Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek VSTOPNICA ZA NOČ MODRIJANOV

VSTOPNICA ZA NOČ MODRIJANOV

Spoštovani mon-ovci!

Je kdo med morda med vami, da ne more iti na Noč modrijanov v Celje 25.10,2013? Če ima kdo viška 2 karte bi lepoooo prosila, ker bi rada presenietila nekoga, ki ga imam zelo rada… Sem gledala na Bolhi, pa vam moram povedat, da toliko denarja pa nimam (120€) za 1 vstopnico…halooo…sem pač mati z zelo majhnimi prihodki in bi nekomu podarila z ljubeznijo za njegov rojstni dan.. Hvala za vsako dobrodošlo informacijo in lepo nedeljo…. LP

Zakaj jih pa nisi kupila takrat, ko so jih uradno prodajali po 16 EUR?

Ker sem bila prepozna…nisem vedela kdaj jih bodo začel prodajati…

nova
Uredništvo priporoča

Daj ne bodi tako pameten. Karte za oba koncerat so bile razprodane v 8 in 11 minutah. Pokupili so jih prekupcevalci, ki so kupovali po 100 kart. Sama sem bila na Petrolu ob 8:15, pa jih ni bilo vec.

Karte so res pokupili prekupčevalci. Prav je, da nihče ne da za karto več kot 16. Ne podpirajte barab. Pa naj jim karte ostanejo.

23.-24.10. bojo tudi oni spustili cene

============================================= "Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen." Mati Terezija

A vas ni nič sram, da vam ne seže dlje od Modrijanov? Naslednjič še jaz pokupim karte, pa bom zaslužila na zabitih monah…

Saj igrajo skoz po veselicah. Pa pejte enkrat na eno veselico, pa bo.

Dajte mi razložiti kaj imate s temi Modrijani ? Jih ne poznam in ne vem ali so tako slavni, tako dobru… ?

Živi in pusti živeti

ri si pa res ena rožica

to so modri ljudje

Imam dve vstopnici za noč Modrijanov in to je premalo ker smo 4 članska družian. Pa me zanima ali je že kdo bil na tem koncertu z otroci in če so otroci otrebovali vstopnico?
Vsaka informacija bo dobrodošla.
Hvala!

New Report

Close