Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dekleti končali v zaporu fant in oče ju pa hočeta še bolj namočiti

Dekleti končali v zaporu fant in oče ju pa hočeta še bolj namočiti

http://www.24ur.com/novice/svet/spregovoril-nekdanji-fant-sploh-se-mi-ne-smili-vedela-je-v-kaj-se-podaja-se-posvaril-sem-jo.html zdaj me pa zanima, če mu je kaj zanjo. Po mojem je nikoli ni imel rad. Jaz takega fanta že ne bi marala.

Mislim, da je bolj fant tisti, ki tebe ne bi hotel imeti, če bi se z drogo pečala.

He, jaz pa niti od daleč ne bi maral takšne avanturiske. Smili? Pa ja de!

______________________

A če tip govori resnico – ti iz tega sklepaš, da je ni imel nikoli rad?

Zanimivo sklepanje.

lepo te prrosim, kak fant pa? 10 let starejši tip, s katerim je pet minut šmirala, ko je bila na tenerifu. ljubimec, ne pa fant

če ji nebi spodletelo in bi si kupila prestižno vilo, bi bili pa vsi njeni prijatelji

Ja, jaz bi se vprašala kakšni ljudje me obkrožajo.
Celo lastni oče ne pomisli, da bi bilo bolje da bi bil tiho, kot pa da svojo hči še tunka s svojimi izjavami in svojemu otroku pravzaprav škoduje. A nič ne razmišlja. Kaj ima od tega, da to razglaša. Kaj ima od tega, da ji dela škodo.
Ja, lahko da je zabluzila. In so jo izkoristili. Ampak sori, tvoj otrok je pa le tvoj otrok.
Ku*** gleda takšnega očeta.
Pa še en nesojeni (užaljeni Romeo).
Sori. 12 kg. kateri vsaj malo pametni osebek bi poskušal pretihotapiti takšno količino, če ni prisiljen.

Takšne izjave po časopisih na sodiščih nimajo prav nobene teže.

Sicer bosta pa dekleti slejkoprej vse sami sčivkali, ko jima bodo za priznanje ponudili kak mesec zapora manj.

!

niso nedolžne, odgovarjale bodo

Ta bivši je videt ful vreden zaupanja 🙂

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2401900/Peru-Two-knew-involved-I-told-says-fraudster-ex-boyfriend-dated-Ibiza.html

sem pristaš logike SVE SE PLATI-SVE SE VRATI.
oz.KAR BOŠ SEJAL-TO BOŠ ŽEL.
punci sta odrasli.Nista majhni punčki,ki ne vesta koliko sta stari.
Točno tko je moralo bit,kot navaja časnik.Pri njunem odločanju in končni odločitvi,da kaznivo dejanje tudi izvršita ju je spremljal eden in edini POHLEP.
To je težka beseda.
Pohlep človeku zaslepi razum,jasno mišljenje in takšen človek dobi nerealno,sanjsko podobo, saj domišljija dela svoje pri načrtovanju takih ali drugačnih podvigov.
Pohlep sili k drugačnemu razmišljanju.
Jaz verjamem,da nista razmišljali razsodno.Če pa sta v tem času še sami vzeli,ali bili na kakšnih prepovedanih substancah; me pa povod za tale njun podvig, sploh ne preseneča.
Ko domišljija prevlada nad TREZNOSTJO in razumom,je (lahko )zelo hudo.
PREPOVEDANE STVARI SO BILE IN BODO VEDNO TARČA NESAMOZAVESTNIH MLADCEV IN MLADENK, KI BI RADI HITRO IN ENOSTAVNO PRIŠLI DO VEČJE VSOTE DENARJA.ah….denar…še dobro, da so v mojem življenju še boljše in pomembnejše stvari.

Ženske pa tudi niste pametne anede. Ne glede ali je tihotapila ali ne, je v tem primeru bolje priznati in dobiti šet let, kot pa gotovih 15 let plus nevemakaj še. Starši bodo krili tudi vse stroške v zaporu. Pa kaj hudiča bi ji svetovala?

Jaz bi naredil isto. Inteligenca pri ženskah res ni močna točka.

ej sori.
Eno je, da storilki priznata, in se jima zato zmanjša kazen. Sicer pa kaj naj priznata. Da sta tihotapili? To je itak jasno. Alii naklep?
Drugo pa je, da te tvoji najbližji tunkajo po medijih, Oče, oz. če lahko enega bežnega loverja sploh smatraš za bližnjega. O tem razpravljam.

New Report

Close