Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek DIKTAFON za snemanje intervjuja?

DIKTAFON za snemanje intervjuja?

Za potrebe naloge bi morala posneti intervju. Ker pa se mi zdi škoda, da bi diktafon kupila samo za enkratno uporabo, me zanima ali bi mi ga lahko kdo posodil, podaril?
Lp

Tvoj telefon nima te funkcije? Večina novejših ne-osnovnih telefonov že ima vgrajen snemalnik…

Ja, ampak nikjer ne zasledim kolikšna (časovna) je kapaciteta snemanja. Ta naj bi bila vsaj minimalno 30 min za en intervju. Mam pa LG, sicer starejšega.

Ja, ampak nikjer ne zasledim kolikšna (časovna) je kapaciteta snemanja. Ta naj bi bila vsaj minimalno 30 min za en intervju. Mam pa LG, sicer starejšega.[/quote]

Če nimaš tega intervjuja ravno čez pol ure, potem pač vklopi snemalnik na svojem telefonu in čakaj, da bo sam od sebe končal s snemanjem. Pa boš dobila maksimalen čas snemanja…

Semm zmeril na svoji Nokii, približno 1 MB/minuto. Najdaljši posnetek je eno uro, potem moraš samo spet pritisnit snemaj in bo spet snemal eno uro.
Snemal pa je 128 kBIT/s, kar je preveč (to je kvaliteta za muzko). Mirno lahko zmanjšaš na nižjo kvaliteto (jaz imam npr. opcijo kvalitete “Primertna za MMS”).

Koliko pa imaš prostora na svoji kartici, pa sama veš.

New Report

Close