Forum.Over.Net

Starševski čvek

ikea prevoz

Default avatar

reif

A ima kdo izkušnje s prevozom iz Ikea-Vileš? Iz Ikejine spletne strani sem razbrala da njihov prevoz do Ljubljane stane od 99 do 159 eurov, glede na vrednost blaga in za to ceno ti vse prinesejo v stanovanje? A to res drži?
Default avatar

wwwwwwwwwwwwww

Raje najemi kombi, cena je nekje 60€ za en dan + 30€ daš za nafto.
Default avatar

Topsy

Drzi. Nam so tako pripeljali in znosili zadeve do stanovanja. Kavc pa tudi sestavili.

Pri enih zadevah pa tako ne mores pobrat zadev tam, ampak ti jih morajo dostavit oni, v katalogu imajo zraven natiskan kamion.

Dobis pa tudi take in drugacne prevoznike.
Default avatar

fda

Kuhinjo nad 1.000 eur dostavijo zastonj iz Celovca...
Default avatar

whitecow

za Ikeo Vilesse ... lahko najameš njihov kombi. Vsaj tako so olgaševali in verjento da to drži še danes. Koliko pa stane najem kombija, pa žal ne vem. Sicer pa v Ikei Vilesse govorijo tud slovenski jezik, pa jim magari en mejl pošlji pa bo....

tehtarica

wwwwwwwwwwwwww je napisal/a:
Pa še cestnina v ITA in doma na stand by dva nosača - in v čem si potem na boljšem?

Meni se to zdi čisto solidna cena, če naročiš za opremit vsaj pol stanovanja.
Default avatar

Topsy

tehtarica je napisal/a:
Od kdaj je pa do Vilesa cestnina?
Default avatar

tehtarica

Pa jim je kdo povedal, da je na poti iz Vileša do LJ še kup občin, ki bi jih tudi lahko servisirali, ker so tik ob AC? Postojna, Logatec, Vrhnika, Brezovica ... jih zamudi manj kot iskanje ulice in parkinga v BS 3 ali na Bratovševi.
Default avatar

tehtarica

Topsy je napisal/a:
Aja, no, nisem vedela, sem se peljala samo mimo, videla odcep za Vileš z AC in menila, da se gre tja po AC.
Default avatar

tehtarica

Topsy je napisal/a:
Na Google maps mi pokaže samo varianto po AC, torej je (lahko) cestnina, vsekakor je tvoja pripomba totalno neumestna. Očitno cestnina je, že od nekdaj.
Default avatar

jao Topsy

tehtarica je napisal/a:
Cestnina seveda je, res pa je, da je nekaj malega čez 1€.
Default avatar

hja

jao Topsy je napisal/a:
Vbistvu jo ni! Vsaj do Ikee ne.
lp
Default avatar

ja pa je

hja je napisal/a:
V bistvu je, ker je cestnina malo pred izvozom za letališče, kar je pa en izvoz pred Ikeo :)
Default avatar

Topsy

ja pa je je napisal/a:
Od kdaj pa to? Pred obnovo ceste je bila cestnina tik za odcepom za Ikea-jo. Seveda se pa da tistih 10km brezt ezav naredit tudi po stari cesti.
Default avatar

reif

Lepa hvala vsem za odgovore, se bom poskusila zmenit, da mi pripeljejo in prinesejo v stanovanje.
Default avatar

petra44

Meni so pohištvo iz ikeje dostavili pri sm-prevozi.si
Vse je potekalo brez težav in pohištvo so mi tudi znosili do stanovanja.
Default avatar

dinaaa

bi sel kdo v kratkem z kombijem v ikejo, da bi si delili stroške prevoza? smo iz dolenjskega konca.

naj se mi javi, prosim na mail:

[email protected]
Default avatar

SM-PREVOZI

Dostava iz IKEA centrov Celovec in Viles.
Iz omenjenih IKEA centrov vozimo nekajkrat tedensko, tako da narocene artikle dostavimo v roku nekaj dni od oddaje narocila. Dostave ze od 7 EUR naprej.
V ceno dostave je vstet nakup in prevoz.
Placilo je ob dostavi.

Ce kaksnega artikla ni na zalogi vam ga, ko je na zalogi brezplacno pripeljemo v Ljubljano.
Prav tako vam lahko uredimo zamenjavo in vracilo artiklov.
Pohistvo vam na vaso zeljo tudi zmontiramo.
Kontakt: 040 299 195
Vec na:
http://sm-prevozi.si/prevoz-ikea