Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost ČERVAR ali PORTOROŽ???

ČERVAR ali PORTOROŽ???

No pred nekaj dnevi sem bila u portorožu in mi je blo ful hudo (heiniken,tipi,pijača,….hehe)… Zdaj za naslednjič pa nekako ne vem kam naj grem. Ponudbo sem dobila u Červarju pa zdaj ne vem če se splača jit tja… iščem en tak kraj ki bi biu podoben portorožu-zabava, plaža,… Kam bi vi šli?? Kako je u Červarju? Al naj grem raje kar u kamp Lucija:))))

čaw čaw

červar ni za žur.
Ja boljš bi blo lucija če maš to možnost…, se ti kar fouš, moj lover gre ta vikend tja..

Červar je zabačeno mestece polno Šiptarjev in beguncev iz Bosne. Meni ni všeč.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

ostan doma….

Lucija je OK, ce si stara do max 20 let. Mislim, da hodijo tja vecinoma srednjesolci, ce ti je pa to po okusu, pa “go ahead”!

Červar je bolj za starejše. Ni nobene fešte in mladih. Je sicer razmeroma lepo in urejeno ampak ni pretirano zanimivo…

že samo ime me spominja na čreve in črve 😉

___________________________________________________ http://www.mobisux.com/tabla/download.php?Number=2170983

Oh v Istri se pa ja najde kako mesto ki je 10krat če ne stokrat boljše od Červarja. Ok, med glavno sezono se res povsod kaj dogaja ampak če si želiš dobre zabave potlej pojdi raje v Poreč, Rovinj, sploh Pulo, tudi Rabac ni slaba ideja itd..

Červar je bolj za miren dopust, za žur izberi kaj od tega, kar je AnChYcA svetovala…al pa Portorož.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close