Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če bi vsi ljudje na celem svetu govorili samo en jezik, se ne bi bilo treba učiti nemščine, angleščine, itd…

Če bi vsi ljudje na celem svetu govorili samo en jezik, se ne bi bilo treba učiti nemščine, angleščine, itd…

Če bi vsi ljudje na celem svetu govorili samo en jezik, se ne bi bilo treba učiti nemščine, angleščine, itd…

potem bi bil pa dolgčas

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Este a valóságban.
Dober večer v realnosti.

Vsi bi moral po dolensk govort….kdor ne bi hotel pa na prisilno delo v sibirijo poslat.

A ni mal pozno pri tridesetih se učit nemščine?

nikoli ni prepozno za učenje, pa naj bo to jezika ali česa drugega…. možgane je tudi treba trenirat
res je, da gre mal težje v glavo, gre pa 🙂

Kar kopato si kupi, ker bos s tvojo dolenjscino prvi na transportu.

Vcasih se je ljudem zdelo smesno ucenje tujih jezikov. Danes bi jih pa vsak rad znal v enem dnevu.

Pol bi bilo mojemu otrocicu totalno dolgocasno, sam en jezik, cisto premalo.

Moja babica se je angleščino učila pri 76 letih in jo uspešno dokončala leto kasneje. Smo jo peljali pa tudi v London, da je lahko razturala :-). Želela je tako je sama rekla, ker se je od njene najboljše prijateljice sin poročil s tujko, ki je govorila angleščino in norveško :-). Je rekla o.k. angleščno bom norveško ne 🙂 No obedve babice sta se takrat učili :_). Meni je bila takrat to najboljša popotnica za življenje.

skela, zakaj se ti zdi, da je prepozno?

skoraj vsega se lahko začneš učiti skoraj kadarkoli 🙂

New Report

Close