Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek črna obleka za na poroko

črna obleka za na poroko

a bi bilo zelo narobe če grem na poroko v črni obleki? tudi čevlji bi bili črni.

ja. vse življenje si lahko v črnem,le na poroki ne bodi.

Kaj pa zebrast vzorec (črno-belo) v bistvu niso stroge črte ampak takšne krivulje.

Kaj pa če daš pas/ruto/velik nakit + blazer, morda še čevlje v rdeči ali kateri drugi živi barvi?
Čeprav bi jaz raje izbrala kaj živahnejšega…

jaz sem bila vedno proti črnini na poroki.
potem pa sem se poročila jaz in je bila sestra priča in oblečena popolnoma v črno. veš kaj? čisto vseeno mi je bilo. če je njej všeč, je že ok…

Nisem ravno suhica,konfekcijo imam 40 in si ne morem privoščit ravno vsake obleke. sem 6 mesecev po porodu in imam še malo trebuščeka. čevlje sem že kupila črne in ne bom kupovala novih. oblekca je mal nabrana na eni strani okrog pasu, tako da kakšen pas ne pride v poštev

S črnim ni nič narobe, to je elegantna barva. Bi pa bil nujen kakšen barvni dodatek, ogrlica, zapestnica, torbica z malo belega, rdečega….Da nisi čisto črna.

V zadnjih letih sem bila na nekaj porokah in včasih zakomplicirala. Na koncu sem ugotovila, da sem si samo delala stroške in da sem bila med skoraj najbolj urejenimi oziroma “po protokolu”…. Sem pa oblekla že tudi lepo črno obleko z nekimi bleščicami.

Črna, ampak čisto črna je menda neprimerna. Če bo pisana, ni takšne panike. Slabše je, če bi prišla v beli:) Če je možno, pa tako kot so že svetovale, popestri zadevo s kakšnim barvnim šalom ali nakitom. Daj še vprašanje v podforum Nega, ličenje in stil, če se Fashionista ne oglasi tukaj.

Najprej sem razumela, da si nevesta. Če nisi nevesta, si lahko v črni barvi, samo pazi, da ne boš imela črnih nogavic! Nogavice naj bodo v kožni barvi. Ampak jaz bi bila vseeno rajši v kakšni drugi barvi, saj črnina je za na pogreb. .

dadaj barven nakit, mogoče blazer/jopico povrrhu

nisem nevesta, sem pa priča. poroka bo v ožjem družinskem krogu cca. 15 oseb, samo na občini in potem kosilo v eni povprečni gostilni. sem zdajle razmišljala da bi imela kakšno rdečo zapestnico in verižico kot mi je že zgoraj ena predlagala. nogavice bodo seveda v kožni barvi

Vprašaj nevesto in obe mami. Veliko ljudi (no, žensk predvsem) je vsaj malo vraževernih. Če se bo kateri zdelo, da lahko črna obleka prinese, boš po nepotrebnem povzročila slabo voljo.

Zakaj pa ne? Črna je super, lepa, kombiniraj s kakšno barvo, jaz bi zbrala sivo ali vijolično (torbico, nakit, kaj v laseh, mogoče tudi čevlje – a lahko črni).
Veliko jih predlaga rdečo, pa ne vem zakaj….meni je rdeča preveč kričeča na črno in ne zgleda preveč elegantno, ampak nekako “živčno”, če me razumeš. 🙂

*prinese nesrečo, sem hotela napisat


če se ne možiš ravno ti, in je obleka eleganta pol mene ne bi motilo.

Najlepša nevesta v moji karieri je bila v črnem……

Jaz sem se poročila v črno zlati kombinaciji, tudi sicer znam na poroko oblečt kaj črnega.

New Report

Close