Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prihaja najhujša zima v zadnjih 100 let

Prihaja najhujša zima v zadnjih 100 let

Ruska radio stanica „Glas Rusije“ izvijestila je, kako prenosi bečki dnevnik „Esterajh“, da Evropi prijeti zima vijeka.

Njemački ekspert Dominik Jung ističe da mu je već sada hladno samo od gledanja meteoroloških karata i modela.

On je istakao da je moguće da ćemo biti suočeni sa najhladinijom zimom u posljednjih 100 godina.

Jung ističe da će prije svega januar i februar biti obilježeni jako niskim temperaturama, i da bi se moglo računati otpoljenjem tek od aprila iduće godine.

Kao razlog za ove prognoze on je naveo arktičke struje koje dopiru do Evrope, a uz to i niža aktivnost sunca.

juhuhu

Si nora? Kaj pa ogrevanje, saj bomo bankrotirali!

To pa je link:

Eh, vsemu ni za verjet. Sicer pa: vroče poletje- mrzla zima, veliko os poleti – zelo huda zima,…

Vse bomo doživeli in preživeli.

lp, ela s

Si nora? Kaj pa ogrevanje, saj bomo bankrotirali![/quote] joj ljudje ni vse v denarju. ogrevanje je v bloku toliko kolikor vsako zimo. veselim se zimskih radosti, otroci in sanke, snežaki, kaj čš lepšega. sam denar, denar, brez veze

Mraz je v redu, a mora biti v paketu s snegom.

Huda zima? Fajn, bomo prišparali, skrinje in hladilnike bomo isklopli. Drve za 2 zimi so na zalogo, lada niva 4×4 je pripravljena, v primeru električnega izpada je za rezervo benzin in benzinski električni agregat 2,4 KS. Tri jeklenke plina polne. Rabim še kaj?

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Upam, da ne. Še sedaj me kar zmrazi od zadnje zime. Sneg do konca marca:((. Vsak vikend je bilo rečeno, mogoče do nižin, potem ga je nasulo 25 cm…(((((((((((

Si nora? Kaj pa ogrevanje, saj bomo bankrotirali![/quote] joj ljudje ni vse v denarju. ogrevanje je v bloku toliko kolikor vsako zimo. veselim se zimskih radosti, otroci in sanke, snežaki, kaj čš lepšega. sam denar, denar, brez veze[/quote]

Ne, res ni vse v denarju, ampak brez denarja ti je tudi 1 mesec le zime preveč.

Sanke, kepanje in snežaki so super, ampak ne v megli in smogu in oblačnem vremenu, ampak na soncu. Da prideš do tega sončka in iz smoga, pa spet potrebuješ denar in če ga nimaš, potem te tudi te radosti ne veselijo.

Si nora? Kaj pa ogrevanje, saj bomo bankrotirali![/quote] joj ljudje ni vse v denarju. ogrevanje je v bloku toliko kolikor vsako zimo. veselim se zimskih radosti, otroci in sanke, snežaki, kaj čš lepšega. sam denar, denar, brez veze[/quote]

joj ljudje, ne živijo vsi v bloku, energetsko potratne hiše pa pokurijo ohoho … da ne govorimo o javnih zgradbah, šolah itd…

sicer pa sneg za snežake delat je vsako zimo, tud če ni stoletnega mraza 🙂

Ali o denarju? Vse zmeraj obrnete na denar. Vem, da je nujen za preživetje, a tukaj je bil govor o zimi kot taki.
Sicer pa sovražim dolge in mrzle zime.

hočeš nočeš … huda zima je še kako povezana z denarjem 🙂

Bo tisti ki nima denarja in mora biti na najvec 15 stopinj cez dan se ne bo veselil na popolnoma
nobeni strani!! Tudi iz strani zimskih radosti, snezakov in sankanja ne. Ker mu najprej pride na misel to kako bodo njegovi otroci spali v ledenicah kot pred 50 leti!! Ce so v blokih pa kako bo padla nova tozba in izvrsba na njihov racun!! Tisti ki tega niste doziveli ste lahko HVALEZNI in lahko upate da vam nikoli ne bo potrebno!! Lahko pa pokazete tisto mini malo mickeno merico empatije in ste v taksnih primerih modro TIHO! Ker se zna se prehitro zgodit da bo palica usekala
na vas konec. Pa to niso le prazne besede to je dejstvo. Jaz imam dovolj da celo leto ogrevam na prijetnih 22 stopinj ce bo potrebno. Pa vseeno se ne obnasam tako ker se zavedam da so ljudje ki NIMAJO. Ker sem enkrat bila na njihovem mestu in le upam da ne bom nikoli vec. In ko enkrat spoznas to stran si ob taksnih primerih dejansko tiho ce ze pomagati ne mores. Pa se kako hitro se to zgodi! Pojma nimate! Meni alu vam – nihce ni varen pred tem. Mesec dni nazaj je od prijateljice moz dobil odpoved. In to dobesedno cez noc. V zeloooo dobrostojeci in poznani firmi pri nas. So pac ukinili delavno mesto ker sparajo. In ja je bilo dobesedno cez noc. Tip je zasluzil toliko da je bila zena lepo doma z dvema malima otrokoma in placeval kredit za lepo hiso. Niso ziveli razkosno ampak za nase case zelooo dobro. Sparati jim ni bilo potrebno, za razmetavanje pa tudi ni bilo zaradi kredita. No in prihranki bodo se par mesecev – pa potem?? Bo nasel zaposlitev za isto placo da bo lahko odplaceval kredit?? Bo morala ona v sluzbo in poiskar kar naenkrat varstvo sredi leta?? Taksne stvari se dogajajo samo nekateri ste prevec polni sami sebe da bi pomislili da se lahko zgodi tudi vam. In to jutri. Tako da se enkrat – ne komentirajte stvari ki jih ne poznate, ker se zna zgodit da jih boste spoznali.

