Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek agencija adecco in manpower – zaposlitev

agencija adecco in manpower – zaposlitev

Mene pa res nekaj resnično zanima, kolikšna je možnost, da se dobi zaposlitev preko agencije adecco in manpower, jaz mislim, da je boljša možnost to in, da prej dobiš zaposlitev ampak ali je to sploh res ali si tam prijvljen isto kot na uradu za delo in nič od nič nikjer, ali ti vsaj v adecco poiščejo delo, da se zaposliš preko njih, ali manpower.
hvala za odgovore
lp.

Tam samo pofl ponujajo. Mezdna dela, sužnjelastniška. Moj bivši je šel tja iskat službo. On je honorarno že imel v dobrem podjetju. Na koncu pogovora je prišlo do tega, da je tista šefica tam pri Manpower mojega bivšega prosila, če on lahko njeni hčeri zrihta tam službo, kjer je on delal honorarno. Me je na rit vrglo, ko sem to slišala. Mislim, da to vse pove o teh agencijah.

Za ubogega delavca ni dovolj, da mu država pol plače vzame, da ga delodajalec izkorišča do konca, rabi še eno takšno posredniško podjetje, da mu še to vzame eno plačo na leto. Še malo, da bom začela govorit, da imajo cigani najbolj prav, udri brigu na veselje, nič nimaš, se pa tudi matraš ne, preživiš pa že. Ker toliko parazitov s svojim delom futrati, ti pa na koncu komaj položnice plačaš, to je nesmisel.

Problem pri zaposlitvenih agencijah je, da moraš res do potanosti izpolnjevati pogoje, da so se sploh pripravljeni s tabo pogovarjati in tvoje podatke predati delodajalcu. Da pa delodajalca ne bi bilo mogoče identificirati, nekateri pogoji niso objavljeni, ampak znani le njim.
Jaz se jim raje izognem, vendar je bolje poskusiti preko agencije kot nič.

Večina služb v gospodarstvu je že od nekdaj mezda in pofl. Pa kaj če vzame pol plače, rajši jo dobi država kot da dajo šefi tisto v žep.

Jaz delam preko agencije Manpower. V to podjetje drugače, kot preko agencije ni mogoče priti. Delo so mi poiskali in ponudili sami. Plača ni ne vem kaj, je pa redna, regres, plačan prevoz in malica. Jaz z njimi nimam nobenih težav. Upam da čim prej dobim pogodbo direktno, ampak preko agencije sem pač hitreje našla delo, čeprav sem tudi jaz imela veliko povedati čez njih.

Lp

Tudi jaz sem dobila zaposlitev prek Manpower-ja. In vse je potekalo korektno, nobenih težav. Redno izplačilo, plačan regres, prevoz in malca. To je to.

New Report

Close