Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kadilci ogrožajo zdravje v naših domovih saj nikotin pride v sosednja stanovanja

Kadilci ogrožajo zdravje v naših domovih saj nikotin pride v sosednja stanovanja

http://med.over.net/clanek/pasivno_kajenje_okolje/

koliko novih tem boš še odprl o kajenju?

A si kdaj razmišljal/a o nuklearnem sevanju ipd.?

Lej, če te tako grozno psihira in skrbi samo ena stvar na svetu, se nimaš česa bat.

Pa nič ne pripomoreš, če vsak teden odpreš 5 tem…

şte zaj… nekadilci, grem hit na čik, da se mal pomirim.

Jaz bi prepovedala kajenje povsod, razen v svojem stanovanju pri ZAPRTIH oknih in vratih. Ker to je groza:
– sediš v lokalu in ti smrdi pod nos s sosednje mize (ker valjda piha ravno od kadilcev, pa ponavadi se še vsedejo na tisto stran lokala, od koder piha veter, tako da zasmradijo vse mize in posiljujejo ostale)
– hodiš po cesti za enim, ki kadi – valjda ti spet nosi v nos
– greš v šoping center – pred vhodom spet truma kadilcev, ki te nakadijo in nasmradijo
– stojiš na postaji pod streho, ker dežuje – pride en neolikanc in spet prižge čik – in moraš na dež, ker drugače si čist prekajen
– odpreč okna stanovanja, da reluftaš – in dobiš notri dim in smrad svojega soseda

Skratka: izgnat te nevljudneže in egoiste – naj zasmrajajo samo sebi pod nos!!!!

A se strinjaš, da ti skrajšam življenje za 6 minut? Se mi je zdelo, da ne. Zanimivo pa, da to dovoliš vsakemu posameznemu čiku.

sovražni govor nekadilcev proti kadilcem, je treba kazensko sankcijonirat!!!!!!!!!!!!!!!
nestrpnost!!!!!!!!!!!!!!!!!!
diskriminacija!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kadilci zahtevamo svobodo in enakopravnost!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NIKOTIN UBIJA !! PIŠE NA VSAKI ŠKATLI TE SMRDEČE UBIJALSKE DROGE

Če nič od tega ne pomaga, začneš kaditi še sama….

Življenje ubija vsako sekundo.

Slej kot prej bodo tudi to mamilo morali prepovedati

Ah… Ti imas nekadilski prostor v lokalu, ce jst moram bit zunaj bodi ti notri ali pa ne pizdakaj, ostalo kar je zunaj je pa nevtralno obmocje torej ce ti lahk smrdis po svicu, zelenjavi ali da si v uber naparfumirana pa jst lahk tud kadim kjer koli na prostem.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

jaz bi prepovedala

TAKO JE !! POVSOD , AMPAK RES POVSOD SMO MI IN NAŠI OTROCI IZPOSTAVLJENU MORILSKEMU NIKOTINU OD TEH NESRAMNEŽEV

Ah… Ti imas nekadilski prostor v lokalu, ce jst moram bit zunaj bodi ti notri ali pa ne pizdakaj, ostalo kar je zunaj je pa nevtralno obmocje torej ce ti lahk smrdis po svicu, zelenjavi ali da si v uber naparfumirana pa jst lahk tud kadim kjer koli na prostem.[/quote]

Smrad po švicu, parfumu al pa zelenjavi ne ogroža nikogaršnjega zdravja.

@HOČEMO DA DRŽAVA PREPREČI OGROŽANJE NEKADILCEV

NEHAJ SE DRETI, PORKA MADONA!!!!!!!!!

Nikotin ubija


A si to, koliko potem prihranijo kadilci v pokojninski blagajni tudi uspela izračunat?

Ah… Ti imas nekadilski prostor v lokalu, ce jst moram bit zunaj bodi ti notri ali pa ne pizdakaj, ostalo kar je zunaj je pa nevtralno obmocje torej ce ti lahk smrdis po svicu, zelenjavi ali da si v uber naparfumirana pa jst lahk tud kadim kjer koli na prostem.[/quote]

Smrad po švicu, parfumu al pa zelenjavi ne ogroža nikogaršnjega zdravja.[/quote]

isto kt ga ne, če zavohaš cigaretni dim za tistih par sekund ali minut.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Nikotin ubija

Smrad po švicu, parfumu al pa zelenjavi ne ogroža nikogaršnjega zdravja.[/quote]

isto kt ga ne, če zavohaš cigaretni dim za tistih par sekund ali minut.[/quote]

Zgoraj imaš napisano, da vsak čik skrajšuje življenje za 6 minut, pasivno kajenje pa je še nevarnejše kot aktivno. To je splošno znano in bi lahko vedel.

tu se pa res veliko novih stvari naučim in da je pasivno kajenje bolj škodljivo kot aktivno.
Torej če bi vsi kadili, bi bili manj ogroženi?
Zadnjič sem se pa naučila, da cigaretni dim prehaja skozi strop v zgornje stanovanje
dajte še kaj povedat – očitno mi res znanja manjka

očitno si neumna ker se ne učiš dobro

Neumna biti jaz. Se zdaj učiti šteti do tri. To nardili mi zlobni sosedi čez cesto ki kadili so ko v šolo jaz mimo vrta hodila

Ko me ti ne boš ogrožal z izgorevanjem emisij plinov avtov, dimnikov, prdenjem, smradom lastnega telesa, pokvarjene školjke, sranja na kvadrat tudi v ostalih sferah, me moja malenkost ne bo motila, če je le ena od teh, Vmes kurijo še meso, da si čevape nažarajo, vmes je potem še kres, vems je še polno ostalega iz tovarn in vmes se lahko tudi ti ustaviš, Z lastnimi besedami. Ki jih žal ne zmoreš podati, bi pa le pridigala na račun drugih.

Ker pa o zasvojenostih malo veste, kako kaj kožo prenašate prekomerno, ko ste s kom? In ko vas je brati tako hudio veliko v odvisnosti z odnosi ali s hrano in menite, da je celo zdravo.

Preberite si mon in boste vedeli, kaj je zasvojenost, brez da kadite in sta odnos in hrana zelo velik faktor. Zakaj niste zasvojeni s pametjo? Ni se pa treba duvat, ker ste prej dokazali. Sama nisem nitit na mon redno, prečekiram pa vaše umotvore vsak dan ali ne teden dni, če je kaj novega. Pa je vse na istem. Mon ni škodljiv, razen, če si ga ustvarite kot takšnega, ki bo za vas le izrecno škodljiv. Zato to namensko kajenje nima nobene podlage zate. In za nas.

Zate bi tudi lahko rekli, da si bolj nevarna, ko ob deževnem vremenu samo zgajnjaš depresijo. Zato to dokaži, če nisi ravno nagnjena. Ker tvojih dokazov ni.

Ti povem, da se pripravlja ena civilna iniciativa, kjer bodo vse te teme na forumu uporabili kot argument, da ogromno ljudi podpira splošno prepoved kajenja.

Čeprav vse odpira ena in ista oseba.

New Report

Close