Avtomobilizem

Odgovarjajo:

dirka racing audi

Default avatar
na tv ju sem videl pred kratkim neko reklamo, vem pa samo to da je kazalo neke audije ki so dirkali, kje bo že to, ali bo to kakšen prenos po tv ju a kako.
a bo to mogoče na vrhniki a kje
lp.
Default avatar
industrijska colja zapolje je to med vrhniko in logatcem...
Default avatar
a bo to mogoče tudi na tv ju, na katerem programu
Default avatar
audi s je napisal/a:
A je tako težko do Logatca se pripeljat, če te to zanima? Pa še kako lahko rečeš z vozniki, poješ pleskavico, spiješ ledeni čaj in grem poln vtisov domov. Kolikor vem prenosov ni za te dirke
Default avatar
Pa kakšen pa je ta racing park logatec a to lahko prideš tudi kdaj s svojim avtom, da se kdo zdivja, če se hoče, a je to taka proga, tukaj v logatcu.

Kajti v sloveniji bi morali narediti eno večje dirkališče, in potem tudi se meni zdi nebi bilo toliko nesreč na cesti, ker bi se lahko zdivjali na dirkališču, tako pa se nekateri potem izživljajo na cesti.
Default avatar
audi s je napisal/a:
Ne vem kako je z najemom tu za osebna vozila. Več informacij tu: http://www.blagomix-racing.si/
Lahko pa najameš dirkalnik pri ekipi LEMA: http://www.lema-racing.si/

Tudi, če Slovenija dobi dirkališče nesreče bodo še vedno, mogoče jih bo le malce manj... še vedno se moramo znebiti tistih na cesti, ki pijejo in sedejo za volan... ipd... Srečno.
Default avatar
kje v sloveniji pa bi bilo to dirkališče, pa koliko bi bilo veliko
Default avatar
Jaz pridem gledat vendar dvomim da bo Niko kje pri vrhu zaključu. So drugi močnejši avti v igri
Default avatar
Škoda da ne bo kakšnega S2000 reli dirkalnika.
Default avatar
ja v kršem je res ene taka proga bolj karting.
To bi se moralo res poširiti tam veliko, da bi bilo veliko dirkališče in zelo položni in ne ostri ovinki, da je res kot dirkališče, samo kdaj to sploh mislijo to tam širiti.
Default avatar
Ta proga v blagomixu je res pisana na kožu buggyem
Default avatar
No jest sem pa milsil za eno nemško prvenstvo ki bodo tekmovali tudi Audiji, imenuje pa se prvenstvo DTM, v tem Nurburgring.
To bo tudi zanimivo ogleda,
Bo pa na Voyo ob 13:15min 18.8.2013.
a je mogoče tale proga imanuje tudi zeleni pekel - Nurburgring
lp.
Default avatar
a bi bila lahko v krškem taka proga kot npr tista v avstriji Red bull ring.
Default avatar
Kakor smo videli je en audi zgorell... tisti ki ga je niko pulić vozil

Moderatorji