Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

O TI JANŠA TI, KAJ VSE BOMO ŠE ZVEDELI O TEBI

Default avatar

mia111

Včasih sem ga volila, mu zaupala, a kaj pa te dni prebiram o nem pa zmeraj bolj verjamem, da ima umazane roke.
Najprej o sumljivem samomoru BLAŽA FURJANA v takratni JNA, sedaj o sumlivem ukazu sestrelitve našega helikopterja in našega človeka TONIjA MERLAKA med 10. dnevno vojno v SLO.
Bog si ve, kako daleč ima še potisnjene te umazane roke?
Default avatar

namen je dosežen

Namen je dosežen. Namesto da bi se ukvarjala z nesposobnostjo te vlade, ki skrbi le za lastne riti in riti svojih prijateljev, razmišljaš o Janševih grehih. Glavno, da lahko oni še naprej kradejo.
Default avatar

SS

zanimivo bo tudi, ko se bo šlo raziskovati njegove povezave s para-državnimi frakcijami, ki so sestavljene iz skrajnimi elementi slovenske desnice, tu imam v mislih dve, neo-nacistične organizacije.
Default avatar

ilons

Kje si pa to prebrala. Sumljiva si ti k bereš take stvari. Evo.
Default avatar

bedarije in bedastoče

namen je dosežen je napisal/a:
Namen je dosežen. Namesto da bi se ukvarjala z nesposobnostjo te vlade, ki skrbi le za lastne riti in riti svojih prijateljev, razmišljaš o Janševih grehih. Glavno, da lahko oni še naprej kradejo.
Seveda smo pozabili omeniti tudi denar, ki ga JJ kar v gotovini nosi okrog.
Kaj je že ukradla sedanja vlada?
Default avatar

Sanader - JJ - Tuđman

janša kao tak goreći kristjan, ampak on prav čisto po krščanskem duhu je brez slabe vesti trgoval s orožjem. ja važno da so bratje hrvati s tem orožjem pobijali muslimane, to cilj opraviči vse, kajne?
Default avatar

mia111

ilons je napisal/a:
Kje si pa to prebrala. Sumljiva si ti k bereš take stvari. Evo.
Ja berem, ker nimam več zaprtih oči, ker mi ni vseeno, kaj se je vse skrivalo in prekrivalo.
Ker mi ni vseeno, da svojci umrlih še danes ne vedo kje je resnica.
Res pa je, da lahko samo beremo, kajti mali človek kot si ti in jaz proti mafiji ne moreva nič!
Default avatar

mia111

Ja tud jaz sem zagovarjala včasih Janšo. Glej, gre zato, da so svojci ugotovili, da nekaj prekrivajo, ne politika. Politiko pusti ob strani, si ti in jaz premajhen, da bi jo razumela, kradejo prejšni, zajšni, levi desni, si prikrojijo zakone, da jih potem lahko kršijo.
Zaupala bi trenutno samo g. POTOČNIKU, g.CERARJU,g. E. BRECLJU, a kaj ko se ti s tem drekom ne bodo ukvarjal - škoda.
Default avatar

Pač neuravnovešeni komunisti, kaj češ

Pač zaplankani Slovenceljni.

Janša je večna tema. Če je ali pa ni na oblasti.

Komunisti mu že 24 let podtikajo razne afere, pa se je do danes še vedno izkazalo, da ni kriv.
Default avatar

BOG.

Pač neuravnovešeni komunisti, kaj češ je napisal/a:

Komunisti mu že 24 let podtikajo razne afere, pa se je do danes še vedno izkazalo, da ni kriv.
janša je bog, kajne? nič kriv, nikoli. hahahah, veš je rekla enkrat Silva Predalič o njem? bom raje tiho, ker iz Trstenjakove berejo, pa oni šalabajzar podrepni Erlach je tudi tu. fuj.
Default avatar

blagor ubogim

Pač neuravnovešeni komunisti, kaj češ je napisal/a:

Blagor ubogim na duhu, kajti njih bo nebeško kraljestvo.
Tudi, če vidiš, slišiš, doživiš, ne verjameš.

