Forum.Over.Net

Mladi, ljubezen in spolnost

Mladi se srečujejo s številnimi mladostniškimi težavami. Problemi s starši, neuslišana ljubezen, odnos s fantom/dekletom, dileme v spolnosti, nezaželena nosečnost, telesni razvoj in drugo lahko mlade ohromi. Na tem forumu se lahko posvetujete med seboj ali vprašate za nasvet.

Moderator: Matjaž P. (jwslo)

Kaj početi v življenju (kariera)

Default avatar

mrkunn

Živjo,

star sem 20 let in imam problem, da nevem kaj početi v življenju kar se tiče kariere, oziroma nevem za kaj se odločiti. Zanima me veliko stvari (sem tipičen dvojček in skačem od ene stvari do druge in se v nobeno ne "vržem" tako kot se zagre), glasba, video produkcija, 3D modeliranje. Zadnje čase vedno bolj čutim potrebo, da sem koristen in da nekaj naredim iz sebe vendar nevem kaj in z vsakim mesecom, ki mine imam občutek, da gre življenje mimo mene. To me vedno bolj živcira in nevem kaj naj naredim. Drugače sem odprt in optimističen človek, vendar pa me take zadeve vržejo iz tira. Ne želim se odločiti napačno in sredi življenja dojeti, da sem se odločil za napačno zadevo in da tega nočem početi še naprej. Je to normalno pri teh letih ali samo jaz težim k temu, da bi imel prihodnost razjasneno in točno vedel kaj si želim početi v življenju.

Za odgovore se v naprej zahvaljujem.

LP :)
Default avatar

Gaja00

Obstaja svetovanje za mlade... INFOPEKA ali kaka druga organizacija, pobrskaj: svetovanje za mlade/pri izobraževanju. Lahko greš tudi na Zavod, tam imajo svetovalko za izobraževanje.

Lp!