Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vprašanje za dekleta

Vprašanje za dekleta

Tole vprašanje je namenjeno puncam:

Poznam kolega ki je star okoli trideset let,sramezljiv tih,miren,ne hodi ven (včasih kot mladostnik je bil

vsak vikend zunaj)delo ima za nedoločen čas,živi pri starših v bloku skupaj z bratom (ko bo zbral,še malo denarja se bo odselil na svoje) in še nikoli ni

imel resne zveze kaj šele spolnih odnosov .

Bi imeli resno zvezo,prijateljstvo s takim človekom .

Prosim za konkretne odgovore (obrazložitev )

Mislis sebe?

Prepričana sem, da bi večina raje prijateljevala s kriminalcem, ženskarjem, fiftiričem kot pa s tem fantom. Že to, da sprašuješ, je potrditev.

Ne ne mislim sebe,ampak moj prijatelj je tak

In zakaj bi raje prijateljevala s kriminalcem, ženskarjem, fiftiričem kot pa s tem fantom ?

Odvisno.

Od tega, kakšen ima odnos do sebe, staršev, morebitne partnerke.

Za vsakega človeka se slej ko prej najde partner, če se le potrudi.

Zakaj te pa zanima kera bi mela resno veze s tvojim prjatlom?

Iz prve roke ti povem, DA TAKŠNEGA TIPA NOBENA NE MARA! Resno! Babe hočejo tipe, ki vodijo, tipe z ugledom, “frajerje”, zabavljače, optimiste, izkušene… Neizkušenost, sramežjivost ni sexy in ne privlači ampak ZELO DOBIJA! Vendar ne obupaj. Jaz sem bi pri 24ih na istem. Potem sem pa rekel, da je dovolj in da si bom našel žensko! Pri okoli 25ih sem potem počel in spoznaval tisto, kar bi moral ko 16, 17 letnik! Prva me je zavrnila, z drugo je bilo že bolje, je rekla, da sm ji všeč in vse samo potem spet ni bilo nič, ker enostavno nisem imel izkušenj in sem se obnašal kot debil – ko me je dokončno zavrnila sem se pobiral pol leta pa se nisem dal, je prišla tretja – spet so me izdale izkušnje, (prvi zmenki in druženje super potem je šlo samo navzdol), pa je prišla 4. spet nič (s to bi lahko 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bil, če bi imel več izkušenj in me devičnost ne bi tako zelo motila, da sm bil totalno zafrustriran kar se je poznalo), potem je prišla pa 5. s katero sem pri 26ih končno stopil v resno vezo, se razdevičil in sem v vezi že 4 leta. Tko da ne obupaj!

Tiha voda bregove dere. 🙂

Nekaterim so takšni moški všeč. Meni je sramežljivost simpatična, ker imam poln kufer samovšečnih, vzvišenih moških, ki vidijo samo sebe.

Ja, izkušnje pa znajo biti problem – predvsem, ker se v nekaterih situacijah ne znaš znajti kot ženska pričakuje.

Mogoče je pa gay.

Drugače pa kot so že predhodniki odgovorili takega tipa večina žensk ne bi marala.

Tudi meni so bolj “tihi” moški všeč. Nakladačev ne prenašam.
Je pa res da poženščenih pobov tudi ne, pride trenutek ko pa moški mora bit moški in ne neka mevža, ki jo moraš “branit”. Tako da kombinacija miren, tih….pa dedc. Ni jih ravno na pretek :).

No, mene tak moški ne bi motil, če bi bil sicer v redu človek. Meni je značaj moškega pomembnejši od njegovih ljubezenskih in spolnih izkušenj. Vsak lahko pridobi spolne izkušnje, značaj pa je težko spremeniti.

Fora je v tem, da so taki tipi nesamozavestni nasplošno in to odbija žensko ne ravno dejstvo da je pri 25 letnih še vedno devičnik. Samozavest je najbolj pomembna če je tip nima popuši na celi črti pa ne govorim o nastopaštvu ali naduvanosti ker to je drugo.

Se 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} strinjam s tem! Redki so 25 ali 30 letni devičniki, ki so samozavestni!

Kaj bi mu svetovali,kaj naj naedi ?

Mislite da ima sploh kakšne možnosti da bo imel kdaj punco ?

Kolkor ga poznam iz mladih let je kot najstnik imel nekaj simpatij,ampak samo čez poletnimi počitnicami,po dvajstetm letu pa se je vase zaprl .

izbrala moskega ,ki je bil sramezljiv , tih , ga porocila, zelo hitro spoznala zmoto ,zivela v tem mrtvem zakonu , celih 20 let nakar se je ugotovilo, da je dusevni bolnik!

meni vse te okoliščine, ki si jih navedla nebi bile ovira pri resni vezi…če bi vse ostalo klapalo, značaj, skupne vrednote, obojestranska privlačnost…vsekakor ja…zakaj pa ne…
ljudi zarai okoliščin, ki si jih navedla ne sodim in obsodim vnaprej, dam jim priložnost…vsak ima pač namreč svojo zgodbo…eni prej najdejo srečo, drugi kasneje…
…vsekakor meni je celo prej pohvalno,d a ni nič na silo delal in letal v veze, spolne odnose samo zato, ker to počne okolica…ampak to počne prej z lastno glavo in željo…meni je to pohvalno prej kot pa minus…
kar se pa izkušenj tiče…lahko vse nadoknadi hitro :)) s pravo osebo :))

Itak, da ima vse možnosti, da si ustvari vse, kar želi. Samo narediti mora prvi, pa drugi korak in iti ven. Med štirimi stenami pa res ne bo našel punce.