Kdo je že rekel, da ne sliši dobro...
Default avatar

sposobnost

Saj poznamo tisto:kjer je dim je tudi ogenj: Kaj a res nismo sposobni zvolit oziroma na oblast postavit nekoga, ali se on sam predlaga, ki o dimu nič ne ve, kaj šele ognju. Ne, še huje, obstaja verjetnost, da ker zopet nismo zadovoljni s tokratno vlado, od nas izvoljeno, bomo naslednjič ponovili isti šmorn in volili Janšo in potem zopet ne, pol bodo te že za v pokoj, mi pa še vedno ne bomo dojeli, da ustvarjamo svoj svet sami......
Default avatar

jaz pa vedno

Nikoli nisem bila za Janšo, nikoli ga nisem volila in ga ne bom. To, kar se piše, se mi zdi čisto kredibilno. Nimam pa ne živcev, ne časa se s tem ukvarjat, razpravljat.
Default avatar

simpl

blagor ubogim..

menda sm bil v prejšnjem življenju orel..
vidu sm zajca..slastnega zajca...
se spustim na njega..in ..trassss...
jebemti zrcalo..pa sm na lastne oči VIDU..
..
in sm si reku da v naslednjem življenju bom pa slišal..
..
in res sem bil jelen...
in slišim..pazi slišim...srnico mlado ka me zove..
in šibam na jaso kraj gozda..in ..pook..
jebenti lovca z frulico....pazi pa sm SLIŠU..

no sm si reku..to slišat in videt ni OK.. moram doživet..

..in sm bil..
opica.. in smo tam v podsaharski afriki..
tiste sadeže ki padajo z drevja..žrli..
matr in sm doživu..bil sem leteča opica...letal sem med krošnjami..
..in nad prepadom..trasss..
..jebemti..fatamorgana...

..
tko da... VERJAMEM..,da NI res vse zlato, kar se sveti..
še posebej če diši po FDV..
Default avatar

laurusnobilis

mia111 je napisal/a:
Včasih sem ga volila, mu zaupala, a kaj pa te dni prebiram o nem pa zmeraj bolj verjamem, da ima umazane roke.
Najprej o sumljivem samomoru BLAŽA FURJANA v takratni JNA, sedaj o sumlivem ukazu sestrelitve našega helikopterja in našega človeka TONIjA MERLAKA med 10. dnevno vojno v SLO.
Kar nekaj na pamet, brez vsakih dokazov. Kot da je Janša osebno streljal gor po helikopterju.

Kje je kakšen dokaz, da so vedeli, da helikopter vozi prav Merlak? Pa kdo bi lahko bil 100%, da nek letalski oficir JLA, pa čeprav je navezal stik s TO, dejansko ni ostal na strani JLA in da je bil njegov stik s TO dejansko naročen s strani predpostavljenih v JLA?

A imate kaj pojma o osamosvojitveni vojni? So vam znana imena generali Brovet, Kolšek, Čad. Sami Slovenci, sami agresorji na osamosvojeno Slovenijo. Kolšek in Čad celo glavna operativna komandirja v agresiji.

Noro, nekateri kot je recimo Draga Potočnjak bi danes hotela sodit TO in tedanje obrambno ministrstvo RS, ker sta se upala upreti agresiji JLA na dan slovenske legalne in legitimne osamosvojitve! Za posrat- naj grejo tja, kjer jim je srce, če jim Slovenija ne leži!
Default avatar

laurusnodebilis

laurusnobilis je napisal/a:
mia111 je napisal/a:
Kar nekaj na pamet, brez vsakih dokazov. Kot da je Janša osebno streljal gor po helikopterju.

