Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

znaki, ki kažejo na slabega moškega :)

Default avatar

antilopa

Ena tema, v kateri pričakujem predvsem sodelovanje moških, dobrodošle pa so tudi ženske izkušnje. Na forumih je samskim ženskam velikokrat očitano, da postavljajo nemogoče kriterije pri iskanju partnerjev. Zato prosim moške, da samskim ženskam in tistim, ki bodo nekoč samske povedo, kakšnim moškim se je po njihovem mnenju treba izogibati v velikem loku. Npr. če bi imeli sestro, dobro prijateljico, sestrično ipd., kakšen tip moškega bi ji odsvetovali, ker ji želite vse dobro in srečo v življenju. Kako naj ženska prepozna "slabo blago"? :)) Tole je provokativno, ampak vseeno. Kateri so tisti zunanji znaki pri moškem, ki so v bistvu znaki za alarm? :))

Tu ne mislim samo tistih očitnih znakov - alkohol, mamila, nasilje, ampak tiste skrite "fore", ki jih zaznate samo moški, ženske pa z manjšo ali celo večjo (včasih pogubno) zamudo. :))
Default avatar

NM-3w

mene je moj bodoči tast tetiral tako, da sem par vikendov zaporedoma tlačil mrvo, otavo na (zaprt) senik na njegovi kmetiji.
Za kontro sem mu pa hčero na isti kmetiji do jutra rukal tako, da on in bodoča tašča nista mogla spati do jutra ☺

test je bil uspešen za par desetletij in še drži ☺
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-
[sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub]Number One[/sub]
Default avatar

Goldfish

Ampak Antilopa, saj veš da gre bolj za to, kaj komu paše, kdo se s kom ujame:). Če odmisliš res tiste absurdne primere z alkoholom, nasiljem, zasvojenostmi...potem je razlika v karakternem ujemanju/neujemanju, energiji ki jo ima vsak človek ter ciljih. Zakaj bi drugim prepovedoval določen tip človeka, ki ne ustreza tebi, meni in morda še komu. A nekdo se drug se bo s takšno osebo lahko odlično zaštekal, iz nje/njega izvabil le najboljše.

Meni osebno ne "pašejo" tako moški in ženske, ki preveč govorijo, se mečejo ven v množici, so izraziti egoisti, negativci in grdo gledajo:).
Default avatar

Paco Moralles

Če si antilopa je slab moški tisti pijanec z veliko puško!!
Jaz sem štihal vrt pri tastu, sosed se je pa drl s svojega vrta: Joža a maš nov traktor!
NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!
Default avatar

antilopa

Goldfish je napisal/a:
Meni pri moškem ne paše: škrtost, kritizerstvo in dlakocepstvo, obsedenost z zunanjim izgledom (tudi taki moški obstajajo, ne samo ženske), taki, ki se hvalijo s svojim premoženjem (sploh tisti, ki so ga predvsem podedovali ali pridobili na kriminalen način), tisti, ki se hvalijo s tem, koga vse (od znanih in vplivnih) poznajo ter tisti, ki so obsedeni z določeno politično opcijo (katerokoli).
Default avatar

NM-3w

Paco Moralles je napisal/a:

u matr ... ti si bil pa že na urbanem pordočju ... mi smo delali z vilami in rokami ☺

a veš kaj je zanimivo: da rezervnih delov za najino generecijo niti ni, ker jih ne potrebujemo ☺
Default avatar

Goldfish

antilopa je napisal/a:
Škrtost...relativno, lahko je le preudaren pri zapravljanju. Mene bi enako motila pretirana zapravljivost. Vsak si malo po svoje razlaga ta dva pojma. Bistvo je, da to ni moteče v odnosu. Lahko je premostljiva ovira, ko vsak malo popusti oz. se učita drug od drugega (eden bolj zapravljati, drugi šparati).
Kritiziranje...konstruktivno je močno zaželjeno.
Dlakocepstvo....raje vidim perfekcionista kot j...veter:). Mene pa zelo zmoti aroganca, flegmatičnost.
Obsedenost z zunanjostjo...še vseeno bolje kot zanemarjenost.
Hvalisanje s premoženjem...to hitro odpikaš, ko človeku ne daš svoje pozornosti in potem mu ni več zanimivo:).
Default avatar

