Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek karte basket – jutri SLO

karte basket – jutri SLO

A je kje kakšna šansa dobit karte za jutrišnjo tekmo SLO-Finska=?

Ja je ja.

Jaz mam karto od mene pa od punce. Sta skupaj oba stola.
Sva se odločla v petek da ju lahko prodava če bo ponudba dobra 🙂

Vprašej v Stožicah. Mogoče bodo sprostil še kej kart. Mislim da je bilo za včerajšnjo tekmo z Grki prav tako storjeno.

nova
Uredništvo priporoča

Problem tega je v tem, ker:
1. moraš stat cel dan tam…
2. ker ni nujno da bodo res kaj dobili sploh
3. Bog ve kaka bo cena…

Poserjem se na basket

tole boš težko…

============================================= "Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen." Mati Terezija

Ivo maš težave?

Tole mi je hecno pri teh vstopnicah.

Maš primer:

Kupiš vstopnico za ogled tekme. Plačaš za nakup 30eur na karto.
Ko končaš z nakupom, ti eventim zaračuna 14eur za dostavo po pošti.
Banka ti računa da imaš lahko odprt VISA/Mastercard in nakupuješ
lahko sploh karkoli preko spleta.

Potem pa daš na oglas da prodajaš karto za recimo 45€ in te zmerjajo da si preprodajalec in da bo inšpekcija in oh in sploh.

Zelo lepo ane. Ni problema da plačaš za karte pa za administrativne stroške, oni bi karte po 15eurov, drugače si navaden preprodajalec.

Pa ne govorim v svojem imenu, ampak sem videla ko se je tako zgodilo pri tekmi z grčijo pri enem ko res ni mogel iti na tekmo ker je izvedel da mora nujno iti nekam, in je dal prodajat karte pa so mu baje take pisal.

Se čudim da ti “užaljeni” kupci niso svojih VISA/Mastercard kartic naročil pa kot pravi navijači ždel pri računalniku ko je bilo treba in sami kupili vstopnic.

14€ za dostavo po pošti????

Stroški dostave preko eventima znašajo 3€, mastercarda ali vise ne potrebuješ, ker lahko plačaš po prevzemo ali preplačilo.

Torej preprodajalci bi radi služili in nič drugega. Letos se jih je nekaj že kar fino nasmolilo.

Kaj mene zanima, kako je on prišel do karte, če na karti piše cea 30.00 evrov, mu dam toliko, mogoče kakšen evro več za pivo, ne pa za 15evrov več, drug naj pa bencin računa,ko se je zapeljal do Petrola po karte al kako??

kaj pa je to basket?

košara

košara[/quote]

hočeš rečt, da ljudje plačajo mastne denarje, da hodijo košaro gledat? o_O

New Report

Close