Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za starše otrok s tiki

Za starše otrok s tiki

Mene pa zanima katere tike so imeli vaši otroci in koliko časa?
Naš že 2 meseca stalno pokašljuje in občasno obrača glavo vstran. Kakšen dan oboje, občasno samo eno stvar. Ni pa dneva, da bi bil čisto brez tikov. Zdaj me skrbi, kako bo, ker se začne šola, gre v 4. razred.
Pediatrinja pravi, da zaenkrat ni razloga za skrb, da zadeva običajno mine in naj čim bolj ignoriramo. Če ne bo bolje, nas bo napotila k psihologu.
Meni je že kar mučno in vem, da bolj moti mene kot otroka. Vsak dan upam, da bo bolje, pa ni. Ni pa bilo v družini nobene spremembe, otrok ni pod stresom, v šoli nobenih problemov.
Hvala za odgovore.

Tudi naš jih je imel. Homeopatinja nam je dala kroglce in po tistem se ni nikoli več pojavil noben tik. Je pa imel prej kar nekaj let in to različne tike.

Moj sin je imel tike zmigovanje z rameni, bil je star 3,5 let. Trajali so približno pol leta.
Potem je sam od sebe prenehal. Je pa res, da sem se takrat ravno ločevala in sumim, da je bil to razlog za tike.
Sedaj po štirih letih pa večkat mane oči, predvsem takrat, ko je v kaki zadregi.

nova
Uredništvo priporoča

A se da dobit kontakt te homeopatinje? Hvala

Najmlajši jih je imel enih 8 mesecev, mežikanje. To se je dogajalo v času, ko je menjal vrtec. Izzvenelo samo od sebe.

Naš je lani posmrkaval in se drgnil pod nosom, a le kak mesec. Letos je začel mežikati z eno učko. Po dveh mesecih smo šli k zdravnici. Da bo minilo je rekla. Trenutno res le redko ob tv kdaj pomižikne, pa posmrkava. Tiki se torej stalno menjajo, trajajo relativno kratko, zatorej upamo da bodo sami izveneli.

tiki tiki piši mi na zs

sošolka je kimala z glavo in mežikala v OŠ, potem sem jo srečala čez par let in je bilo vse ok..vse je minilo..

Jaz bi tudi pa mi ne gre:( Kliknem nick in potem mi nič več ne mrda.

Jaz bi tudi pa mi ne gre:( Kliknem nick in potem mi nič več ne mrda.[/quote]

Donatello nisem registrirana, zato je tvoj e-naslov skrit

New Report

Close