Forum.Over.Net

Starševski čvek

Delo v E-servisu. nujno rabim eno veliiko uslugo

Default avatar

matheo_34

Nisem član E-servisa.
Edino kar bi pa rabil je podatek (telefon) za šifro 161216. Gre za proizvodnjo delo v Škofljici.

Na servisu mi ne dajo telefonske, ker nisem član, torej se mora prijaviti član in dobiti podatek zame.
torej če je kdo član, bi zelo lepo prosil za ta podatek. Prosim.
Potem se bom že s šefom zmenil za delo preko tuje napotnice itd.

lahko me tudi pokličete na 041/994-848
Default avatar

Samoborka

Ja kaj da ne, kar na tujo napotnico boš delal!
Default avatar

matheo_34

Samoborka brigaj se zase lepo prosim. Ma kaj mora vedno se najt en pametnjakovič no.
Saj bi z veseljem delal redno, pa 99,99% ljudi išče redne delavce s statusom študenta. Nisem jaz tako državo organiziral.
Default avatar

šifra

A si ziher da je šifra prava?
Ker jaz ne najdem tega dela.
Default avatar

matheo_34

Ja sem jo skopiral.
E-servis je.

gre pa za delo v proizvodnji v Škofljici, morda boš tako lažje našel.
REs ti hvala za trud!
Default avatar

simpl

In ko se boš z delodajalcem dogovarjal o delu na tujo napotnico, mu ne pozabi omeniti, da bo v kratkem dobil obisk inšpektorja. Ker ga bom jaz poslal.
Default avatar

matheo_34

simpl

Pošlji raje sebe do mene da ti mal kosti preštejem, baraba pokvarjena.
Človek hoče delat, REDNIH SLUŽB NI, KO SE HOČE DRUGAČE ZNAJT, pa ga sam zajeb...

slovenije mam že poln ku_rac. Sama škodoželjnost in fovšarija do poštenih, delovnih ljudi. SRAMOTA!
Default avatar

Re: Delo

Iskra sistemi, 041-472-830, a oglasa zdaj ni več gor.
Default avatar

simpl

matheo_34 je napisal/a:
Ti kar svoje lastne kosti štej :)))))
Pokvarjen si ti, ker nameravaš goljufat. In ti samega sebe imenuješ "pošten, delovni človek" ??? POŠTEN?
A misliš, da študentje, katerim je delo preko študentskega servisa namenjeno, ne želijo delat in zaslužit?
Inšpektor pa bo o tem definitivno obveščen :)
Default avatar

mezinčica

A na varianto, da človek sam pokliče, čeprav ni študent, in se ponudi, delodajalec pa ga zaposli po drugem ključu - glede na to, da očitno rabi delovno silo - pa ne pomislite?
Če bi matheo lahko delal na tujo napotnico, bi prišel tudi do naslova delodajalca, ker bi imel vpogled ta, ki bi mu posodil napotnico.
Raje boste po nedolžnem prijavljali nekoga, ki morda dela čisto po pravilih.
Default avatar

matheo_34

Saj to je bil plan, da pokličem delodajalca, če lahko ponudi kako drugo obliko zaposlitve. Po možnosti preko tuje napotnice, lahko pa kakorkoli, preko podjemne pogodbe itd.

Delo; najlepša hvala! Ampak je res že prepozno, so že našli...

simpl; ti si ena karikatura. Po moje sploh ne veš kako se prijavi inšpekciji in najverjetneje še nisi nikoli niti iskal službe nikjer. Če bi jo, se ne bi tako obnašal.
Inšpekciji boš prijavljal človeka, za katerega niti imena ne veš in je le hipotetično se pozanimal o nekem delodajalcu, kateri zanj sploh slišal ni. hahaha
Default avatar

simpl ka pasulje

SIMPL: ZA PRIHODNJIČ,TI PRIPOROČAM,DA SE (VSAJ POTRUDI SE NO)POSKUŠAŠ VŽIVETI V TAKŠNE LJUDI,KOT JE BILA TA OSEBA,KI TI JE SICER NA KONCU TUDI ZELO FER IN LEPO POVEDALA,DA V TEJ DRŽAVI DELAJO DELAVCI ŠTUDENTI(OZ.ZABUŠANTJE, op.preverjeno!), ČEPRAV SE VE,DA JE NA ZAVODU ZA ZAPOSLITEV TOLIKO IN TOLIKO TISOČ REGISTRIRANIH BREZPOSELNIH,KI BI Z VESELJEM RADI DELALI.
Zakaj se to dogaja,ti SIMPL zelo dobro veš,jaz pa samo sklepam,da imaš dobro plačano službo, kjer lahko odločaš(ali pa tudi ne ane)o usodi takšnih "revežev", ki so to samo v glavi takšnih samovolnežev kot si ti in še kdo na netu.
DAM TI EN ČIST PREPROST SIMPL NASVET,ki ga prosim ne vzemi preveč resno,a vseeno je vreden razmisleka( govorim iz svoje izkušnje):

DANES JE ON TAM KJER JE- JUTRI BOŠ LAHKO TI TKOLE SPRAŠEVAL( ZA NAPOTNICO)...
Default avatar

matheo_34

Tu avtor, ki je odprl temo.
Se opravičujem osebi "simpl" ker sem preveč burno reagiral na tvojo provokacijo.

Sem bil razočaran nad tvojim načinom razmišljanja, ki se mi je zdelo izredno sebično in brez kakršnegakoli sočutja, ampak vseeno jaz ne bi smel uporabiti nasilnih besed in groženj. Se opravičujem še enkrat.
To ni pravilen način komunikacije.

Vsem bi pa rad sporočil, da sem uspel dobiti dodatno delo. sicer ne prek tega foruma, ampak nekje drugje.

Zahvaljujem se vsem, ki ste skušali pomagati!
Če bo kdo kdaj potreboval pomoč in jo bom lahko nudil lahko brez problema vprašate.
Lahko noč!