Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek mešalnik za smoothie

mešalnik za smoothie

ali je kdo zadnje čase kupoval karkoli za miksanje smotijev?

doma sicer imamo mešalnike, gre se za to, da si ga hči želi kupiti, da si bo zjutraj zmiksala sadje za zajtrk.

torej zanima me kje imajo kaj pametnega za približno kakšno ceno

pa za kakšen jesenski recept oz. zimski se tudi priporočam

hvala že vnaprej

pa upam, da se ne boste preveč obregnili ob slovnico, ker tole je bilo res natipkano na brzino, pa saj verjetno veste kako je, ko se čist preveč mudi

Smoothie maker iz reklame je super. Stane 70 evrov, vendar je na teh straneh s kuponi velikokrat znižan, tako sem ga tudi jaz kupla za 34 evrov. Sem pa zadovoljna.

kar se tiče smoothie makerjev – ta omenjena zadeva je čisto ok, a jaz če bi mela doma že mikser – si ne bi nabavljala novih reči. ker je mesec dni aktualno, potem pa ne. pa še vitamini se menda zelo uničijo v teh visokovrtečih zadevah. zato je moja želja kupiti kak konkreten juicer ala omega, huron. so okoli 400e, delajo na polža in lahko tudi vso mehkolistno zelenjavo notri sočiš.

Meni pa ni jasno zakaj poseben misker za smoothie? V čem je drugačen od navadnih mikserjev?
Jaz vse to miskam v navadnem mikserju pa je čisto ok.

Imam dober blender, vendar v njem lahko samo zmiksam sadje in zelenjavo.
Rada bi sokovnik, tak da vse zmelje, da spodaj sok priteče, ampak dobri so dragi (od 400€ naprej) in si ga ne morem privoščit. Je kak cenejši dober? Kak tak za 100€? Ker drugače bom še naprej na blenderju.

http://www.ceneje.si/kuhinjski-pripomocki/sokovniki-ozemalniki#sort=ce

e-bay
bolha
ipd.

New Report

Close