Hm, no, vse je odvisno od tega, ali bi se karakterno ujela, ali bi mi bil na pogled všeč in bi se ob njemu dobro počutila.
Sem približno njegovih let, za sabo imam eno večletno resno zvezo, kakšen one night stand, nekaj časa sem imela ljubimca (torej prijatelja samo za seks in nič več), tako da imam nekaj izkušenj. Ponudb z moške strani mi ni nikoli manjkalo, čeprav še zdaleč nisem izkoristila vseh, vsega skupaj sem spala s petimi moškimi – torej samo tistimi, ki so mi bili res všeč, vmes sem bila veliko samska. Klub temu me njegova deviškost in mirnost ne bi odbila, če bi mi bil sicer všeč.
Glede tega, da punce in ženske padamo na frajerje, pa tako – še najbližje tej definiciji je bil moj ljubimec (pa še vedno kar daleč od tipičnega nakladača, ker taki me pa res odbijajo), ker je bil pač dovolj samozavesten, da se mi je ponudil. Niti slučajno me taki tipi ne privlačijo, z njim sva oba imela le en skupni interes – seks, in to je bilo to.
Obenem znajo po mojih izkušnjah na videz sramežljivi in zadržani fantje v zvezi, ko so sproščeni, pokazati popolnoma drug obraz, tudi med rjuhami.
Skratka, nedolžnost ni taka stvar, če je fant odprte glave in se z veseljem loti dela, ko se mu to končno ponudi! 😉

A veste,sej jest mu tud kakšen nasvet dam,pa nič ne pomaga,sva se pogovarjala da bi šel ven sam ga motjo k nosi očala,potem pa ko smo bili mulci,smo se mu malo smejali ko je imel simpatijo mi pa ne,pa sem mu razložil da smo pač takrat bli mal naivni,zdej pa prav da nima pristopa do ženske ,pa da ne ve kako to gre,….

Podpis. Tudi jaz imam raje sramežljive in tihe, takšne, ki se odprejo šele, ko te dodobra spoznajo, ponavadi so bistveno bolj zanimive osebe, kot samozavestni nastopači…
Tudi neizkušenost je kvečjemu prednost, saj tako skupaj odkrivava reči 😉 tudi sama namreč nimam prav veliko izkušenj…

Avtor, ti boš pa moral najprej malo spremeniti stil pisanja, že na sto metrov se vidi, katere teme so tvoje.. Tista, kjer opisuješ kako si včasih hodil s prijatelji na žure in morje, potem pa jih začel odklanjati in ostal sam… Pa tista, kjer ti je všeč 17 letnica…
Skladnja, pa neobstoječi presledki za vejicami te izdajajo.

Ok ok oprostite mi je nerodno
Sprašujem zase

Verjetno je bil čisto ok. Po 20ih letih zakona s teboj je pa postal duševni bolnik. Nič čudnega. S teboj bi vsak postal bolnik, ker se na 100km vidi, da ti v glavi manjka veliko koleščkov.

ma ne vem… priznam, da bi se vprašala, kaj je narobe s fantom, ki je pri 30 še vedno pod mamino perutjo, brez stikov z dekleti (ali fanti, če bi tako izbral) in očitno brez vsakih socialnih vez. četudi zveni povsem v redu. saj ne gre za izkušenost v seksu, ali da bi moral s šestimi do sedaj. ampak meni pač zveni… sumljivo.

Mislim, da to ni nič dramatičnega. Pač nisi še srečal prave osebe, medtem ko je mnogo ljudi poparčakanih samo zato, da lahko rečejo, da so v vezi. Kaj storiti – poglej odgovor od ne sekiraj se v temi, v kateri sprašuješ, kako se znebiti osamljenosti.
Po pravici povedno, me najbolj skrbi dejstvo, da si nisi všeč, ker imaš očala. Poglej malo okoli sebe, danes že vsakdo ima očala ali leče. Še najstnikom ni nič takega nositi čala ali zobni aparat, ti pa delaš cirkus iz očal pri tridesetih.

sumljivo v kakšnem smislu? da je kakšen duševni bolnik ali kaj?
ljudje smo osebnostno v vseh spektrih… trenutno družba preferira tiste družabne, odprte, vešče socialnih stikov… introvertirani pa takoj dobijo oznako, da je nekaj “narobe” z njimi

New Report

Close