Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Menjava upravnika

Menjava upravnika

Pozna kdo korektnega upravnika stanovanjskih objektov za področje okolica LJ? Večina je bolj zanič. Iščem upravnika, ki opravi svoje delo v skladu z dogovorom brez da bi ga moral preganjat. Pozna kdo iz lastnih izkušenj?

Naš upravnik je Domo . Korekten, solidna cena, vedno vse narejeno, kot se dogovorimo. Smo ga zamenjali, prejšnji je bil za znoret,

veliko sreče pri iskanju. Praviloma so vsi povezani med sabo in imajo razdeljene “rajone”. Povezani tudi s stanovanjsko inšpekcijo in zakon je napisan, da je prilagojen v njihovo korist. Inšpektorji ne naredijo nič, etažni lastniki pa plačujejo vse kar si zamislijo.

Izogibaj se velikim, še posebej SPL.
Nekateri hvalijo Aktivo, nekateri imajo z njimi slabe izkušnje. Enako tudi Želva. Verjetno odvisno koga dobiš za kontakt.
Od enih zadnjič sem slišala, da so zadovoljni s svojim Mastro (ali nekaj podobnega)
Dom Efekt, Domo in Standom imajo razdeljeno zgornjo Šiško. Vsak ima svoje prednosti in slabosti, praviloma več slabosti. Jaz sem proti vsem trem. Drugih ne poznam.

Če najdete in izberete koga, je lahko podvig tudi prekinitev pogodbe prejšnjemu. Sem v zadnjem letu slišala več primerov, ko upravnik preprosto ni sprejel odpovedi pogodbe in ni želel predati poslov novemu upravniku. Tudi v teh primerih, inšpektorji niso naredili nič.

kdo pa je vaš predstavnik pri Domo?

meni tale gorazd, ki se oglaša tu gor, deluje kar korektno
http://www.upravljanje-magdom.si/

kdo pa je vaš predstavnik pri Domo?[/quote]
Menjajo se. Vedno nekdo iz stavbe in vedno mu pregledamo vso dokumentacijo.

meni tale gorazd, ki se oglaša tu gor, deluje kar korektno
http://www.upravljanje-magdom.si/%5B/quote%5D
Gorazd se zdi tudi meni korekten, kar ga tukaj berem. Predvsem pa dosti ve in je strokoven. Bi bilo za poskusit.

kdo pa je vaš predstavnik pri Domo?[/quote]
Menjajo se. Vedno nekdo iz stavbe in vedno mu pregledamo vso dokumentacijo.[/quote]

S tem imajo sosedi težave. So bili zadovoljni z njimi dokler ni bila večja investicija in so našli napake pri obnovi fasade in razporejanju stroškov in se upravnik nikakor ne pusti motiti in še dalje narobe razporeja. Mi imamo pa Standom in nam ne sprejme odpovedi čeprav imamo več kot 75{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zbranih soglasij. Smo že inšpektorja klicali, ki pa v pol leta ni naredil nič.

Mi (v našem bloku) tudi mislimo, da je odličen! Pa nas je žal odklonil, ker smo na Gorenjskem, on pa dela v LJ in okolici. Žal!!

Nam je pa že velikorat pomagal z nasveti tukaj!

Mi imamo Sintal Eko in smo več kot zadovoljni. Znižali so se nam stroški kajti so edini upravnki verjetno v sloveniji ki ima razdelan in profesionalen način izbire podizvajalcev z vso analitiko zadaj. Poleg tega pa moram priznati da imajo ekipo večji ljudi ki je vsak strokovnjak za svoje področje. Kajti prej smo imeli podjetje ki je imelo 5 zaposlenih in so se pri malo bolj zahtevnih stvareh začele pojavljati težave in smo pač zamenjali.

Veliko izbire ni, je pa pomembno kaj napišete v pogodbo o upravljanju.
Mi smo upravnika obdržali, smo pa pogodbo napisali na novo!

New Report

Close