Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slovenska obala največje sranje od sranja

Slovenska obala največje sranje od sranja

bil frend včer v portorožu, kopru in piranu…baje da še kar zaračunavajo če se hočeš kopat v portoroškem stalno usranem morju + ponudba in osebje v restavracijah je podn od podna. če ugotovijo da si slovenski turist prvo čakaš pol ure za naročilo potem pa še kar nekaj cajta da dobiš kar si naročil

sm bil pa sam u nedeljo na hrvaški obali. cene so res nizke (8 kn za ac, 43 kn restavracija za res konkreten obrok, ) voda čista kot biser, ljudje prijazni, pomagajo če imaš vprašanja, parking đabe (6 eur za cel dan). kopaš se lahko kjerkoli pa imaš vse za ful poceni. za malo denarja dobiš vse.

kakšne so vaše izkušnje?

Po mojih izkušnjah je najlepše in najceneje v slovenskih hribih.
Imam pa dobre vtise tako s hrvaške, kot s slovenske obale.

pridi ti k men na morje v Zadar, pa da vidiš?

nova
Uredništvo priporoča

Ker živim tukaj lahko potrdim samo, da tvoj frend v Portorožu, Piranu in okolici ni bil.

pridi ti k men na morje v Zadar, pa da vidiš?[/quote]

pravi ena in edina hrvatica z zadra ki zna pisat pravilno slovensko 🙂

pridi ti k men na morje v Zadar, pa da vidiš?[/quote]

pravi ena in edina hrvatica z zadra ki zna pisat pravilno slovensko :)[/quote]

sve se da ako se hoče,,,,

Se strinjam. Nazadnje sem bila na slovenski obali pred 8. leti, pa me skoraj sezulo, ko sem šla na kavo, da o morju, polnem trave, sploh ne govorim.
Veliko biserov Slovenijo, ki so tako močno opevani, je v resnici en kup sranja. Pred kratkim sem bila v termah Čatež. Obup. Za vsak ležalnik, za vsak senčnik moraš plačati 3€, če hočeš tam nekaj malega pojesti pa moraš tudi denarnico precej na široko odpreti (o kvaliteti hrane pa raje ne bi).

hahaha … driskač…lažeš da se kar kadi…

je bil brezskrbi 🙂 ga bom pa povprašal v točno kerih lokalih pa restavracijah sta bla s kolegom, pa potem dodam tu gor v komentar.
kopala pa nej bi se v portorožu, ampak sta baje morala plačat za kopanje neki keša (bom vprašal) kar mi je čudno glede na to da mora bit dostop do morja brezplačen vsem obiskovalcem obale.
aja pa za parkirnino sta zmetala kar nekaj keša. še v lj in drugje po sloveniji plačaš manj kot pa na obali za parkiranje na neki kvazi “rivieri”

Kje in kaj ste jedli za 45kn ?! Res je, da na HR ni praktično nič dražje, kot pri nas (trgovine, kava,sladoled,pivo-v restavraciji- celo par centov ceneje), a pravi obrok za 45 kn- je bolj redkost.

Bravo osmica,,,,,,,,,,,

hahaha … driskač…lažeš da se kar kadi…[/quote]

a ti si tut z obale

Slovenska obala je lepa in cene so ugodne.
Sam pa mislim, da preveč Slovencev hodi na hrvaško obalo.

hahaha … driskač…lažeš da se kar kadi…[/quote]

a ti si tut z obale[/quote]

savrinka je verodostojen vir…tle ni debate.

pravi ena in edina hrvatica z zadra ki zna pisat pravilno slovensko :)[/quote]

sve se da ako se hoče,,,,[/quote]

Če bi bila ti res Hrvatica potem bi poznala razliko med Č in Ć in bi pravilno napisala hoĆe!

je bil brezskrbi 🙂 ga bom pa povprašal v točno kerih lokalih pa restavracijah sta bla s kolegom, pa potem dodam tu gor v komentar.
kopala pa nej bi se v portorožu, ampak sta baje morala plačat za kopanje neki keša (bom vprašal) kar mi je čudno glede na to da mora bit dostop do morja brezplačen vsem obiskovalcem obale.
aja pa za parkirnino sta zmetala kar nekaj keša. še v lj in drugje po sloveniji plačaš manj kot pa na obali za parkiranje na neki kvazi “rivieri”[/quote]

Vse plaže so zastonj. Dobrih lokalov je kolikor hočeš. Tu dopuščam, da je izbral tista dva, ki sta res zanič. Ampak to ni kriv Portorož, ker v dobi interneta ni težko najti informacijo kje se dobro je.
V Luciji je ogromno zastonj parkirišče, ki tudi na dan največje gužve ni polno. Do plaže mogoče 5 minut. Če je pa hotel avto pred kempinskim je pa seveda plačal. Ampak to si je spet sam kriv.

