Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lepota in Zdravje

Lepota in Zdravje

Zdravo, predlagam vam da všečkate facebok stran lepota in zdravje saj daja zanimive in koristne informacije, ki so uporabne in pridejo prav v vsakdanjem življenju…
LP, pa uživajte!

Zakaj naj bi bilo kopiranje tujih člankov iz interneta zanimivo za kogarkoli? Ljudje berejo in obiskujejo tiste ki napišejo kaj originalnega, vse pa je podkrepljeno z dokazi. Na pa samo copy/paste na članek iz kar ene internetne strani, kjer piše “raziskave so pokazale…” Katere raziskave? Kdo jih je opravil? Link do raziskav da vidimo, če je vse skupaj res. O tem pa nikjer nobenega podatka. Ker gre v resnici samo za kopiranje tračev in urbanih legend. Glej možakar, če želiš narediti obiskano stran in posledično služiti z oglaševalci, se boš moral pa res kaj bolj potruditi. Pa mimogrede – tole kar počneš je nelegalno reklamiranje. Kar pove vse o tebi in tvojem portalu.

No Go, mislim da se malo motiš… Moj namen je ljudem dajati koristne in zanimive informacije v različnih, časih, in zakaj bi obiskovali različne strani, ko lahko vse izvejo na enem mestu, hitro in enostavno… Glede tega reklamiranja pa nisem vedel se opravičujem…
Lep pozdrav še naprej…

Poznamo eno krasno mesto, kjer lahko ljudje dobijo koristne informacije hitro in enostavno. Imenuje se Google.si

Seveda pa obstaja tudi majčkeno slabše mesto, ki ga pa na svoji strani masovno uporabljaš ti. Imenuje pa se Najdi.si.

Glej, pa ne se sedaj delat svetnika, da bi ti svoj čas na iskalnikih zapravljal le zato, da bi ljudem pomagal. Bistvo tvoje strani je da dobiš dovolj obiska, da boš postal zanimiv oglaševalcem, ki ti bodo prinesli denar. Me služenje denarja ne moti, saj to delamo bolj ali manj vsi. Me pa izjemno moti služenje denarja na način, da svoje ekonomske interese zapakiraš v lepo aranžiran celofan samaritanstva.

Lep pozdrav tudi tebi

Dobro, ti si povedal svoje jaz svoje… Nevem pa kaj te je to tolko zmotilo haha.. Saj ti nočem nič slabega 😀
LP

New Report

Close