Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Šmarješke ali dolenjske toplice

Šmarješke ali dolenjske toplice

Prosim, če mi lahko kdo ki ve in je morda bil že v obeh, svetuje katere naj zberem.
Greva s partnerjem, iščeva hotel z balkonom. Bazeni s kar toplo vodo.
Ogledala sva si te dve, pa me zanima, katere terme so boljše za oddih v dvoje. Rada bi si tudi ogledala kaj lepega od okolice, dobra hrana v hotelu. Sploh kateri hotel zbrat, ker se po internetu ne vidi dobro, kateri je kateri. Obvezen pa balkon.
Res hvala za vsak koristen namig.
lp

midva sva bila tako v dolenjskih kot v šmarjeških, takole ti rečem, šmarješke lepe sobe, balkon, ful ful dobra hrana, okolica super za sprehajat, midva bila jeseni, res mi je tam všeč, razen sama ponudba, imas samo en notranji bazen. v katerem je ogromno bolnikov kateri hodijo na rehabilitacijo, to me nič ne moti, ampak je bazen meni premajhen, pa čuden zrak je spodaj, bila pa sva v hotelu vitarium..dolenjske so pa meni osebno kot tudi partnerju super, ozirom boljše od šmarjeških, bila v hotelu balnea. v suitu, v katerm sva imela kamin, masažno kad, … 🙂 res super super! hrana je bila več kot odlična, tudi okolica zanimiva, res priporočam ta hotel v dolenjskih!! če rabiš še kaj mi piši tu

Pozdravljena,
Mi zdej prav suite ne potrebujeva, je pa pomembno da ima balkon. A v tem hotelu Balnea so balkoni v navadnih sobah?
lp

Terme Čatež, Hotel Terme.

Kaj pa boš z balkonom, cunje sušila?

To ne drži. Šmarješke toplice imajo dva (2) notranja bazena in enega zunanjega, ki je povezan z vstopom od znotraj. In v zadnjem je, razen ene 1/2 urne animacije, ljubi mir. Voda pa je toplejša, kot v prvem – večjem.

______________________

Naa, čike kadila.

Jaz glasujem za Dolenjske. Super hotel (Balnea), dobra hrana, fajn okolica, bazen sprejemljiv, savna kompleks OK.

Jaz vam tudi priporočam Dolenjske. V Šmarjeških nam bo še lepše, če nas bo nekaj manj:-)))

To ne drži. Šmarješke toplice imajo dva (2) notranja bazena in enega zunanjega, ki je povezan z vstopom od znotraj. In v zadnjem je, razen ene 1/2 urne animacije, ljubi mir. Voda pa je toplejša, kot v prvem – večjem.[/quote]

ja sem takoj ko sem poslala ugotovila da sem zmotila ja, ima 2 bazena. ampak gužva je meni še vseeno nevem, vsak ima svoje mnenje..
ja se mi zdi da ima navadna sobav hotelu Balnea tudi balkon, najbolje da pošlješ povpraševanje
drugače pa greva midva sedaj jeseni v terme topolščica prvič, baje jih ful hvalijo, je že katera bila?

Vse sobe v Balnei imajo balkon, in to velik.

Da je več zraka, da lahko stopim ven, se usedem ….

Za Šmarješke toplice.

Trenutno ne priporočam nobenih, ker neuradno tam razsaja nora virus, ki povzroča prebavne težave. Oz. vsaj prejšnji teden je.

A zato imajo neke akcije, ki to sploh niso – v ostalih toplicah imajo podobne cene brez akcij.

Ravnokar sem se vrnil iz Šmarjeških toplic.
Tja sem šel spet po nekaj letih in bil ponovno razočaran.
Tokrat niso delovali masažni bazeni, na recepciji pa o tem ni bilo nobenega obvestila. Tudi na spletni strani ne, čeprav masažni bazeni že nekaj časa ne delujejo.
Kljub opozorilu, do mojega odhoda na recepciji ni bilo nič drugače.
Odkar so Šmarješke toplice postale Terme Krka, so zaposleni tam vzvišeno arogantni in nedovzetni za vse pripombe. Občutek imam, da se jim zdi, da smo gostje tam zaradi njih in ne obratno.
V Šmarješke toplice me prav gotovo več ne bo, sodeč po tem, da lahko kopalce v posameznem bazenu prešteješ na prste ene roke, pa tudi mnogih drugih ne.
Lep pozdrav, Tomaž

 

Terme Topolsica izpod nivoja. Zelo slabo.

Strunjan top! Zgornje hišice pri hotelu Talaso imajo balkone. Hrana odlična.

New Report

Close