Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek paž frizura

paž frizura

ima me, da bi si pustila frizuro na paž.
se mi zdi zelo nezahtevna frizura, pa kar vsaki paše. Kako se pa vam zdi?

Meni se zdi, da redkim paše. Za vzdrževanje je enostavna, če imaš povsem ravne lase, drugače hitro kaj štrli in rabiš krtačo in likalnik vsak dan.

Jaz jo imam. Meni paše. Ta frizura mi je ena najljubših in res ni zahtevna za vzdrževanje.

Pristoji tistim, ki imajo okrogel obraz in malce manjšega.
Res pa je, da moraš imeti ravne lase že v osnovi. Če ne pojeta likalnik, krtača in fen vsako jutro, preden greš od doma. Zato jaz nočem imeti paža.

jaz imam tudi paž, sem se postrigla pred kakšnim mesecem.
groza: frufru mi zjutraj štrli navzgor, paž pa eni lasje navznot, drugi ven.
meni zelo komplicirano, brez likalnika in sušenja las ne gre več.

Jaz sem ga imela – sedaj puščam daljše. Mi je fajn frizura, super pasalo.. Zlikala sem jih 1x na 3 dni pa je vse lepo stalo.

Ni za vsake lase. Sama imam zelo tanke in nežne, pa ni šans, da ga vzdržujem. Ko sem ga pred leti imela, sem zjutraj umila lase, si jih posušila s fenom, dodala tudi peno in lak za lase, pa mi je do popldneva že vse štrlelo po svoje.

Če imaš močne lase, potem kar.

Ni nujno, da se to zgodi.
Paž je zelo enostavno vzdrževat, če te frizer prav postriže in to je samo ena varianta. Ponavadi pa 10 frizerjev postriže narobe, zato vse štrli. Pri pažu odločajo malenkosti oz. milimetri. Imela sem TOP frizerko, ki mi ga je zadela, zdaj sem prejšnji teden morala k drugi in je KAP, vse štrli na svoje konce, grozno.

New Report

Close