Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek cetrtosolec na pocitnice septembra

cetrtosolec na pocitnice septembra

Preko kompenzacije smo dobili tedenski paket na morju,ker se zacenja 4 razred za sina me zanima ali bi vzeli dopust zanj v sredini septembra,bo ful zamudil s snovjo hvala

Kaj pa če bi bil bolan? Bi tudi zamudil… Sicer sama nisem ravno naklonjena tem “dopustom” otrok v času šolskega časa, a izjemoma ne škodi.
Je pa četrti razred kar preskok, a mislim, da kljub temu ne bi smelo biti posebnih težav.

Septembra še ni take krize s šolsko snovjo. Tudi prve ocene začnejo padati nekako proti koncu meseca. Vsekakor zavedaj se, da boste morali snov nadoknaditi sami doma….
Je pa tako, da mora dopust do petih dni odobriti učiteljica. Torej, povprašaj njo – sama (sem učiteljica) bi dovolila.
Srečno

nova
Uredništvo priporoča

običajno četrtošolci dobijo novega razrednika, ki vpeljuje svoj način dela. Imela sem primer učenca, podobno vašemu, pa je potem trajalo kar nekaj časa, da je ujel ritem razreda. To seveda naj ne bo razlog, da vi ne bi šli na dopust.

Ne komplicirajte.Pojdite in uživajte.Četrti razred in v septembru en teden odsotnosti, res ni neka katastrofa. Prvi mesec je vse bolj v easy in,če sicer nima problemov z učenjem, res za teh par dni nimaš kaj skrbeti.Mi že va leta hodimo septembra na dopust in nikoli se pri otroci in njihovem znanju ne pozna.Uživajte!!!

New Report

Close