Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A se zajebavate s tem pajkom

A se zajebavate s tem pajkom

Postavili ste ga točno tja, kjer je NON STOP v vidnem polju, ko prebiraš forum. Res ste xxxxxxxxxx

Če te ta sličica živalice moti, pritisni ctrl in + in to tolikokrat, da se ti bo počasi “skril” … 😉 Pa še bolje se bo dalo prebirati forum. 🙂

Sam mucmuci pa vžgejo… a ona bela muca je kaj v žlahti z avatarjem od 1raglje

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/
nova
Uredništvo priporoča

Hiša nima sreče,če je pajek ne preteče.

Hvala 🙂 Res je moteče in verjetno ne bom hodila na mon dokler bo ta reklama gor …. lahko da pajki prinašajo srečo, saj jim nič nočem, samo videti jih ne morem.

kakšen pajek?
a ima mon reklame? še nisem nobene videl, ker uporabljam ADBLOCK
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah

O kakšnem pajku je govora?
Monitor občasno posprejam z biokilom, pa se mi nanj nobena žvau ne prime. Razen prahu. Tega je pa na kile, ja.

______________________

A noben ne uporablja adblocka?

Marsikdo se še zaveda, da taki portali obstajajo tudi s pomočjo reklam. Ne samo, da nimamo adblocka ampak tudi na kakšno reklamo kliknemo.

Glej Šavrinka. Vem da je to kar praviš, res. Portalu so reklame verjetno pomemben vir dohodka. To spoštujem in upoštevam. Ampak tudi za nazaj moram dobiti nekaj. Ne maram Firefoxa, pa ga je bilo potrebno posebej za MON inštalirati, sicer ogled skoraj ni možen. Čudna poteza, ampak OK. Potem so se reklame razširile na desni strani, pa na levi, pa zgoraj, pa spodaj, pa posod vmes. Potem so začeli plavati oblački, ki jih je potrebno zapreti. Sledili so playerji, ki prekrijejo forum. Pa pajki, ki lezejo po ekranu. Čakam dan, ko bo treba 10 minut kilkati po reklamah da bi človek lahko sploh videl, kaj na forumu piše. Verjemi, da se resnim ljudem ne da ukvarjati s tem. Je na internetu preveč vsebin, ki človeka ne posiljujejo do amena. Pravkar sem v dilemi. Ali instalirati Adblock, ali pa reči bobu bob in začeti brati kakšne druge, bolj uporabniku prijazne forume. Grem danes na lov da vidim, če je ta opcija aktualna. Z rekamami pa od danes naprej definitivno ne maram imeti več opravka. So me MONovi mojstri nasilno prisilili v to. Napadati poštenega iz vseh stvari ker je premalo klikov, ki prinašajo denar, je nesmisel. Bolje bi bilo rešiti izvor zla. Ta pa je, da prav zaradi oglaševalskega nasilja iz dneva v dan raste število uporabnikov, ki uporabljajo Adblock. Nazadnje bodo MONovci predvajali reklame samo še sami sebi. Ampak to ni več moj problem.

Točno tako, kot pravi tale komentator: reklame na MONu so postale daleč preveč agresivne in moteče, da bi jih še bilo smiselno prenašati.

Vse fajn samo a ti pričakuješ, da bo moderator napisal ja seveda inštalirajte adblock. Napisala je tisto kar se spodobi, da moderator napiše. Ti pa naredi tisto kar bo tebi pasalo.

New Report

Close