Style.Over.Net

Nega, ličenje in style

Odgovarjajo: Anja CajhenLaura Sardinšek, mag. kozm., dipl. m. s.

Forum za ženske in moške, ki si želijo izvedeti več o modi, trendih, lepoti, ličenju ter negi telesa in obraza. To je kotiček, namenjen izmenjavi mnenj in lastnih izkušenj ter vprašanjem modnim in lepotnim strokovnjakom.

Anja Cajhen

AnjaCajhen

Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.

Laura Sardinšek

naravna kozmetika

Default avatar

blinkit

Zanima me katero naravno kozmetiko uporabljate in kako ste zadovoljne. ne vem katero izbrati, izbire je pa kar nekaj?
Default avatar

jinxica

Meni je sicer všeč Natura Siberica, imam njihov peeling, nočno masko in energijsko masko. Zelo zadovoljna. Piling čisto nič ne izsuši kože, kar se mi sicer zmeraj zgodi pri pilingih. Kot da bi nekakšno olje ali nekaj bilo dodano zraven, v glavnem res je zanimiv. Sem pa videla da imajo v tuš drogerijah tud eno novo linijo, ki je baje slovenska, Anaya, in naj bi šlo za pametno kozmetiko, v smislu da koža boljše vzpostavlja ravnovesje in ima tud boljšo funkcijo samozdravljenja. Sliši se zanimivo, bom poskusila in poročala :)
Default avatar

Notta

Če kupim, kupim znamko Dr. Hauschka, ker mi od vseh preizkušenih še najbolj odgovarja, drugače pa si vso kozmetiko naredim sama. No, dekorativne uporabljam malo ali nič. ;)
Default avatar

rožc'a

Jaz dekorative skorajda ne uporabljam, tako da mislim, da je vseeno kaj dam nase pa mi ne bo škodilo, ker bo telo lepo "izpralo" iz sebe. Negovalno pa uporabljam Skin Blossom organsko in vegansko kozmetiko. Super izdelki za res dobro ceno. Dejansko iporabljam čisto vse, ker uporabljamo večino izdelkov čisto vsi v familiji, praktično vsak dan. :)
Default avatar

Minka35

tudi jaz z dekorativno ne pretiravam, od negovalne pa uporabljam naturo siberico, sem jo odkrila kašne pol leta nazaj in mi je zlo fajn, sploh njihove kremice so super. aja tud pr dekorativi, ko jo pač imam, probam bit naravna, ponavad imam alverde maskaro pa kak blush (večinoma tud alverde) in je to to.
Default avatar

pikapoloncaaaa

Meni najbolj paše Lefery. Kreme vsebujejo sestavine samo naravnega izvora.
Default avatar

MarioZ

Naravna Kozmetika [A'kin] tudi v Sloveniji

Z veseljem vam sporočamo, da so naravni izdelki [A'kin] na voljo sedaj tudi v Sloveniji! Izdelki so popolnoma naravnega izvora, ne vsebujejo parabenov, parafinov in sulfatov, in kar je najpomembneje, izdelki niso testirani na živalih. Vabimo vas, da si ponudbo izdelkov ogledate na spletni strani: www.naravno.eu.
Za vsa dodatna vprašanja smo vam na voljo na [email protected]
Priponke

64541_12528146_1748986838666424_163027985_n.jpg
0 (111.83 KiB)

Default avatar

marimari

A ste slišale mogoče za naravno kosmetiko Perle Bleue? Prebrala sem veliko dobrih komentarjev. A je kdo od Vas probal?
Default avatar

samo narava

Prisegam na naravno kosmetiko Vivese Senso Duo. Imajo ful dobro ponudbo za izdelke proti izpadanju las.
Default avatar

[email protected] slo-zeleznice.si

Uporabljam naravno kozmetiko Odori in sem zeloooo zadovoljna.
Lep dan vam želim.
Darja
Default avatar

Perle Bleue

Nabavila sem si perle bleue kremo in že po prvi uporabi sem opazila spremembo. Odlična je snežna alga, ki je sestavina posamezne ampule znamke perle bleue. Snežna alga pomaga reducirati globoke gube. Osebno priporočam!
Default avatar

neza.ferk

mi uporabljamo dansko naravno kozmetiko. baje ena boljših nasplošno. in smo izjemno zadovoljni z njo. se je pa ne da kr tak dobit. če vas zanima mi lahko napisete mail na [email protected] pa vas napotim na pravi ''naslov'' :D

drugace pa majo regeneracijsko kremico, antiaging kremico, cleanse, serum, toner, faelift in olje za telo. mala kolekcija ampak kot pravim, vrhunska!

lp, neža
Default avatar

dnevna krema

Uporabljala sem cel tretma, prav tako kremo nočno in dnevno perle bleue. Dneva je odlična za zaščito kože pred soncen etc, medtem ko nočna je malo bolj mastna in jaz recimo imam suho kožo, zato meni pašeta oboje. Mislim, da je najboljše če uporablaš dnevno in nočno, saj le v tem primeru boš sigurna, da imaš celoten tretma in boljše učinke.

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen
Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.
Laura Sardinšek