Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek partner z otroci – spodnje teme

partner z otroci – spodnje teme

Berem spodnje teme o novih partnerjih z otoci…
Zanima pa me naslednja situacija, predvsem pri tistih, ki vzrtajno trdite, da ne bi imeli partnerja z prtljago.

Spoznate sanjskega partnerja, moškega ali žensko… oba sta 30+, medsebojno se privlačita,imata skupne interese, recimo da sta tudi seksala in tudi tukaj vse štima.
Potem pa vam partner pove, da je vdovec/vdova in ima otroka, ki živi z njim. Da sedaj še niste izvedeli za njega je to samo za to, ker je trenutno na počitnicah pri babici na drugem koncu države…. Kaj boste storili?

Človeka, ki mi ne bi takoj povedal, da ima otroka, bi skenslala zaradi tega. Ne predstavljam si, da nekomu ne bi povedala tega pomembnega podatka. Ime, priimek, starost, poklic, potem pa že ne vem, kaj bi bilo še pomembnejše od dejstva, da sem mama?
Če bi mi tip torej tako dolgo tajil otroka, nimam kaj početi z njim.

Poklic je pred otrokom?

nova
Uredništvo priporoča

Moški ne išče ljubezni, ampak sex. Šele kasneje pride ljubezen.
Velika večina moških torej ne bo ženski že na začetku razlagala o bivših ženah, otrocih, itn.

Mislim, da izpusti tako pomemben podatek na prvem zmenku že razumem, da pa pozabi na več zmenkih, je pa malo…
Poleg tega pa, ta veza bi morda trajala 2 meseca (počitnice), v tem času pa res ne veš, da je partner sanjski.

Ne, moškega s prtljago, za resno zvezo, nikoli ne. Ne rečem, da sva oba 40-50, imava odrasle otroke in se druživa in ljubimkava, a živiva vsak pri sebi doma. Ampak za ustvarit družino s kom takim, ne hvala. Lahko je super oseba, krasen in oh in sploh, ampak jaz sem otrok iz družine, ko je imel oče prtljago od prej in to je preveč problemov – mene in moje mame nikoli niso sprejeli, čeprav je bil oče že 100 let ločen, preden je sploh spoznal mojo mamo!

Točno tako, če lahko pove podatke, ki ga približno opišejo, je eden izmed glavnih starševstvo.

Rekla bi mu iskreno NE hvala, bi se lepo pogovorila. V bistvu bi mi bilo že to čudno da bi mi tako pozno omenil otroka, običajno pri ljudeh ki imajo otroke to izveš že v prvih 15 min pogovora z njimi tako da tistim ki jim taki niso všeč se sploh ne zapletaš dalje. Imam pa že od nekdaj par večjih stvari ki so deal breakerji in eden izmed teh večjih stvari so otroci od prej. Vem da zveni za določene grdo in slabo ampak tako pač je si želim otroke nekoč ampak s človekom, ki jih tudi sam nima. Že od nekdaj sem si tudi želela da bo meni in njemu prvič imeti otroka in da bi bil ob meni ko bom prvič rodila in bo tudi zanj prvič.

Čeprav sem tudi sama samohranilka, bi prekleto dobro premislila. Ker še osel gre samo 1x na led… Jaz sem pa že (na)drsala…

New Report

Close