Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu sex – samozadovoljevanje

sex – samozadovoljevanje

a je samozadovoljevanje isto kot sex oziroma podobno, ker kdor dolgo časa ne seksa se lahko samozadovoljuje npr moški, saj to je podobni užitek kot pa sex a ni.

Seveda ni. 🙂

Itak ,da ni isto. Ponavadi tisti , ki ne seksajo redno postanejo zafustrirani in tečni vsaj to so moja opažanja.

nova
Uredništvo priporoča

slišala sem že da eno celo prvo punco spoznajo šele pri 30letih, ali pri 28letih, da šele takrat začnejo seksat.

je približno isto, mogoče še bolje.

to je približno tko kot so ponarejena spričevala in podobno … dokler traja je okej, potem pa utegne kaj boleti….

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

kaj npr dobro traja a to sex da dobro traja pa začne boleti a samozadovoljevanje

glej ti bom razložu drugače… to je tko kot če primerjaš Kie pa Golfa dizel.. oboje je fajn imeti, ker ti omogoča določeno zadovoljitev potreb …samo tisti k ma golfa (v našem primeru, k seksa) je car, poleg tega ti vožnja z golfom nudi večji užitek kt pa kia (samozadovoljevanje), da ne omenjam tega, da lahko golfa dobiš po lastnih željah.. torej 18 diški, usnje, HI-FI, DSG s 7 prestavami druge generacije, prisilno polnjeni motorji, 4Motion, BlueMotion technology…. Kie so pa precej bolj skope kar se tega tiče (to pomeni, da lahko seksaš v neomejenih položajih, s neomejenim številom ljudi,. prakticiraš kar ti srce poželi…. pri kii torej samozadovoljevanje si pa znatno bolj omejen)

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

jebiga če pa sem sramežljiv

se pravi tisti ki ima npr audi bolj seksa lahko, tisti ko pa ene ne vem kaj enga renaulta pa se samozadovoljuje
hehe
fajn to

NE!!!

AUDI TI NUDI VEČ UŽITKO MED VOŽNJO, VEČJI NABOR OPREME ZA TVOJE ŽELJE (, BOLJŠ MOTORJE IN PODOBNO

RENAULT JE PA TKO DA TE PRIPELJE IZ TOČKE A NA TOČKO B, BREZ NEKIH EKSTRA CRTANJ MED VOŽNJO, KOT TI TO NUDI AUDI

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Bom jaz razložil. Samozadovoljevanje pomeni, da iz roke delaš piz*o, iz kur*a pa budalo. To je to, vse ostalo je zgolj slaba tolažba.

(Zgornje velja za moške seveda.)

Zdaj pa še malo bolj zares. Samozadovoljevanje je seveda zelo slab približek pravega seksa, a dejstvo je, da je to najvarnejša oblika spolnosti.

glej ti bom razložu drugače… to je tko kot če primerjaš Kie pa Golfa dizel.. oboje je fajn imeti, ker ti omogoča določeno zadovoljitev potreb …samo tisti k ma golfa (v našem primeru, k seksa) je car, poleg tega ti vožnja z golfom nudi večji užitek kt pa kia (samozadovoljevanje), da ne omenjam tega, da lahko golfa dobiš po lastnih željah.. torej 18 diški, usnje, HI-FI, DSG s 7 prestavami druge generacije, prisilno polnjeni motorji, 4Motion, BlueMotion technology…. Kie so pa precej bolj skope kar se tega tiče (to pomeni, da lahko seksaš v neomejenih položajih, s neomejenim številom ljudi,. prakticiraš kar ti srce poželi…. pri kii torej samozadovoljevanje si pa znatno bolj omejen)[/quote]
Pa ti si car, skor sem iz stola padu. Pozabu si omenit , da je golf tudi precej dražji, isto, kot pri seksu- najcenejše je če si sam:-):-)

