Starševski čvek

sex in audi ali bmw passat

Default avatar

audisex

kako gledate na sex, če imaš audi, bmw ali vw passat,
Meni se zdi da je sex v bmw ali audi veliko bolj zanimiv kot pa v enemu renaultu, ne vem, ampak če maš npr bmw ali audi je to vse skupaj bolj povezano, hehehe, bolj tak fin občutek al kako bi rekel hehe.
hvala za odgovore.
Default avatar

Yo_

Kaj ti se natikaš ali vtikaš (ne vem, katerega spola si) na auspuh?
Default avatar

melita65

nimaš pojma....
=============================================
"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen."
Mati Terezija
Default avatar

Boljši sex

Je z žensko....
Default avatar

loo

Če si pri sexu toliko plitev kot, ko se gre za izbiro znamke avtomobila, je lokacija zadnji problem.
Default avatar

Podaljšek

loo je napisal/a:
Kako plitev če ima pa audi za podaljšek za lulčka
Default avatar

audiaex

pa nisem milsil tko, mah vi tukaj sploh ne razumete...hehe.
Default avatar

whitecow

GLEDE SEKSA.. AVTO MORA BITI NEMC IN TO DIESEL. KONC DEBATE VSE DRUGO SO JAJCA, IN NI VREDNO OZNAKE SEKS V AVTU

audiaex

whitecow - s tabo se pa strinjam 100% hehe.
TAKO.

Mogoče sem prej, malo prehitro napisal, nekaj v zvezi sex audi pa bmw, jaz sem mislil sex s žensko v audi ali bmw oz nemec, vse drugo ni vredno seksa npr v enmu oplu ali renaultu.
Default avatar

sraparparaba čik

haha kaj ste reve. sam da je avdi al pa biemdoblyu. res kot pravi podaljšek. za ene je avto podaljšek lulčka , ega, i n samozavesti. ker drugač ne znajo. moraš bit prilagodljiv drugače ne projdeš najbolj.
Default avatar

whitecow

ma lgej če češ seksaj v piaggo 50 ape ali pa v axiamu... eni smo pač mal obojlzahtevni. Po moji oceni mora biti najboljši sex v kakem starem VW CADDY ju s 1.9 SDI motorjem... to je taprav avto za sex

Kataja

joj joj..............najboljš je sred plaže na morju ko vsi gledajo...........po aplavzu pa vidiš če je blo dober
Default avatar

Kataja

joj joj..............najboljš je sred plaže na morju ko vsi gledajo...........po aplavzu pa vidiš če je blo dober
Default avatar

audisex

avto mora bit nemec in to malo novejši ne zdej star 20 let ampak nemci limozine bmw audi vw limozine,in to je to.
Default avatar

sraparparaba čik

hehe whitecow. če si tok izbirčen/a in kompliciraš pr sexu tako kot pr avtih bi vožnja s tabo kratko trajala.
Default avatar

whitecow

Zakaj? ne kompliciram...sam avto mora bit tud za ta namen no.. ne morš seksat v kaki corroli sedan, ker te potem vse boli.....

pač, niso vsi avti primerni za seks

če rabš komfort pa posežeš po vitu ... samo mora met črne šipe da se kej preveč ne vidi

sraparparaba čik

al pa če je škoda felicia al pa citroen sexo. in zopet z šipami kompliciraš, haha ful vito pa zatemnjene šipe, vsaj domišljijo maš to je res. itak jih zarosiš.
Default avatar

whitecow

sraparparaba čik je napisal/a:
dej bod resna no... vsaj felicia combi... v saxoju bi pa kvečjemu kaki azijci lahko seksali... razen če treniraš gimnatiko...

pri seksu se rabi plac in to je to. Saxo tega nima, caddy pa ima....če ne pa prklopš prikolico pa vzameš še ono ponjavo za prekrivanje prikolice pa se v prikolici daš dol, pa je

sraparparaba čik

hahaha si me pa nasmejala dobro s to parkolico hudo... :) al pa če se pod milim nebom ne. pa ne rabiš nč komplicirat.
Default avatar

sraparparaba čik

ja... pa očitno si corollo tud probala drugače nebi vedla če te vse boli.