Kje je kakšen dokaz, da so vedeli, da helikopter vozi prav Merlak? Pa kdo bi lahko bil 100%, da nek letalski oficir JLA, pa čeprav je navezal stik s TO, dejansko ni ostal na strani JLA in da je bil njegov stik s TO dejansko naročen s strani predpostavljenih v JLA?

A imate kaj pojma o osamosvojitveni vojni? So vam znana imena generali Brovet, Kolšek, Čad. Sami Slovenci, sami agresorji na osamosvojeno Slovenijo. Kolšek in Čad celo glavna operativna komandirja v agresiji.

Noro, nekateri kot je recimo Draga Potočnjak bi danes hotela sodit TO in tedanje obrambno ministrstvo RS, ker sta se upala upreti agresiji JLA na dan slovenske legalne in legitimne osamosvojitve! Za posrat- naj grejo tja, kjer jim je srce, če jim Slovenija ne leži!
hahaha, jaz pa vem kdo si in čemu tako zagovarjaš rabote vašega šefa, ha! SRAM TE JE LAHKO, SRAMMMMMMMMMMM
Default avatar

Jagoda009

Janša ima iz prvega zakona dva odrasla otroka. Je bil sploh poročen, ali sta živela na koruzi s Silvo Predalič? Zakaj sta se sploh razšla? Se mi zdi pa čudno, da se je Urška, tako lepa, inteligenta in rosno mlada ženska zaljubila v Janšo, ki bi lahko bil njen oče? Le s čim jo je omrežil? Pa nimam osebno prav nič proti njemu.
Default avatar

laurusnobilis

Sanader - JJ - Tuđman je napisal/a:
janša kao tak goreći kristjan, ampak on prav čisto po krščanskem duhu je brez slabe vesti trgoval s orožjem. ja važno da so bratje hrvati s tem orožjem pobijali muslimane, to cilj opraviči vse, kajne?
Kakšna bedarija. Najprej ni dokazov o trgovanju, saj naj bi bilo orožje , zaplenjeno od JLA dejansko zastarelo in Sloveniji nepotrebno in so ga menda podarili.

Drugo- velik del orožja je dobila prav bosanska Izetbegovićeva stran, da se je lahko vsaj malo začela upirat agresiji in moriji s strani JLA in srbskih paramilitarcev.

Del orožja so dobili Hrvati, ampak velika večina njihovih bojnih aktivnosti ni bil usmerjena medsebojnemu obračunavanju s Bošnjaki ( ponekod so tudi sodelovali), ampak spet proti agresiji JLA in Srbov.

Večino Muslimanov v tej vojni niso pobili Hrvati, ampak Srbi na čelu z Mladićem, Arkanom in drugimi zločinci ( tudi Slovencem Kosom). Vsaj 90% so jih pobili Srbi.

Skratka- Pojma nimaš in treseš laži!
Default avatar

moram enkrat vprašat

mia111 je napisal/a:
Ja tud jaz sem zagovarjala včasih Janšo. Glej, gre zato, da so svojci ugotovili, da nekaj prekrivajo, ne politika. Politiko pusti ob strani, si ti in jaz premajhen, da bi jo razumela, kradejo prejšni, zajšni, levi desni, si prikrojijo zakone, da jih potem lahko kršijo.
Zaupala bi trenutno samo g. POTOČNIKU, g.CERARJU,g. E. BRECLJU, a kaj ko se ti s tem drekom ne bodo ukvarjal - škoda.
A mi lahko na hitro razložite kaj za vraga je g. Potočnik pa naredil za Slovenijo?????
Default avatar

terminali

Kako da ne. Potočnik nam bo naredil Plinske terminale v tržaškem zalivu.

Loredan Bešlič in Brecelj se nista distancirala od komunistov. Sta samo komunistični lutki.

Bešlič (je že nazaj iz službe v Švici) ustanavlja novo stranko s Šoltesom (Šoltes je Kučanova Žlahta)