Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek bi bile z moškim, ki še vedno živi v isti hiši z …

bi bile z moškim, ki še vedno živi v isti hiši z …

Spoznala sem enega frajerja v narekovajih frajer, ki po večih letih še vedno živi v isti hiši s svojo bivšo ženo, ona zgoraj, njegova mama (občasno tudi njegov oče) v sredini, on pa kvazi spodaj.
S tem, da imam občutek, da večina časa preživi zgoraj z bivšo ženo in dvema otrokoma, ki hodijo še vedno skupaj na izlete, skupaj preživljajo vikende in dopuste….

S tem, da bivša žena za mene ve (100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}), menda jih je imel pred menoj že kar nekaj, ampak mu ni uspelo nikjer se usidrat, ker so ga vse skenslale, ko so videle kakšno je njihovo življenje doma v isti hiši.
S tem, da je hiša od njegovih staršev, bivša žena pa poleg tega, da živi kvazi zaradi otrok še vedno v njihovi hiši še na dopuste hodijo kvazi zaradi otrok,…

Kaj menite, bi bile s takim človekom, malo je z menoj, malo z bivšo ženo..
Ne vem kaj naj naredim, sicer je pa zelo zelo izvaja pritisk, da mu je do mene,…

Sem na precepu, njihovo življenje me moti, moti me pa tudi njegov nastopaško in narcisno vedenje…

Prej me odbija kot privlači, čeprav je zelo zelo prepričljiv, da sem mu všeč…

NIKOLI!!!!
Pa kaj si ti nora al kaj? itak je jasno da tukaj še zdaleč ni zaključeno in je samo vprašanje časa kdaj ga bo zvlekla nazaj in trpela boš samo ti
halo??bivša je bivša in nimata kaj živet skupaj
če ona ne gre naj gre pa on k tebi ali pa nekaj skupaj
otroci niso izgovor, ravno tako jih lahko vidi

no jaz zase vem da nikoli ne bi bila z njim ampak res ni šans

očitno mu gre dobro pri iskanju norih žensk. moraš vedeti, da je enim ženskam samo do materialnega udobja in če ima žena zastonj bivanje, babi servis, pa še občasen seks servis na dosegu, jim je to čisto dovolj. Ne bi verjela, če takih žensk ne bi poznala.
Kakšno vlogo misliš pa v tej zgodbi ti igrati, je pa tvoja odločitev.
Jaz ti svetujem takojšnjo prekinitev vseh stikov, pa četudi se ti še tako prilizuje in bilda tvoj ego.

Dejstva imaš pred očmi, zakaj si zatiskaš oči? STRAN in to takoj….

Dolgčas ti pa ne bi bilo…

Ojoj, jaz če bi hodila z nekom takim in bi mi tole povedal(spustil bombico), se mu lepo zahvalim za drinko in bi odšla na mestu.

Kaj počneš še vedno s takim moškim, ki jasno nima stvari urejenih? In naj ti bo jasno s to svojo ex ženo on še vedno spi in je še vedno zaljubljen vanjo. Ta moški niti podrazno ni pripravljen na novo vezo, on bi sedel na dveh stolih.

In zakaj točno bi bila potem z njim?

Kaj pa je to sploh za eno vprašanje. Praviš, da te on odbitaja (ti ni všeč), sprašuješ pa a naj boš z njim? Zakaj pa bi sploh bila z njim? Ker on tako želi?

Nikoli ne reci nikoli. Ampak v tem primeru NE-NIKOLI! Postavi se v kontra kožo…ja? Vidiš…..Ne!!!

Aja a ti bi bila z njim samo zato, ker si ti njemu všeč in ti to godi. To, da je tip en navaden bizgec in nakladač, ki ni sposoben pospraviti svojega življenja te sicer malo moti ampa ko pa takoooo lepo govori. Čakaj še kak teden pa bo začel pozabljat denarnico (v kolikor je še ni) ali si celo pri tebi sposojat denar (do plače, kao)..morda te bo celo povabil da se preseliš k njemu.

Ma daj no… se res tako nizko ceniš, da bi bila s komerkoli, samo zato, da vsake toliko časa slišiš nekaj laži?

Sam res, kolk si ti stara?
Ti ne bi bilo treba pisat celega romana …. zadnji stavek pove vse o tebi… in njem 🙂

Ker očitno nimaš nekega drugega pomembnega dela v življenju in se dolgočasiš, pa bodi malo z njim. Samo da dogaja.

Kar opisuješ, je neke vrste poligamija. Marsikje to prakticirajo, problemov približno enako ali malo več kot v naši predstavi zveze in družine. Ni razloga, da se ne bi tega šla, če so karte odprte za vse udeležene in si človek, ki mu to ustreza.

Pa si?

Je on človek, ki tebi toliko ustreza, da bi se ti to šla z njim?

Avtorica,
identičen primer sem imela jaz. Vedela sem kakšna je situacija v njihovi družini, samo s tem, da je spretno skival, da je spal gor pri hčerah sem in tja, hodil skupaj z bivšo na morje in povsod drugod, samo da je to spretno skrival in se lagal.
Privlekel je cunje k meni, se napol preselil, nikoli vprašal za stroške, hrano, NIKOLI, zažiral je mene in mojega otroka, se lagal, spletkaril, varal in še mnogo tega.
Poleg tega se vlačil še z drugimi ženskami in tudi to spretno skrival.

