Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ALI VERJAMETE V OBSTOJ ŽIVLJENJA PO SMRTI?

ALI VERJAMETE V OBSTOJ ŽIVLJENJA PO SMRTI?

Zelo rada bi verjela v življenje po smrti… Naj me kdo, ki verjame, prepriča v to 🙂

Saj ti ni potrebno verjet če nočeš ..Zakaj bi se prepričala?

Živi vsak dan kot da je zadnji in to je to …

Jaz pa verjamem …imam dušo ..duša ima svojo energijo ..po teoriji je energija neuničljiva ..moje telo je samo kup mesa in kosti … ( in špeha )

Ne mislim, da bi morala verjet… Ampak si ŽELIM 🙂
Poskušam dognat…

nova
Uredništvo priporoča

Želi si bit samo dober človek in prosi za božjo milost, da ti bo življenje naklonjeno …

Ne mislim, da bi morala verjet… Ampak si ŽELIM 🙂
Poskušam dognat…[/quote]
Ja in ti misliš da te bo mon razvestlil?

Ne mislim, da bi morala verjet… Ampak si ŽELIM 🙂
Poskušam dognat…[/quote]
Ja in ti misliš da te bo mon razvestlil?[/quote]

Jaz bi rada, da mi kdo preprosto pove, kaj ga je pripeljalo do tega, da verjame.
Ali, kako to, da verjame.
…..

To je vsa formula???

Jaz verjamem, če ne bi že zdaj, tale moment, umrla od strahu! Tako se bojim smrti.

Nisem en mistik, al’ ne vem kaj, Samo res je nemogoče, da ‘izgine’ naše znanje, duša…..ne da se mi filozofirat.
Umre telo – ne more pa naša misel! Upam, no!

Ha, ha, veliko ljudi razmišlja o tem. Idioti v labolatorijih se trudijo, da bi našli formulo za večno življenje.
Stran vržen denar. Ko ti bojo odpovedali glavni organi, se boš poslovil(a) s tega sveta. Kaj bo potem ne ve nihče. Do danes še ni prepričljivih dokazov glede reinkarnacije. Torej: enkrat ti je bila dana možnost, da živiš bolj ali manj dobro/zlobno življenje.

JAZ PA SRČNO UPAM, DA ŽIVLJENJA PO SMRTI NI. IMAM DOVOLJ ENO ŽIVLJENJE IN UPAM, DA ČIMPREJ V MOŽGANE ZARINEM EN METEK.

Jaz verjamem v življenje po smrti. Imam tisoč razlogov. Eden izmed teh je rojstvo in smrt. Meni je precej smiselno že to.

Ti kar verjemi, če ti je tako lažje preživeti dan.

Meni je logično in nima povezave s tem, da lažje preživim dan s tem.

Oh, ja, logika …. Kdo lahko potrdi, da je 3+3 = 6? Matematiki, ki so zakoreninili to teorijo.
Pa je 3+3 res 6? In trava bi naj bila zelna. Pa je res? Kaj pa, če je trava v resnici rumena in človek rumeno barvo tretira kot zeleno?

Res ste že vsi zblazneli no…

CHEESEBURGER , tudi trava je lahko rumena, če bi ti tako v šoli povedal a ni res;)

Vse zrihtamo. Samo bodi tok dobra pa prej postreli nekaj papkov – HEEJJJ imela boš spomenik !!

Heh, pa tudi čas si je izmislil človek, da lahko funkcionira. Zakaj ne bi spali čez dan in ponoči delali? Ker je tako zakoreninjeno, da se mora spati ponoči. Se pa strinjam, da je človek znorel zaradi vseh predpisanih norm, ki ga zavezujejo. Če le malo odstoopaš, te pa 90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kretenov dojema kot posebneža.

Umiranje je lahko neprijetno, je pa neizogibno.
Zakaj toliko ljudi pobere t.i. rak? Zaradi strupov, ki jih dnevno vnašamo v telo.

Človek pač ni imun za vsa ta škropiva, ki jih požremo skupaj s paradižnikom, solato, papriko ….
Nekje pač mora počiti. In poči v celicah, ki se začnejo nekontrolirano deliti. Diagnoza: rak na debelem črevesju, rak na pljučih, rak na jetrih, rak trebušne slinavke …

Na našo žalost. Tako pač kontrolirajo svetovno populacijo. Res verjameta, da sta AIDS in t.i. rak neozdravljiva? Pa še kako sta ozdravljiva. Težava nastane, če bi zdravilo prišlo na trg. Si predstavljate, da bi na planetu živelo 10 milijard ljudi? Kar ni naredila narava, je naredil človek.

http://xhamster.com/movies/1882525/redhead_cougar.html

TI SAMO DELAJ TOLE IN NE BOŠ IMELA NOBENE DEPRESIJE

Vidš, to me pa razpi+di!!

Naj bo še tok strupov – živimo dlje kot naši predniki. Ja, in zato so vojne, zato so naravne nesreče.
Zato nikoli ne bomo vedeli – ali res pomagajo misijonarji – ali bi bilo bolje, da so v svojem svetu!! Pa še tisoč drugih stvari.

In ti se sprašuješ, če bi zemlja prenesla 10 milijard ljudi? Seveda! Saj nas je že 7, skoraj 8. In polovico sploh ni naseljene! Ne bo pa to šlo v nedogled. Samo o se ne dela počasi. Pač bodo neko celino (del) zradiral – vse za MIR na svetu :)))

a se je že kater faraon vrnil?
malo heca, a kaj bo po smrti boš izvedela takrat, ko nastopi tvoj čas.

Seveda je zakoreninjeno, ima pa cisto biolosko osnovo – cirkadiane ritme. http://en.wikipedia.org/wiki/Circadian_rhythm

cheeseburger si na dobri poti, da prideš tja kamor hočeš samo malo svoj razum izklopi ker te ovira, da spregedaš.

Verjamem, da je energija (duša, atma, karkoli) neuničljiva. Nekatera prebrana in slišana pričevanja – ne toliko obsmrtne izkušnje, kot spomini ali vedenje o stvareh, o katerih pričevalec ne bi mogel vedeti – me utrjujejo v tem prepričanju. Skoraj vsa verstva, ki so se razvijala neodvisno drugo od drugega, ga v neki obliki priznavajo. Lahko bi rekli, da gre za ostanek nevednosti, upanje človeka, ki se ne more sprijazniti s svojo minljivostjo. Po drugi strani pa ga tudi marsikdo od današnjih ljudi, ki zelo dobro poznajo človeško psiho, tudi njene organske osnove in se ukvarjajo z njeno patologijo, ne zanikajo te možnosti. Tudi na podlagi izkustev, ki jih stroka ne zna razložiti.

New Report

Close