Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek seksi voditeljica Sanja Modrić

seksi voditeljica Sanja Modrić

sem poročen, otroke tudi ampak voditeljico Sanjo Modrić bi z vesejem brez premisleka nategnil…

… nas briga tvoj status. Tako ali tako je tu na MOnu vse dovoljeno in še čez.

A lahko kdo že kak link posreduje. Zdaj sem pa že čisto preč od firbca 🙂

…tudi ona je poročena in potem bi ti krepko najebal od njenega moža, košarkarja Stipeta Modrića (2 metra 8 centimetrov) :))))

http://en.wikipedia.org/wiki/Stipe_Modri{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}87

Hm. Hočeš reči, da je tale tvoja muza Sanja Modrič pač žena od nekega košarkarja?

Nič bat… 2 m + ne pomenita nič, če se tip ne zna tepsti. Mogoče bi samo opletal s svojimi vejami in bi ga komot nokautiral, hihi.

Večji ko so, več padejo

ne vem kaj je seksi na njej

drugače pa še ena “sam da ni slovenc”

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

kva bi mi ga pa pofafala s temi žnabli, ooohhhh

Seksi, uglajena, simpaticna.

Taka, kot bi morale biti vse voditeljice.

Jaz tudi…

O ja zelo je huda-fukiš,a kdo ve , ima južnjaške korenine?

Srečna tista, ki se vam izogne. Toda avtorjeva žena se na žalost ni izognila moškemu bebcu. Sožalje zato avtorjevi ženi.

V marsikateri temi kritizirate ženske, kako varajo, vsi po vrsti pa bi, četudi sami grdo izgledate, ob sebi želeli fine lepe dame, ki drugega ne delajo, kot se gledajo v ogledalo ter vodijo koledarček o tem, kdaj je potrebno ponovno iti na depilacijo, pedikuro, manikuro, h kozmetičarki, na masažo in v solarij, savno, potem pa se na koncu pritožujete, koliko vas to stane in da vas na koncu take ženske (? !) še prevarajo. Saj vi iščete barbike manekenskih mer. Na to, kaj ima v glavi in če zna sploh kuhalnico v rokah držat in če premore kanček sočutja, pa nobenemu takrat ni pomembno. Čisto prav je, da taki tipi res dobijo take lepotičke, da te potem gredo svojo pot k drugim jajcenoscem. :))

Ta voditeljica pa ni niti malo simpatična in tudi ni primerna za vodenje športnih oddaj.


torej sem zenska in se s tem niti malo ne strinjam.
ne gledam jo sicer kot moski na ta nacin, vendar tdi kot zenska lahko recem, da je lustna, simpaticna tudi kot oseba taka prijazna mi deluje preko ekranov,… kar se pa voditeljstva tice – pa ji tudi lahko recem same pohvale.

Rad bi te videl ,če se ti znaš osuknit ,ker si toliko pametna!

Jst sem moški in mi je Modričeva antipatična. Take ženske niso primerne za poročanje o športu. Velik preveč vase zagledana, samovšečna in vzvišena. Tko. To je sam moje mnenje. Tud nekatere druge voditeljice mi v športu niso prav nič simpatične. Edina primerna za vodenje športnih oddaj se je men zdela Briškijeva.

Sanja je pač simpatična in gledljiva. Mi je prav žal, da je konec olimpijskih.

Ne vem kaj pomeni “samo da ni Slovenc”?? Najbrž pred svojim rojstvom ni imel prav veliko vpliva na svoje državljanstvo. Punca pa lepa, pametna in razgledana. Mariborčanka pač. Ponosni smo nanjo.

Mmmmmmmm jaz bi jo tudi nategnil tole Modricko…

Torej:
– Sanja je zelo sposobna športna voditeljica, za nastopati pred kamero in ve o čem govori
– meni je pa sicer veliko bolj seksi Maja Hrvatin z nacionalke

Preveč umetna in narejena. Plave oči in blond lase v stilu playboya je že malo preživeto, tudi Hefner se je že ornk postaral, tudi sexa verjetno ne več.

Jaz pa že imam vnuke.

Sem zelo simpatična in všečna voditeljica. Pred časom smo se srečali na poti na Rožnik ( bila je z možem), se zapletli v krajši pogovor in oba sta bila izjemno vljudna in prijazna. In se ne poznamo.

Pol pa jebiga

V živo, se mi zdi, da more bit kar precej visoka, ker kot vidim se košarkaši niti ne nagibajo kej preveč dol, ko jim pomoli mikrofon pred njih.
Preveč visoke ženske, tam nad 180 centov, pa niso glih za občudovat, je pa greha vredan, to pa..

Z zobmi pa tudi oklala……

Nič posebnega ni, kar se lepote in jebizova tiče -mejkap naredi čudo. Lahka, Lepa službica, naj uživa. Gibanje med športniki.

Pomembno, da slovenska košarkaška ekipa dobro girze proti finalu. Letos so pa res garači, bravo.

V enem stavku napišeš, da imaš strahospoštovanje do visokih žensk in neizpolnjeno željo. Ehh, pojma nimaš, kako se slinijo moški po visokih, skladnih in usklajenih dolgonogih ženskah 🙂 Mokre sanje, ti povem 🙂

New Report

Close