Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pomoč pri stilu oblačenja

pomoč pri stilu oblačenja

Vidim,da nekatere zelo dobro obvladate stil oblačenja,zato prosim še jaz za pomoč.Velika sem 160cm,imam57kG.Kakšen stil mi priporočate.Hvala

Kaksna pa je telesna konstrukcija, tip postave?

mati mila,kakšna vprašanja….

nova
Uredništvo priporoča

ja, iz tega pa se res ne more stil oblačenja predlagat.

Moraš povedat, kakšen tip si: jabolko, se pravi, bolj okrogla okoli trebuha, pa suhe noge, močnejši zgornji del ali si povsod enakomerna ali pa bolj hruškast tip, se pravi velika rit, ozek pas, zgornji del telesa suh, noge, predvsem bedra bolj debela…. malo bolj se moraš opisat, no. Kratke noge, dolge noge, dolg vrat, kratek vrat…..

Na podlagi dveh vrstic, teže in višine se ne da sklepat koliko si stara, kako se sicer oblačiš, kaj si lahko privoščiš, koliko ti pomeni garderoba in ali potrebuješ samo 2,3 kose za to, da osvežiš garderobo, ali pa bi v celoti zamenjala stil?

Jaz si pomagam tako, da si pogledam na netu fotke novih kolekcij, barv, in nasvetov o tem kaj je modno in kakšni so modni dodatki sezone. Običajno potem veliko teh reči najdem v Zari.

Letos (jesen zima 2013) je spet moda precej ženstvena, barve so klasične, ogromno kolekcij je bilo na barvo ‘belo na črnem’ zgornji del bel kot kaka srajčka, spodaj črne ozke hlače, ali ozko krilo čez kolena, klasični salonerji s špico in 10cm petko; potem je ogromno sive barve (pravijo v stilu s 50 odtenkov sive) pa močna modra barva, ‘animalier’ – tigrasti in podobni vzorci, skratka malo si poglej, malo spodaj sem eni že lepila čeveljce iz Zare, in srajčke od Nare….

TUkaj je pa link na modne smernice 2013 2014

http://www.vanityfair.it/fashion/trend/13/07/29/tendenze-autunno-inverno-201314-tutta-la-moda-che-verra-in-14-trend

Se opravičujem,res sem ena tepka.Postavo imam bolj ravno-zelo malo trebuščka,zadnjice skoraj nič,noge mogoče malo močnejše.Oblačim se bolj v kavbojke in balerinke.Rada bi izgledala malo bolj ženstveno.

http://beginnersbeauty.com/dress-to-your-body-shape/

povej kateri tip postave si

New Report

Close