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

glej ti bom razložu drugače… to je tko kot če primerjaš Kie pa Golfa dizel.. oboje je fajn imeti, ker ti omogoča določeno zadovoljitev potreb …samo tisti k ma golfa (v našem primeru, k seksa) je car, poleg tega ti vožnja z golfom nudi večji užitek kt pa kia (samozadovoljevanje), da ne omenjam tega, da lahko golfa dobiš po lastnih željah.. torej 18 diški, usnje, HI-FI, DSG s 7 prestavami druge generacije, prisilno polnjeni motorji, 4Motion, BlueMotion technology…. Kie so pa precej bolj skope kar se tega tiče (to pomeni, da lahko seksaš v neomejenih položajih, s neomejenim številom ljudi,. prakticiraš kar ti srce poželi…. pri kii torej samozadovoljevanje si pa znatno bolj omejen)[/quote]
Pa ti si car, skor sem iz stola padu. Pozabu si omenit , da je golf tudi precej dražji, isto, kot pri seksu- najcenejše je če si sam:-):-)[/quote]

Sta me res nasmejala :)))))))

glej ti bom razložu drugače… to je tko kot če primerjaš Kie pa Golfa dizel.. oboje je fajn imeti, ker ti omogoča določeno zadovoljitev potreb …samo tisti k ma golfa (v našem primeru, k seksa) je car, poleg tega ti vožnja z golfom nudi večji užitek kt pa kia (samozadovoljevanje), da ne omenjam tega, da lahko golfa dobiš po lastnih željah.. torej 18 diški, usnje, HI-FI, DSG s 7 prestavami druge generacije, prisilno polnjeni motorji, 4Motion, BlueMotion technology…. Kie so pa precej bolj skope kar se tega tiče (to pomeni, da lahko seksaš v neomejenih položajih, s neomejenim številom ljudi,. prakticiraš kar ti srce poželi…. pri kii torej samozadovoljevanje si pa znatno bolj omejen)[/quote]
Pa ti si car, skor sem iz stola padu. Pozabu si omenit , da je golf tudi precej dražji, isto, kot pri seksu- najcenejše je če si sam:-):-)[/quote]

vse je res, sam z obema pa prideš do končnega cilja.


Pa ti si car, skor sem iz stola padu. Pozabu si omenit , da je golf tudi precej dražji, isto, kot pri seksu- najcenejše je če si sam:-):-)[/quote]

vse je res, sam z obema pa prideš do končnega cilja.[/quote]

:)))))) Carica si, res! Sem se spet narežala……:))))

NE!!!

AUDI TI NUDI VEČ UŽITKO MED VOŽNJO, VEČJI NABOR OPREME ZA TVOJE ŽELJE (, BOLJŠ MOTORJE IN PODOBNO

RENAULT JE PA TKO DA TE PRIPELJE IZ TOČKE A NA TOČKO B, BREZ NEKIH EKSTRA CRTANJ MED VOŽNJO, KOT TI TO NUDI AUDI[/quote]

Končno mi je vse jasno. Tisti, ki imajo slab seks oz. se samo samozadovoljujejo čutijo manko. Nek primankljaj. Da bi to nadomestili, kompenzirali si kupijo čim boljši avto. Torej dražji avto je, slabše mu gre glede seksa.

Ja to je pa res, saj pravijo da je žena najdražja kur.a

Končno mi je vse jasno. Tisti, ki imajo slab seks oz. se samo samozadovoljujejo čutijo manko. Nek primankljaj. Da bi to nadomestili, kompenzirali si kupijo čim boljši avto. Torej dražji avto je, slabše mu gre glede seksa.
[/quote]

Avto je največji strošek in najslabša možna naložba, najbolj se mi smilijo tisti, ki na lizing in s kreditom jemlejo bemfle in audije, potem pa nimajo vec kot za 10€ tanka in za zimske gume. Samo da se ven mečejo, potem pa tarnajo, kako nimajo niti za jest evričev.

New Report

Close