Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek honda civic

honda civic

A mi lahko kdo pove, zakaj so Honde Civic tako drage? Rabljena, 8 let stara, stane 7500€!

Pa glih tak avto si želim!! Črne barve!

In kakšna je razlika, če je dizel? Od bencinarja? To je kar nekaj štale pozimi, kajne? Da moraš avto ogret, pa mal pustit da laufa – ali se motim? A moraš samo pazit, da tankaš tapravi benz?

ker so dobre, zato so drage 😉

Mah kaki! Dobre? Ne niso dobre, spimpat se jih da. Ker je to “športni” avto, računaj, da je temu primerno tudi razjahan. Meni so rekli, ko sem pred 2 letoma naredila izpit. Dizli so za dolge razdalje in manj pokurijo, a so servisi dražji. Bencinarja pa sploh ne maram vozit… Preveč dela s speljevanjem. 😀

Po moje zaradi nekega slovesa med mladimi, nizek, športen videz, navita mašina itd…………..v našem koncu so res skoraj vse spedenane…………..moj znanec jih menjuje kot spodnjice, je klepar jo malo porihta doda spojlerčeke in pol se kr grebejo za njih:)

Kok časa pa ti spiš? Nč ne fafaš? Spet boš cel dan utrujala.,-………..JST GREM, ADIJO! !

Imam že 4 hondo in lahko samo rečem, da so zakon!!!! Je ne menjam. Sem imel že 1,8 bencin, trenutno civic type R – svetovn avto!!

Ko maš enkrat hondo, maš vedno hondo!

Jo pa moj prjatu prodaja, navadno civic, če te zanima, temno sive barve.

nič spimpat, to je dober avto,. imam ga že pet let, kupila novo in razen rednih servisov ni enega problema z njim. meni je avto super, ga bom zvozila do konca…

dizel se ti splača, če voziš vsak dan dolge proge, siccer pa samo mašino uničuješ.
jaz imam bencinca

je pa kar požrešna, sicer pa pri 1,8 sport in pri 15 km na dan, ki jih naredim z njo, to ni nič čudnega…

Meni pa se ne zdi tako požrešna. Glede na to, da delam dnevno slabih 10 km (pa še to sami klanci), imam trenutno porabo na type R 8,9 l/100km. Meni se ne zdi veliko.

to je kar dosti…

to je kar dosti…[/quote]

a res?? za 200 konjev se ti zdi velik??

to je kar dosti…[/quote]

a res?? za 200 konjev se ti zdi velik??[/quote]

ja mi je

honde njihovi lastniku hvalijo v nebo…kar stopijo se, ko omeniš hondo. vse je oh in sploh.

v reali je pa to povprečen avto. ima svoje pluse in minuse, tudi pokvari se, tako kot drugi avtomobili.

je tipičen japonc, čeprav ni narejen na japonskem, se pravi je mehanika še kar ok, lega na cesti tudi, ni pa presežek v nobenem pogledu.

zadnja generacije je sploh plastik fantastik, prejšnje generacije pa so precej anemične z oblikovnega vidika.

dizel ima honda samo en….2.2 no sedaj je še eden 1.6.ampak je čissto svež.

honde so avti, ki so rabljeni močno precenjeni, še bolj kot golf…vsaj za slovenijo to velja.

New Report

Close