joj ljudje ni vse v denarju. ogrevanje je v bloku toliko kolikor vsako zimo. veselim se zimskih radosti, otroci in sanke, snežaki, kaj čš lepšega. sam denar, denar, brez veze[/quote][/quote]

joj ljudje, ne živijo vsi v bloku, energetsko potratne hiše pa pokurijo ohoho … da ne govorimo o javnih zgradbah, šolah itd…

sicer pa sneg za snežake delat je vsako zimo, tud če ni stoletnega mraza :-)[/qu

a je to moj problem, če ne živite v blokuh in imate večje stroške. sej se ves čas bahate z lepimi hiškami, zdej pa jamrate o denarju. ista folšarija kot včeraj, zakaj ima vsaka družina v mestu 3 avte. ker jih pač lahko ima, hehehe.

Eni obožujejo dolge,snežne,mrzle zime. Prav uživajo. Zame je zima sneg, mraz približno dva meseca in dovolj.

joj ljudje, ne živijo vsi v bloku, energetsko potratne hiše pa pokurijo ohoho … da ne govorimo o javnih zgradbah, šolah itd…

sicer pa sneg za snežake delat je vsako zimo, tud če ni stoletnega mraza :-)[/qu

a je to moj problem, če ne živite v blokuh in imate večje stroške. sej se ves čas bahate z lepimi hiškami, zdej pa jamrate o denarju. ista folšarija kot včeraj, zakaj ima vsaka družina v mestu 3 avte. ker jih pač lahko ima, hehehe.[/quote][/quote]

a si ti čist zdrava?
preberi si post od “jaz bi bila tiho vi pa kar… ” pa mal razmisli, bo šlo?

Mi smo smučarska familija,nam je všeč,če je veliko snega. Hodimo smučat na bližnji hrib, tako da, ja,naj bo sneg.

Brez panike ljudje.
Danes (27.9.2013) ni človeka na zemeljski krogli, ki bi vedel, kaka zima bo v Sloveniji. Ugiba pa lahko vsak. Ni prepovedano.

Počakajmo in bomo videli.

Tud za letošnje poletje so napovedovali, da bo mrzlo in deževno, pa je bilo vse prej kot to.


Te sicer razumem, ampak tole sklepanje mi ne gre – če bo ona morala vslužbo, ni treba iskati varstva za otroka, ker bo on doma. Imajo hišo, nekaj prihranjenega – nič ne bo hudega, če bo ona hodila v službo, to je tako logično – če jo bo le dobila!


Te sicer razumem, ampak tole sklepanje mi ne gre – če bo ona morala vslužbo, ni treba iskati varstva za otroka, ker bo on doma. Imajo hišo, nekaj prihranjenega – nič ne bo hudega, če bo ona hodila v službo, to je tako logično – če jo bo le dobila![/quote]

Tudi snežilo in zeblo?

Tako kot je bilo napisano, ga ni na svetu, ki bi lahko sedaj z gotovostjo trdil, kakšna bo zima. Vreme se napoveduje za en teden naprej (pa še to se lahko veter obrne in je stvar drugačna), za dva je že nekoliko riskantno, za par mesecev….?

No, kakorkoli že. Upam, da zima ne bo tako dolga , kot je bila lanska, ko smo imeli sneg do sredine aprila.

Tu se pa zelo motis. So ljudje, ki ti lahko danes povedo, kako bo 21. 3. naslednje leto, a njih Slovenija ne zanima. Saj, zakaj bi jih pa, ko je v Sloveniji vse neumno, se nic ne splaca in se ljudje najraje norca delajo iz vsega.

NASA je enega takega pred leti uporabljala, da ji je mesece vnaprej napovedal vreme ze dneve, ko so nameravali izstreliti rakete.

New Report

Close