Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina Nujno , zelo nujno breja muca, pojdite pogledat in pomagat ac postajališče tepanje

Nujno , zelo nujno breja muca, pojdite pogledat in pomagat ac postajališče tepanje

Nujno, Nujno……
RES NUJNA PROŠNJA – Bi lepo prosim, lahko šel kdo pogledat??

Lepo pozdravljeni ! Na vas se obračam v upanju, da boste vedeli, kam se obrniti na pomoč in sodelovanje. Včeraj sem se namreč ustavila na AC postajališču v Tepanju, smer MB-LJ in na pločniku pred restavracijo videla visoko brejo prijazno muco, ki jo je očitno nekdo odložil tam. Sedaj revica tam prosi za hrano, vode niti nima, sama sem ji odstopila svoj sendvič, a to vem, da ni dovolj. Zato vas naprošam, če lahko kakorkoli pomagate tej muci, saj bo v kratkem skotila, pa se bojim,da ji ne bo nihče pomagal,sama sem iz premkurja, imam že 4 pse in 2 mačka, pa še na dopustu trentuno, a bi vseeno rada vsaj na tak način pripomogla k temu, da se muci pomaga. Se zahvlajujem za pomoč, Mateja

Žal sem tole videla šele zdaj. Jih bom jutri poklicala, če je muca še tam, če je, grem po njo. Čeprav nimam pojma kam jo naj dam. Tudi jaz imam doma 4 pse in eno muco.

ah joj, upam da to drži ampak valerija mi je javila da je muca na varnem v slo bistirici, vseeno pokliči prosim.hvala

nova
Uredništvo priporoča

ta mucka je sedaj pri meni

Slučajno tole berem in Svetilnik1 HVALA za tvojo dobrosrčnost. Te ne poznam in ne vem kdo si, vem pa, da si eno krasno bitje.

Upam,da bo sterilizirana pred kotitvijo,da ne bo se xy število mladičev revežev prišlo na svet,ker še teh ki so že se ne da oddat.

muca je bila sterilizirana takoj naslednji dan v ponedeljek, tako da mladičev ni, v ambulanto sem jo peljal jaz in jo prišel tudi iskat, do včeraj je imela obveze , sedaj pa sem jih dal dol in vse je vredu zaceljeno

SUPER!!!Priden si 😉 Upma,da ti jo uspe oddat ali si jo sam posvojil?lp

bo kar pri nas, je tako pridna.

Svetilnik, se strinjam, da si eno dobro bitje, ki ima veliko nesebične ljubezni do živali. Z vsem spoštovanjem!

hvala punce saj ste tudi ve zlate

New Report

Close