Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Gorenjska HVALA

Default avatar

najlepša hvala

pridemo na obisk
Gorenjci

09.09.13 06:19
Zrihtajte vreme!!!!!!!!!! Danes pridemo na obisk!!!!!!! Pri nas lije kot iz škafa.

Tole sem napisala zjutraj. V Kranju ste bili tako pridni, da, ko smo prispeli, je nehalo deževati. Zrihtali ste nam tudi sonček. Ko smo odšli na Brdo, pa smo imeli enktaten sprehod po parku Brdo, čeprav v dežju.
Tudi ogled gradu Strmol je bil nepozaben.
Prvič sem bila v vaših koncih, pa upam, da ne zadnjič. Gorenjska je prekrasna!!!! HVALA!
Default avatar

no-ja

Za take obiske, ki nas nič ne stanejo, še kdaj:))))
Default avatar

sm taprava gorenka

no-ja je napisal/a:
Za take obiske, ki nas nič ne stanejo, še kdaj:))))
Ja hahahahaha, to pa res, take mamo najraj:)
Default avatar

a tak

Tudi, če se mi posmehujete, men je Gorenjska prelepa. Ste pa nekateri ljudje brezveznjaki (posebno s takšnimi pripombami). Men gre to čez eno uho noter, čez drugo pa ven. Pa lep deževen večer vama želim.
Default avatar

meni je gorenjska o.k.

Tudi meni je o.k. Rada grem vsake toliko časa v Bohinj,se povzpnem kam malo više. Čisto luštno.
Default avatar

vilid

Rad imam gorensko ali gorenjsko z ljudmi vred.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji

več na blogu, http://www.fj-produkt.com/
Default avatar

vilid

Aja, ljudje prijetni in gostoljubni, edino fotra od Špele na maram.
boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji

več na blogu, http://www.fj-produkt.com/
Default avatar

no-ja

a tak je napisal/a:
Tudi, če se mi posmehujete, men je Gorenjska prelepa. Ste pa nekateri ljudje brezveznjaki (posebno s takšnimi pripombami). Men gre to čez eno uho noter, čez drugo pa ven. Pa lep deževen večer vama želim.
Tebi je pa smisel za humor ostal kje?
Default avatar

še ena ta prava gorenjka

a tak je napisal/a:
Kdo pa se ti posmehuje? :))
Če bi dobro prebrala bi videla, da se sami iz sebe norca delamo, ker smo MI s tvojim obiskom zastonj skoz prišli. :))
Default avatar

sm taprava gorenka

še ena ta prava gorenjka je napisal/a:
a tak je napisal/a:
Kdo pa se ti posmehuje? :))
Če bi dobro prebrala bi videla, da se sami iz sebe norca delamo, ker smo MI s tvojim obiskom zastonj skoz prišli. :))

hehehe, najraj mamo štajerce, k vse s sabo prnesejo: prašiča, vino, potico.....hehehe, anede?

Posmehujemo se pa nobenmu, to pa ne, štajercem še sploh ne, ke pa upamo!!:)