Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zaročni prstan – koliko karatov?

Zaročni prstan – koliko karatov?

Koliko karatni diamantni prstan ste dobile za zaroko? Jaz samo 0.14 ct briljantek :(:( Kar malo razočarana. Sploh mi ni za okrog razlagat, da sem zaročena.

Upam, da se hecaš :-)))))))))))))))))))))))))

Živi in pusti živeti

a zaradi karatov si se zaročila?Jaz ti še teh ne bi dala,če bi bila na partnerjevem mestu!Revica uboga!

in kaj bi sploh rada? očitno si ssvojim skupaj zaradi materialnih dobrin ali kako? meni je dal zelo lep prstan moj in to brez karatov pa ga zato nimam nič manj rada oziroma sem razočarana. sej na poroki še skos lahko rčeš NE. pa bo mir. zakaj mu pa ne poveš da si razočarana in naj zamenja prstan?

Ne hecam se, niti slučajno. Jaz sem upala na vsaj 0.5 ct.

Ne hecam se, niti slučajno. Jaz sem upala na vsaj 0.5 ct.[/quote] Vsaj cisto zlato brez primesi. Ostalo je nepotrebna navlaka…

Ne hecam se, niti slučajno. Jaz sem upala na vsaj 0.5 ct.[/quote]
Ti boš pa še velikokrat razočarana.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Ne hecam se, niti slučajno. Jaz sem upala na vsaj 0.5 ct.[/quote]

Jaz bi ti na partnerjevem mestu še tega vzela in te dala na čevelj, pa potem preštevaj karate!

Koliko karatnega si pa partnerju ti dala? Saj sta se oba zaročila.

predober je tvoj bodoči mož zate, ni te vreden, če že po brezveznem prstanu postaneš razočarana. polovica ljudi niti poročnega ne nosi…

Te je že ocenil, da za kaj več nisi.

Tvoj zaročenec je res naredil napako – namesto karatov naj ti pokloni batne obročke

Sama sem dobila četrtkaratni diamantni prstan. V bistvu ni po mojemu okusu, želela sem si safir, lahko bi bil tudi dosti cenejši prstan, ampak žal seveda ni znal brati mojih misli. Je pa zapravil ogromno denarja za ta prstan, tako da res nisem v položaju, da bi se pritoževala.

Je pa prstan čisto ok in sem vesela, da mu toliko pomenim, da me je zaprosil, ker sem si to zelo želela.

Avtorica, bodi srečna, da si dobila moškega svojih sanj. Še vedno lahko ob npr. desetletnici poroke prstan nadgradita s polkaratnim diamantom. V tujini to pogosto delajo…. Sem pa pogosto videla, da so ženske razočarane nad načinom, kako so bile zaprošene in nad prstanom, zato apeliram, na fante, da če želijo zaprositi, naj se potrudijo, da izvejo, kako si to predstavljajo njihove partnerice in kakšne so njihove želje. Ni hujšega, kot če dobiš prstan, ki ni niti malo po tvojemu okusu…. (cena meni sploh ni pomembna, lep prstan dobiš že za 50 evrov….saj je lahko srebro)

Hvala za odgovor. Kako te je pa zaprosil?

Ni bilo kakšne romantične situacije ali kaj. Dejansko je izpadlo tako, da sploh nisem vedela, ali misli resno, ali se zafrkava. Vprašanja samega se niti ne spominjam.

Avtorica, videla boš, da boš razočarana samo prvih nekaj dni, potem bo minilo in boš ponosna na to, da te je zaprosil. V Sloveniji zaroke namreč niso običaj, večina žensk lahko samo sanja, da se bo zaročilo, kaj šele, da bi dobile zaročni prstan ali celo diamantni prstan.

Ampak po drugi strani, če te je že sedaj tako razočaral s tem, da je kupil prstan, ki ti ni cenovno dosti vreden, moraš razmisliti, če si nisi izbrala nekoga, ki ima premalo pod palcem, ti pa si želiš nekaj več…. Sta sploh za skupaj? Po moje si ti navajena na dosti boljši standard, njemu pa je škoda denarja in bo lahko kaj problemov iz finančnega vidika….

mene je pa moj zelo zelo lepo presenetil z zaroko oziroma sva se oba zaročila, ker sta bla dva prstana. bilo je noro romantično pa še malček otročje, ampak izredno izredno lepo:D pa tudi prstana sta bila lepa brez kakšnega pretiravanja z preveč karati. je bilo vse drugo bolj važno in lepše, kot pa da bi bila razočarana zaradi par kamenčkov na prstanu. pa tudi sedaj na poročnih prstanih jih ni veliko, je prstan unikatne oblike in izdelave. važno, da je nama všeč, tistemu ki ni je pa njegov problem. vse drugo je bolj pomembno, kot pa par kamenčkov na prstanu 😉

Jaz ga nisem dobila, pa sem se vseeno poročila.

Jaz imam 0.15ct vvs1 barva h round cut…mi je zelo všeč so tudi 0.25 pa 0.33 lepi mogoče kdaj drugič 🙂 sem pa si diamant že zelo dolgo želela….

Jaz bi ti dal butnskalo.

Dobr da se zaročš zarad velikosti diamanta na prstanu in ne zarad kvalitet partnerja.
Si ena navadna materialistična rit. Dec si pa zasluž eno, ki bo imela njega rada, ne njegovega denarja.

SRAM NAJ TE BO!

Pa še to…
Tle se gre za izpoved naklonjenosti, srca. Kurčeva rinka za ključe bi ti morala biti več kot svet. Če ti je prstanvz diamantom premalo, greš v zaroko z napačnim namenom in tufi ne bo lepo in ne bo trajalo.

Ninika1 oprosti..ampak ne morem mimo tega..punca moja draga kaj je s tabo narobe??jst na tvojem mestu se nebi obremenjevala s karati ampak s tem kaj imaš v glavi…
ker očitno da ceniš bolj material kot gesto..glej na tvojem mestu bi se resnično vprašala kaj dogaja v tisti zadevi ki je prilimana na vrat..da o tem da to sprašuješ po netu niti ne komentiram.
pa sej človeka imaš rad in ga ljubiš zaradi njegovih sposobnosti in karakterja ne pa zaradi debeline denarnice..
če pa si tako razočarana nad prstanom ga raje vrni in pejdi svojo pot..boš nardila uslugo obem..

New Report

Close