Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek migrena frotan

migrena frotan

Migreno imam enkrat na teden že dve leti. Nevrolog mi je predpisal Frotan 2,5 mg, ki pomagajo. Glavobol hitro mine vsaj v dveh urah in je potem zopet en teden mir. Zdaj pa se mi zgodi, da imam migreno že na štiri dni. Ali je možno, da sem se navadila že na te tablete in mi tudi ne bodo več pomagale. Ima kdo izkušnje s tem. S Frotanom se migrene ne da ozdraviti me pa zanima kaj so vam predpisali, če ste imeli pogoste glavobole.

Jaz imam Imigran Sprint. Če vzamem do časa pomaga, čene ne.

Odkar redno vsak dan uživam Macca prah, migren nimam več. Se mi pojavi samo aura, pa še ta izgine v roku pol ure. Ni pa rečeno, da to pomnagal tebi; meni pomaga in sem prav srečna zaradi tega, ker vem kako je hudo, ko imaš te smotane migrene. Vsekakor pa lahko probaš, škodit ne more; al pomaga, al pa ne naredi škode na zdravju.

Upam, da me bo kmal popustil, ker sem zelo nervozna ko me boli. Zdele že traja dve uri, zgleda da sem prepozno vzela. T je hidič, ko se mi zdi da bo samo navaden glavobol pol je pa migrenski glavobol. Kje pa se dobi Macca prah? Sem probala MIGRAHELP pa ne verjamem več da pomaga.

Moj mož ima že od mladosti hude migrenske napade.To se mu kar od nekje pojavijo in potem ne mine zlepa.Ponavadi mu jaz takrat skuham en tak dober domač čajček iz melise,baldrijana in to čudežno pomaga, ker je kmalu boljši. Je pa tko,da se tudi z čaji ne pretirava. Tablet se izogibava, je pa res,če gre kam službeno, potem ima škatlico Nalgesinov v avtu za vsak primer,če migrena slučajno useka.
Pri teh napadih se res nikoli ne ve….

Ob 19 je nehala bolečina sem pa kar malo zmozgana. Meni na žalost nobena protibolečinska tableta ne pomaga razen te, ki mi jih je nevrolog predpisal. So tableti, ki umirjajo možganske živce.

New Report

Close