva. Ženske pa so v večini primerov druga zgodba, rade imajo romantiko, rade imajo moške, ki so pripravljeni narediti korak več kot pričakujejo.
Ali ni romantično pozimi najeti kočo sredi planin, zakuriti kamin, v samoti štirih sten v soju dišečih svečk posteljo posuti s cvetovi vtrnic, kot ozadje uporabiti nežno glasbo...recimo George Michael - A different corner, pripraviti šampanjec in jagode (sladoled, čokolado, sladki greh...) najdražjo presenetiti z masažo in jo pocrkljati tako, da ji nasmeh do jutra ne izgine iz ustnic?

Torej, kaj je za vas romantika? Kakšno je bilo vaše najbolj romantično dejanje? Je romantika popestritev razmerja ali navlaka v stilu Mujota..ajde Fato dosta romantike, skidaj gaće?!
Default avatar

Marko

Ni pomembno, kaj je komu romantično in kaj ne. Meni se zdi pomembno, da počneš tisto, v čemer uživaš. Kako kdo temu reče, me še najman skrbi. :)
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

antilopa

Poet, tisto kar si zgoraj napisal je preveč povzeto iz pocukranih filmov, ni pa narobe. Meni bi bilo romantično, če bi šla z ljubljeno osebo kam na dopust v eksotične kraje. Opazovanje sončnega zahoda in narave kot take (npr. slapov), je lahko zame bolj romantično od dišečih svečk in sladoleda. Ne moreš pa pri moškem dobiti vsega. Če je drugače v redu tip, ni hudo moteče, če ni romantičen. Sem pa opazila, da se je v zadnjem času razpaslo snubljenje deklet na tekmah, šovih ipd. To meni ni niti malo romantično. Zakaj iz tega trenutka delati tako dramo in predstavo za gledalce?
Default avatar

poet

antilopa je napisal/a:
Poet, tisto kar si zgoraj napisal je preveč povzeto iz pocukranih filmov, ni pa narobe. Meni bi bilo romantično, če bi šla z ljubljeno osebo kam na dopust v eksotične kraje. Opazovanje sončnega zahoda in narave kot take (npr. slapov), je lahko zame bolj romantično od dišečih svečk in sladoleda. Ne moreš pa pri moškem dobiti vsega. Če je drugače v redu tip, ni hudo moteče, če ni romantičen. Sem pa opazila, da se je v zadnjem času razpaslo snubljenje deklet na tekmah, šovih ipd. To meni ni niti malo romantično. Zakaj iz tega trenutka delati tako dramo in predstavo za gledalce?
OK, tisto zgoraj je le en primer. Romantično je lahko tudi že, da damo ogrneš s svojo jopico kadar opaziš, da jo zebe...ali ji pošlješ SMS z nekaj besedami, ki ji polepšajo dan...Zame je romantika tudi, da objeta z vrhov gora opazujeva sosednje gore, jezera, reke, ceste, gozdove...ali zvečer na obali opazujeva kako sonce počasi izgublja moč in počasi tone v morju ob lesketanju gladine...
Default avatar

Sadni

Poet : Bi ti seksala z mano, če bi hotel ? Ona : Ne hvala, imam drugega za to.

Last Christmas I gave you my heart, but the very next day you gave it away :(
"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.
Default avatar

poet

Sadni je napisal/a:
Poet : Bi ti seksala z mano, če bi hotel ? Ona : Ne hvala, imam drugega za to.

Last Christmas I gave you my heart, but the very next day you gave it away :(
No, saj sem te čakal...in nisi me razočaral:)))
Default avatar

NM-3w

a ne hodijo "Fate" naokoli s tistimi štrikci, da jih ji tudi dol ni treba dati ☺
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-
[sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub]Number One[/sub]
Default avatar

On_

antilopa je napisal/a:
Poet, tisto kar si zgoraj napisal je preveč povzeto iz pocukranih filmov, ni pa narobe.
Ja jaz tudi tako mislim, da ni realno.
Sem pa slišal za dva, ki sta šla tako pozimi v kočo in je bilo res mrzlo in je on rekel njej naj ostane v koči, dokler on zunaj ne naseka drv, da bosta lahko zakurila. Zunaj je brila burja, padal je sneg in fanta je kmalu zanohtalo, da ni več zdržal zunaj. Je prišel v kočo ves premražen in mu drage reče naj si prste pogreje kar med njenimi bedrci.... Ko se je pogrel je šel spet ven sekat in ga je spet zazeblo in se je šel k njej pogret..... in tako je še parkrat ponovil nakar ona vpraša:"A v ušeska te pa nič ne zebe?"......

Ne vem, če je bilo to romantično, se mi pa zdi veliko bolj realno kot pa vrtnice sredi zime v gorski koči, ki se lahko vsak čas vname ob prevrnjeni sveči..... ;) :))))
Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš.
(Galvin K.)
Default avatar

Goldfish

Romantika se mi dopade, samo opažam, da z leti postajam bolj "nedostopna" za te stvari. Lajf ni pravljica, zato se počasi distanciram za pravljične trenutke:).
Default avatar

On_

Goldfish je napisal/a:
Romantika se mi dopade, samo opažam, da z leti postajam bolj "nedostopna" za te stvari. Lajf ni pravljica, zato se počasi distanciram za pravljične trenutke:).
A pol si bolj za to, da bi pomagala, če bi koga zazeblo? ;) :)))
(Galvin K.)
Default avatar

Goldfish

On_ je napisal/a:
Goldfish je napisal/a:
Seveda, poslala bi ga, da odteče en krog...doooolg krog:). Postajam bitch:).
Default avatar

poet

Goldfish je napisal/a:
On_ je napisal/a:
Goldfish je napisal/a:
mene lahko pošlješ tri kroge laufat, pa bom še vedno horny...:)))
Default avatar

Goldfish

poet je napisal/a:
Goldfish je napisal/a:
On_ je napisal/a:
Pa dobr, to ni slabo. Torej ne potrebuješ romantike, da si, a ne:)).
Default avatar

poet

Goldfish je napisal/a:
poet je napisal/a:
Goldfish je napisal/a:

Romantika nikoli ne škodi...je kot češnja na vrhu...grička...imenovanem po planetu:))
Default avatar

On_

Goldfish je napisal/a:
poet je napisal/a:
Goldfish je napisal/a:

Ampak, če bi prehitro tekel bi mu lahko ušeska čist pomrznila..... :)
(Galvin K.)
Default avatar

poet

On_ je napisal/a:
Goldfish je napisal/a:
poet je napisal/a:

Ampak, če bi prehitro tekel bi mu lahko ušeska čist pomrznila..... :)
Bi se pa malo dlje grel.....konec koncev je to win-win sutuacija:))
Default avatar

Goldfish

poet je napisal/a:
Goldfish je napisal/a:
poet je napisal/a:

Romantika nikoli ne škodi...je kot češnja na vrhu...grička...imenovanem po planetu:))
Se strinjam. Ampak pričakovanje romantike lahko rodi razočaranje. Torej bolje preventiva:).
Default avatar

enTip

aaahhh romantika...
vidi draga, kako lepe zvezdice..

Ah dragi, kako si ti romantičen...

Dovolj romantike, sleci hlačke... :)
Default avatar

romantična

enTip je napisal/a:
aaahhh romantika...
vidi draga, kako lepe zvezdice..

Ah dragi, kako si ti romantičen...