No mogoče verjamem, kar si napisal ampak je res čudno, da obstaja nekdo tako neiznajdljiv in si potem upa še pljuvat po drugih.

Naše morje pa res nima tako lepe barve kot Hrvaško, ker je dno drugačno. O čistosti morja bi se pa dalo debatirat.

pravi ena in edina hrvatica z zadra ki zna pisat pravilno slovensko :)[/quote]

sve se da ako se hoče,,,,[/quote]

tut pljuvat v lastno skledo izgleda…. sam veš da hrvati tega lih ne počnejo. postavlat slovensko obalo pred hrvaško. tko da se boš mogla kj bolšga zmislt 🙂

sve se da ako se hoče,,,,[/quote]

Če bi bila ti res Hrvatica potem bi poznala razliko med Č in Ć in bi pravilno napisala hoĆe![/quote]

to pišejo Srbi,,,,

Tale tvoj “frend” te je nalagal. Že vrsto let dopustujem v Bernardinu. Ni nobene morske trave. Osebje zeloooo prijazno, vedno. V Portorožu je dostop do morja gratis, plačaš ležalnik. Parkirnina – so parkirni avtomati povsod ob cesti, mislim da je 1E/uro (to ne vem točno). Ampak v LJ je recimo parkiranje dražje.
Kjerkoli sem bila, so bili vedno in povsod vsi zelo prijazni. Tako da ne pljuvaj vsevprek čez SLO obalo, če ti pa tu ni všeč, se pa kar preseli na Hrvaško!!!

Na naso obalo nikoli ne grem poleti. Nazadnje ko sem bila, je bilo tako kot pises. Cena kave na Tartinjievem trgu je bila kotda sem na Markovem, sredi Benetk. Da o pogledu iz empa na Luko Koper ne govorim. Je pa nasa obala drugace cisto sprejemljiva, samo ne poleti.
Tudi nekateri nasi juzni sosedje znajo in govorijo slovensko. Cene so podobne nasim, nekje tudi ceneje, v kaksnih krajih drazje.

Če bi bila ti res Hrvatica potem bi poznala razliko med Č in Ć in bi pravilno napisala hoĆe![/quote]

to pišejo Srbi,,,,[/quote]

Se vidi, da nimaš pojma!

Zelo dobre; slovenska obala je daleč najlepša, ljudje prijazni, cene normalne … res pa je, da tukaj nisem turistka 😉

slovenci sploh ne znamo s turizmom pa mamo neke wannabe zbornice pa promoviramo obalo ko najboljš kraj za poletni oddih. a kaj pol ko pride turist iz npr italije v portorož, pač vidi prvo promocijo, reklame pa pol pride k nam,.. pa sej ga kap. verjetno se u naslednje ko gre na morje s familijo raje obrne pa gre lepo u kako ancono al pa naprej skoz istro. k pr nas so cene res neprimerne.
pa un k si govorila šavrinka o fraj parkplacu v luciji.. pol morš polovico km hodit po unem pesku da prideš do prvega lokala. sm bil enkrat z bejbo u eni restavraciji tm pr luciji. pesek povsod okol ko da folk sploh ne pozna asfalta. če pa hočeš v center pa plačaš nevem kolko za parking. a poglej hrvate. majo parking 50 kn za cel dan. kje je to pri nas? pa da je urejeno, normalno parkirišče

a ti si tut z obale[/quote]

savrinka je verodostojen vir…tle ni debate.[/quote]

ok, mal odstopam od teme, sam, osemka, tebe neb meu za prjatla tud če bi me plačal, si taka hinavska pokrita rihta….če si iskren v ritolazenju, si itak totalno nezanesljiv, če pa je to del tvoje taktike, si pa sploh pokvarjen do amena. mi gre kr mal na bruhanje, ko vidim tvoje zvijanje, tvoj avatar je kr pravi zate….sam ne v strupenem pomenu, pač pa v sluzavem….pa brez zamere, sm se mogu skašljat.

sve se da ako se hoče,,,,[/quote]

Če bi bila ti res Hrvatica potem bi poznala razliko med Č in Ć in bi pravilno napisala hoĆe![/quote]

haha. ja a neveš da ene hrvatice z zadra so lahko tut nepismene pa mal napišejo po slovensko 🙂

New Report

Close