NM-3w

Goldfiška: a veš, kaj reče kura na vasi, ko jo povozi šlepar:?
huh ... tale petelin je pa dober ☺

skratka: tvoja mnenja izkazujejo, da ne veš zakaj bi desca imela za sebe ... ti je pa nerodno, ker tako na skupaj z bedri hodiš in nimaš "zjebanega" izgleda vsaj 1x/mesec kot tvoje znanke ☺

pejt ti za prostovolko v Afriko
Default avatar

antilopa

Goldfish, obstaja samo ena vrsta škrtosti. :)) Brez skrbi, da ločim, ali je nekdo varčen in razumen pri zapravljanju ali pa škrt. Imaš pa take, ki bodo šparali na enem koncu, na drugem koncu pa z lopato metali denar stran.
Default avatar

NM-3w

antilopa je napisal/a:

tvoji in od Goldfiške bojo šparali pri rožah/darilih za vajine obletnice

in v kuplerajih zapravljali mesečno plačo v enem večeru.

taki sta, da pri descih to generirata ☺
Default avatar

Bikini_

Ne vem zakaj, ampak vsi tipi, ki sem jih poznala in jih poznam in ki ne marajo nogometa, ga nikoli niti ne igrajo niti gledajo, so malo čudni. Pa vseeno če so športniki ali umetniki ali kaj tretjetjega.
No, mogoče samo meni. :)
Default avatar

Poet

V velikem loku se je treba izogibati takim, ki eno mislijo, drugo govorijo in tretje delajo. Tipom, ki imajo kot Triglav velik ego, in IQ v velikosti gozdne jagode. Takim, ki rožljajo s ključi BMW-ja (običajno na triple leasing), vidijo in slišijo samo sebe, veliko obljubljajo pa malo dajo. Takim, ki ponižujejo druge, da bi s tem prikrili svojo lažno samozavest. Takim, ki so vsak dan pod gasom pod pretvezo, da spijejo samo kak kozarček za zdravje, takim, ki mislijo, da poznajo odgovor na vsako vprašanje.
Za konec pa še nekaj kar moti eno od mojih prijateljic, namreč noče tipa, ki bi preživel več časa pred ogledalom kot ona sama (kar bi bil sicer dosežek vreden občudovanja:))...
Default avatar

Bikini_

Poet je napisal/a:
Saj res, moški in bmw, meni od nekdaj čisto adijo kombinacija. Ego pa običajno večji od avta. :)
Default avatar

antilopa

Bikini_ je napisal/a:
Pri meni pa ravno obratno! :))
Default avatar

Bikini_

antilopa je napisal/a:
No, vidiš, ni univerzalnih pravil. :) Je treba gledat tudi na osebnostno kompatibilnost.
Default avatar

NM-3w

Bikini_ je napisal/a:

da.
Meni so vsi moštveni športi, kjer se uporablja samo en artikel popolnoma idijotski.
Fuzbal: 22 klenih descev se bori za en klinčev svindki/kozji ... mehur --- OK, to bi še šlo .--- potem, ko si kdo to izbori pa brcne stran??? Višek idiotizma
da o navijačih, ki doživljajo orgazme ob zgrešeni brci mehurja priti golu ne tipkam ☺

Pri kolektivnih športih so "moji" sodniki: ko zapiskajo se začne in konča, lahko izločijo kogar hočejo in rezultat igre je tak, kot ga priznajo.
vse ostalo je kot opice v cirkusu ☺
Default avatar

Calypso

Poet je napisal/a:
Ta post mi je všeč, bolje povedano kakor znamo/zmoremo ženske.
Default avatar

antilopa

Poet je napisal/a:
Ja, takih kar nekaj poznam.
Default avatar

antilopa

Bikini_ je napisal/a:
Bikini, saj meni je vseeno, ali moški igra oziroma gleda nogomet. Poet je napisal odlično in zelo generalno.
Default avatar

Goldfish

Ta tema je na nek način krivična, ker meče slabo luč tudi na tiste, ki so ravno kontra. Seveda obstajajo nekompatibilni ljudje, ampak so tudi takšni, ki premorejo ogromno dobrih "znakov":). Zdaj bo spet izpadlo kot da po svetu hodijo samo pijančki in tipčki z bemfli:).