Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako naj odpovem RTV naročnino

Kako naj odpovem RTV naročnino

Ne samo zaradi pomanjkanja denarja, v glavnem premišljena odločitev, da ne želim več imeti televizorja doma. Kako naj odpovem RTV naročnino? Ali je to sploh možno?

Kako? Tako, da jim pišeš, da od tega in tega dne nimaš več ne tv ne radia in naročnino odpoveduješ.

odpoved poteka tako, da jim pošlješ mail, da nimač več tv in ne ostalih zadev…potem moraš tv in tudi radie itd vrečt ven, ker bodo prišli pogledat in verjemi, da bodo težili in še v kontrolo ti bodo hodili na cirka dva meseca če imaš doma tv ali radio. Ne splača se bit pol v strahu ko ti kdo pozvoni

http://www.rtvslo.si/files/RTV_prispevek/12/odjava_fo_ia.pdf

Pošlji po faxu. 01 475 30 10
E.mail. [email protected]

Lp

Ali pa plačuj samo za radio – 3,78€.

Ni res, nobenih kontrol ni, nič ne bodo hodili gledat. Sama sem odjavila pred 10 leti, nikoli nobene kontrole. Sicer pa nihče ne more brez dovoljenja vstopati v tvoje stanovanje, eni ste pa res riti.

Nocoj so dovoljene sanje! Od 91. leta!!! Tolpa lahko uleti v tvoj lasten flet preverjati če imaš TV ali radio… Hvala mu za zlagano demokracijo za vsa ta leta!!!

Nocoj so dovoljene sanje! Od 91. leta!!! Tolpa lahko uleti v tvoj lasten flet preverjati če imaš TV ali radio… Hvala mu za zlagano demokracijo za vsa ta leta!!![/quote]

Noben NE SME brez tvojega dovoljenja v stanovanje. Brez skrbi, mi ga nikoli nismo plačevali in ga tudi ne mislimo!

No, pri nas v bloku je en stric zvonil, ker sem firbec sem se javil… Inkasant od RTV-ja, preverjal je naročnike elektrike, ki niso imeli prijavljenega TV-ja… In smo ga prijavili, res pa bi mu lahko takrat rekel, da ga ne spustim v stanovanje, vprašanje, kaj bi sledilo potem…

Kaj bi sledilo potem? Nič, preden bi prišel drugič, bi tv skril 🙂

Butarce, njihov človk ima samo napravco, ki zazna odprt tv.

Na bruhanje mi gre program in vse na RTV slo odkar so se pojavili ti nesposobni hudobni hinavski zahrbtni in pokvarjeni , že iz oči jim sije hurbanija,  ostali so samo še ritolizniki, pametne in sposobne so itak zapodili ali pa so se sami umaknili iz pokvarjene družbe.

Ne vem kdo sploh še gleda to tv in njene nič vredne programe. Kdaj bo konec tega sranja ki ga moramo plačevati..

Sram vas naj bo in zgite čimprej (vodstvo tv slo)!!!!

 

A pride z delovnim nalogom, da bo mi odpiral omare in iskal tv? In da mu morem odpret vrata?

Odgovor na objavo uporabnika
nikoli doma, 26.09.2013 ob 14:35

Ne samo zaradi pomanjkanja denarja, v glavnem premišljena odločitev, da ne želim več imeti televizorja doma. Kako naj odpovem RTV naročnino? Ali je to sploh možno?

Ampak potem tudi ne telefònà as smart. 😁 Razmislek. Pa katere pakete imate recimo

Odgovor na objavo uporabnika
Špetirji, 23.08.2022 ob 20:37

Ampak potem tudi ne telefònà as smart. 😁 Razmislek. Pa katere pakete imate recimo

Oz. niti možnost poslušati Radio, ker je to pod RTV, čeprav ti svoje poslušaš 😂 Nima veze.

Vsi bi morali nehati plačevati rtv davek! Naj crknejo prasci.

Odgovor na objavo uporabnika
Špetirji, 23.08.2022 ob 20:40

Oz. niti možnost poslušati Radio, ker je to pod RTV, čeprav ti svoje poslušaš 😂 Nima veze.

Butast  zakon verjetno. Pa bo še kej muzike s kako spremembo. . 😊

Odgovor na objavo uporabnika
ah joj, 26.09.2013 ob 14:41

Kako? Tako, da jim pišeš, da od tega in tega dne nimaš več ne tv ne radia in naročnino odpoveduješ.

Ven moras vrec tudi racunalnik, tablico in telefon ter kakrsnokoli napravo, ki omogoca spremljanje tv ali poslusanje radia.

Nemogoče se je odjaviti. Ko umres pa plačuje tvoj potomec, ki je ostal v tem stanovanju.

Odgovor na objavo uporabnika
Rtv, 24.08.2022 ob 17:19

Ven moras vrec tudi racunalnik, tablico in telefon ter kakrsnokoli napravo, ki omogoca spremljanje tv ali poslusanje radia.

Da, če želiš brez te položnice. Čisto vse, razen če boste furali še recimo no, internet na sveče. Tak je zakon približno. 😁

Odgovor na objavo uporabnika
Špetirji, 24.08.2022 ob 17:47

Da, če želiš brez te položnice. Čisto vse, razen če boste furali še recimo no, internet na sveče. Tak je zakon približno. 😁

Plačaš operaterjem, pol pa ekstra še 13 €, kjer je še nek tretji program o politiki. Ok, samo to ne bi smelo biti zakonsko zapovedano. Na tv in plačevanjem. Mnenje, pa če spet ker moj smeh zmoti.

New Report

Close