Na koncu sem se ga KOMAJ rešila, ampak res komaj, s tem da je povedal, da je v času najinega prijateljevanja spal še z drugimi, pa tudi z bivšo ženo. S tem, da je ona VEDELA zame, sva tudi komunicirala preko maila zaradi otrok in vsega, ni pa povedala, da sem ter tja skočita še pod rjuho.

Je iz Ljubljane, je tudi smučarski učitelj, ki uči preko neke zagrebške agencije (če še).

Po letu in pol se še vedno zahvalim bogu, da sem se ga rešila:))).

Srečno in pamet v roke, čimprej stran, ker če si včeraj šla je bilo prepozno.

Draga vprašalka 1,
v stavku:” Sem na precepu, njihovo življenje me moti, moti me pa tudi njegov nastopaško in narcisno vedenje… ” že sama poudarjaš, da te nekaj moti. Zakaj potem sploh vztrajaš?

Bi drek tudi obedovala, čeprav bi te motil njegov smrad?

Lp

Če boš. boš pač še ena od tistih, ki mu je nasedla oz nasedala nekaj časa.
Odločitev je tvoja. Pa razmišljaj malo, hudiča.
Tip je goljuf.

Poznam kak tak primer in zadeva čisto funkcionira. Starša sta se razšla kulturno in živijo tako, da otroci kar najmanj občutijo ločitev. Meni se zdi to zrelo dejanje, samo slovenska kultura je taka, da se morajo starši vlačiti po sodiščih in biti bitke na hrbtih lastnih otrok. Razmisli kaj bi ti bilo bolje, moški ki živi v prijateljskem odnosu z bivšo ženo in je veliko s svojimi otroci ali moški, ki se tožari z bivšo ? To je sicer samo črno bela slika, vmes pa je še veliko odtenkov. Vse je odvisno od karakterja vpletenih.

Živi in pusti živeti

GRETKA,
kaj je pa s teboj narobe????? Kaj tebi je normalno, da bi tvoj tip hodil z ex na dopuste in občasno spal za ex??!!
Saj tukaj ne govorimo o zdravem odnosu med bivšimi, ampak o tem, da poleg sedanjosti furajo še preteklost, nagnusno dejanje, ki mu ni mere,..

Ma daj malo premisli preden blekneš, ker tudi ti po tem takem spadaš v njihov bolan krog!!

Ustavi konje. Nič ni bilo govora o tem, da tip spi s svojo bivšo. In če že kdo mora premisliti, je to tisti, ki na poziv k zdravi pameti odgovori s takimi obtožbami kot ti.

A je kje napisala, da še vedno spi z bivšo ? Jaz sem iz zapisa razbrala samo, da je veliko z otrokoma, da živi v hiši svojih staršev in, če grejo skupaj na izlet zame pomeni, da imajo dober odnos. Tako to jaz vidim, saj poznam vsaj dva taka primera in zadeva funkcionira, otroci ne trpijo. A če ima dober odnos z bivšo potem avtomatično pomeni, da spi z njo, da fura preteklost ? Res ne vem ali res v ničemer ne vidite čisto nič dobrega, samo slabo ?

Živi in pusti živeti

Pa kaj ste ve na glavo padle, pa saj piše da z ex hodi skupaj na dopuste,…dajte si mazat oči, pa kdo bi pa gledal to bolano življenje???

Daj ti se malo ustavi in malo razmigaj možgane, ker tudi tebi je potrebno malo treninga za možgane.

Kaj tebi bi bilo normalno, da bi tvoj živel skupaj v hiši s svojo ex in hodil z njo na dopust??

Daj kje pa ti živiš??

KAJ JE ENIM RES NORMALNO, DA VAŠI TIPI ŽIVIJO IN HODIJO NA IZLETE, DOPUSTE Z BIVŠIMI ŽENAMI IN OTROCI, NAMESTO Z VAMI IN OTROCI??

KAM SMO TO PRIŠLI?

Gretka, mene pa zanima, če se ti hecaš ali resno misliš, da je to normalno?!

To je tisti “argument”, po katerem ljudje posežejo takrat, ko jih intelektualno zmanjka.

Kaj pa klobasate GRETKA in guote, imate take desce in se tolažite s tem, da je mogoče tako tudi drugje?! Dajte malo razmišljat no!

Takega desca bi tolk u rit sunla, da bi s čevljem v riti hodil okoli še dolgo časa in to prec in takoj!!

Hja, po moje je zadeva samo stvar organizacije: tip si mora naredit dober urnik – tri dni na teden je na razpolago bivsi, tri dni tebi – v nedeljo je pa lahko prost.

No, zdaj pa resno: ce so odnosi urejeni in ce imata tip in bivsa pojme razciscene (in so stanovanja med sabo locena tako, da lahko svoja vrata zaklenes), potem pogojno se malce razmisljaj o tej varianti. Jaz vidim tu en sam plus, ce je seveda res vse tako, kot si napisala: onadva sta pristala na tako varianto zaradi otrok, se pravi, da sta dovolj zrela in odgovorna. in med njima dejansko ni nic vec – razen skupnih otrok (!).

Je pa zal tudi res, da iz tvojega pisanja nekako ne razberem, da je tip TO, kar v zivljenju hoces, zelis, pricakujes…. Ne razberem, da je ljubezen tvojega zivljenja. In ce ni, se jaz v tako “fishy” situacijo niti slucajno ne bi podajala. pa ceprav bi se izkazalo, da je vse tako, kot sem predvidevala v zgornjem “best case” scenariju.

Povzetek: raje ne.

New Report

Close